Forum

Zasłona promocyjna

Szczecin starannie przygotował mobilną promocję Tall Ships Races 2007. Przez weekend tramwajem z reklamą zlotu będzie można jeździć za darmo jedną z najdłuższych tras w mieście. Kłopot polega na tym, że policja zatrzyma tramwaj, gdy tylko ten ruszy z zajezdni.

wysłane przez Piotr

MZK jak zwykle nic nie wie, nie zna przepisów i generalnie nie ogarnia własnego interesu...Powinny być zwolnienia...

wysłane przez DamTram

Piotr napisał(a):

> MZK jak zwykle nic nie wie, nie zna przepisów i generalnie > nie ogarnia własnego interesu...Powinny być zwolnienia...

Teraz sprawę rozdmuchujecie a na 780 nikt nic nie mówił a też była i to kilka tygodni i nikt nic niezatrzymał i nie robił problemów

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> Teraz sprawę rozdmuchujecie a na 780 nikt nic nie mówił a też > była i to kilka tygodni i nikt nic niezatrzymał i nie robił > problemów

Widocznie wtedy nikt się dokładnie nie przyjrzał, poza tym zdjęcie nie wylądowało wówczas na stronie głównej. A Twoje wypowiedzi przypominają retorykę MZK - to podobno miłośnicy psują wizerunek tej firmy. Kierownictwo MZK zamiast dostrzec, że swoimi działaniami doprowadza do tego, że firma jest postrzegana tak, jak jest, woli zrzucać winę na miłośników, dziennikarzy, masonów, cyklistów i kto tam się jeszcze nawinie.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez mmm

DamTram napisał(a):

> Teraz sprawę rozdmuchujecie a na 780 nikt nic nie mówił a też > była i to kilka tygodni i nikt nic niezatrzymał i nie robił > problemów

Własnie gdyby nie miłośnicy którzy na tym forum to zauważyli wszycy mieli by to głęboko w ... Ani szefostwo MZK ani policja, nawet by sie tym nie zainteresowali. A motorniczwie sami by sobie odkleili. Teraz jak dziennikarz napisał to tym o raczyli zwrócić na to uwagę. Obkleili tramwaj bezmyślinie, tak jak wiele rzeczy które dzieją sie w MZK.

wysłane przez torwid (gość)

mmm napisał(a):

> Własnie gdyby nie miłośnicy którzy na tym forum to zauważyli > wszycy mieli by to głęboko w ... Ani szefostwo MZK ani policja, > nawet by sie tym nie zainteresowali. A motorniczwie sami by sobie > odkleili. Teraz jak dziennikarz napisał to tym o raczyli zwrócić > na to uwagę. Obkleili tramwaj bezmyślinie, tak jak wiele rzeczy > które dzieją sie w MZK.

Miasto się zainteresowało akurat dyskusją na Komisie, jeszcze w czwartek. Dzisiejsza publikacja w Kurierze już właściwie nic nie zmieniła. Ale jest to kolejny dowód na to, jak lekceważąco do wielu rzeczy podchodzi się w MZK i że niestety prawdopodobnie marnuje się tam wiele pieniędzy. Podobnoie było z jazdą bez drzwi: UM oraz ZDiTM uważają to za rażące naruszenie przepisów, MZK uważa, że problemu nie ma, a sprawę niepotrzebnie nagłośniono "bo przecież można było to inaczej załatwić".

wysłane przez Phobos 17

> Ale jest to kolejny dowód na to, jak lekceważąco do wielu > rzeczy podchodzi się w MZK

Chociażby do obietnic jednego z wicedyrektorów, który zresztą nie ma nawet czasu odpowiedzieć na pytanie dlaczego tak się dzieje.

> i że niestety prawdopodobnie marnuje się > tam wiele pieniędzy.

LOL! "Prawdopodobnie" wydaje się tu dość delikatnym słowem... :-)

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez DamTram

mmm napisał(a):

> Własnie gdyby nie miłośnicy którzy na tym forum to zauważyli > wszycy mieli by to głęboko w ... Ani szefostwo MZK ani policja, > nawet by sie tym nie zainteresowali. A motorniczwie sami by sobie > odkleili. Teraz jak dziennikarz napisał to tym o raczyli zwrócić > na to uwagę. Obkleili tramwaj bezmyślinie, tak jak wiele rzeczy > które dzieją sie w MZK.

ci miłośnicy niezauważyli też tego http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1143572787.jpg ten sam problem i co? i nic! i kilka miesięcy temu tego też nikt niezauważył.

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> ci miłośnicy niezauważyli też tego > http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1143572787.jpg

Czy skoro nikt tego wcześniej nie zauważył, to mamy tego nie zauważać do końca świata?

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> > Czy skoro nikt tego wcześniej nie zauważył, to mamy tego nie zauważać > do końca świata?

Ciekawe że przy jednym tramwaju rozpĘtujecie wojne wręcz a przy drógim nikt nic nie mówi . A tamta reklama była jeszcze gorsza od tej o której jest w Kurierze .

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> Ciekawe że przy jednym tramwaju rozpĘtujecie wojne wręcz a przy drógim > nikt nic nie mówi .

To nie jest odpowiedź na moje pytanie.

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> > Czy skoro nikt tego wcześniej nie zauważył, to mamy tego nie zauważać > do końca świata?

A zauważajcie tylko nie bądzcie wybiurczy jak chcecie robic za 2 gi nadzór ruchu to badzcie konsekwentni w swoich działaniach tak jak oni :] Patrzec na wszytko uważnie .Moze wtedy tak znienawidzone tuaj MZK zacznie coś robić na lepsze :)

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez mmm

DamTram napisał(a):

> ci miłośnicy niezauważyli też tego > http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1143572787.jpg > ten sam problem i co? i nic! i kilka miesięcy temu tego też nikt > niezauważył

Nikt z MKM-ów nie zauważył ale po dwóch miesiącach wyglądal tak:

http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1125774610.jpg

czyli komus to przeszkadzało i usunieto

wysłane przez M21 8

mmm napisał(a):

> Nikt z MKM-ów nie zauważył ale po dwóch miesiącach wyglądal tak: > > http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1125774610.jpg > > czyli komus to przeszkadzało i usunieto

Nie no motrniczowie czesto sami zdejmują część rekalmy włąśnie z tego okna .Bo faktem jest ze tak zaklejone okno przy kabinie stwarza niebezpieczensto ze się nie zwuwazy czegośz lewej strony .Ale czemu wtedy nikt alarmu nie podniusł ??

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> Ale czemu > wtedy nikt alarmu nie podniusł ??

a czy sposób kontrolować wszystkie tramwaje w naszym mieście? ( mam na myśli miłośników KM) To MZK powinno zadbać o bezpieczny tramwaj, skoro dopuszczają do zaklejania bocznych szyb w kabinie to niebawem wypuszczą tramwaj z zaklejoną przednią szybę, zainstalują w kabinie peryskop i problem z głowy...My nie mamy takich obowiązków jak pracownicy MZK...My możemy zglaszać uwagi, coś sugerować, ale nie bierzemy odpowiedzialności za to jak jest oblepiony tramwaj :).

wysłane przez M21 8

Piotr napisał(a):

[ciach]

No ale wtedy nie było reakcji co nikt nie zauważył takiego cuda na tej trumnie ?? Ja tez nie lubie tyakich reklam nawet jako pasażer uważam ze powinien byc zakaz naklejania rekalm na okna .Ale uważam tez ze az taki szum wokuł tego jednego okno to przesada .Bo widocznosc przez nie jest naprawde dobra . Wiem bo widziałem na zajezdni .

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> No ale wtedy nie było reakcji co nikt nie zauważył takiego cuda na tej > trumnie ??

Moze po prostu nikt nie zauważył? To, że teraz jest szum to dobrze! To znak, że chociaż nam zależy na bezpieczeństwie...

> Ale uważam tez ze az taki > szum wokuł tego jednego okno to przesada .Bo widocznosc przez nie jest > naprawde dobra . Wiem bo widziałem na zajezdni .

Buhaha tak na pewno dobra widoczność...Sprawdzałeś w każdych warunkach? pod słońce również? a gdy jest ciemno na dworze? pada deszcz etc? Poza tym kogo to obchodz ile przez to widać? Ma być czysta szyba i koniec kropka...Po co kombinować? Sam ostatnio stwierdziłeś, że jak tramwaj nie ma zamkniętych drzwi to nie może wozić pasażerów, dlaczego? Bo tak każe przepis, takie są wymogi i tak samo jest w sprawie bocznej szyby w kabinie motorniczego.

wysłane przez Phobos 17

> Bo widocznosc przez nie jest > naprawde dobra . Wiem bo widziałem na zajezdni .

A wcześniej czytamy: "Bo faktem jest ze tak zaklejone okno przy kabinie stwarza niebezpieczensto ze się nie zwuwazy czegośz lewej strony"

No to się zdecyduj.

I naucz się wreszcie korzystać z klawiatury jak wrócisz z urlopu.

--- KoMiS wersja 6 się zbliża. Drżyjcie dzieci neostrady...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

>.Ale czemu > wtedy nikt alarmu nie podniusł ?? A jak myslisz czemu. Bo nikt tego nie zauwazył. Teraz znalazł sie przytomny i spostrzegawczy osobnik i zwrócił na to uwage. Problem nbie w tym, że nie zgadzamy sie czy to jest bezpieczne czy nie. Problem jest w tym, że w MZK ktoś to zatwierdza, kontroluje (choć mam wrażenie że czsami nie). Motorniczy mają ograniczoną widoczność, a dyrekcja MZK nie widzi problemu. Do tego policja stwierdza, że to jest niezgodne z przepisami, choc wszyscy wiedza, że tak by tego nie zauwazyła.

wysłane przez M21 8

mmm napisał(a):

[ciach]

Ale ja cie rozumiem .I nie przecze ze reklama jest zle naklejona .I wiem ze w MZK jest mały bur*el .Zresztą mały to mało powiedziane ,Ale dziwi mnie to ze wtedy nikt z was tego nie widział . Ale dziwi mnie tez to ze takie cuda rekalmowe najczesciej sa na Pogodnie .Ignoruja przepisy nagminie widze .Od rekalm do drzwi (mam na mysli sytuacje z piatku tydzien temu ;) )

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez Piotr

M21 napisał(a):

> Ale > dziwi mnie to ze wtedy nikt z was tego nie widział .

a Ty to co? Też nie zauważyłeś, a do nas masz pretensje? Opamiętaj się i bądź wdzięczny, że ktoś w końcu poruszył problem :).

wysłane przez M21 8

Piotr napisał(a):

> a Ty to co? Też nie zauważyłeś, a do nas masz pretensje? Opamiętaj się > i bądź wdzięczny, że ktoś w końcu poruszył problem :).

Ja nie zwruciłem uwagi na to bo ja nie wiedziałem nawet że tak nie można,(znaczy wtedy kiedy wyszła ta reklama na tym wozie) .

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez torwid (gość)

M21 napisał(a):

> Nie no motrniczowie czesto sami zdejmują część rekalmy włąśnie z tego > okna .Bo faktem jest ze tak zaklejone okno przy kabinie stwarza > niebezpieczensto ze się nie zwuwazy czegośz lewej strony .

Ameryki nie odkryłeś. Właśnie to od kilku dni wałkujemy, skoro nie przeczytałeś całego wąłtku.

Ale czemu > wtedy nikt alarmu nie podniusł ?? Nikt tego nie podniÓsł, bo być może nikt tego nie zauważył. Ale jeśli chcesz być postrzegany jako MKM, a nie beton z MZK, to nie miej pretensji, tylko pomóż wyłapywać tego typu sprawy.

wysłane przez M21 8

torwid napisał(a):

> Ale czemu > > wtedy nikt alarmu nie podniusł ?? > Nikt tego nie podniÓsł, bo być może nikt tego nie zauważył. Ale jeśli > chcesz być postrzegany jako MKM, a nie beton z MZK, to nie miej > pretensji, tylko pomóż wyłapywać tego typu sprawy.

Hehehe a co ja moge ?? jak ja tam nawet na stałe nie pracuje tylko na umowe zlecenie :]

Ale zrozum że ja was rozumiem ale przez to jedno okno to chcecie zrobić czystki w MZK . Tam sa ludzie tak do stołków przyklejeni ze nawet jak byś ich koparką chciał ruszyc to byś nie wygrał ,Dobrze że ktoś zwraca na takie żeczy uwage i motorniczy z pogodna napewno bedą wdzieczni .Ale chodzi mi o to że skoro MZK wali takie błendy to musicie byćbardziej czujni .

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> skoro MZK wali takie błendy to musicie byćbardziej > czujni .

No to zdecyduj się wreszcie - masz pretensje, że zauważyliśmy tym razem, czy że nie zauważyliśmy wtedy? Bo ja już przestaję rozumieć.

I skorzystaj może z dobrej rady DamTrama - sprawdzaj posty w Wordzie, bo się nam cierpliwość kończy.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> > No to zdecyduj się wreszcie - masz pretensje, że zauważyliśmy tym > razem, czy że nie zauważyliśmy wtedy? Bo ja już przestaję rozumieć.

Nie mam pretensji o to że zwruciliscie uwage tylko oto ze jak chcecie widzicie nieprawidłowość a jak nie to cicho siedzicie :] No brzmi agresywnie troche wiem ale tak to wygląda .

> I skorzystaj może z dobrej rady DamTrama - sprawdzaj posty w Wordzie, > bo się nam cierpliwość kończy.

No nie mam płytki z Wordem wiec nie mam jak :]

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> Nie mam pretensji o to że zwruciliscie uwage tylko oto ze jak chcecie > widzicie nieprawidłowość a jak nie to cicho siedzicie :] No brzmi > agresywnie troche wiem ale tak to wygląda .

Rozgryzłeś nas. Robimy to w pełni świadomie, a naszym celem jest doprowadzenie do likwidacji MZK.

> No nie mam płytki z Wordem wiec nie mam jak :]

Na szczęście do tego - http://so.pwn.pl/ - płytki z Wordem nie potrzeba. Zacznij z tego korzystać, albo przestaniesz korzystać z forum. Dożywotnio.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez torwid  67

M21 napisał(a):

> Nie mam pretensji o to że zwruciliscie uwage...

ZwrÓciliście! Już raz w tym wątku było!

...tylko oto ze jak chcecie > widzicie nieprawidłowość a jak nie to cicho siedzicie :] No brzmi > agresywnie troche wiem ale tak to wygląda .

Dzięki. Wreszcie otwarcie przyznałeś, że Tyu masz wszystko w d... dużym poważaniu. Skoro myu chcemy, a ty nie, to co robisz na tym forum. Bycie motorniczym, nawet na zlecenie, nie oznacza, że niczego nie możesz. A narzekać i krytykowasć tych, którym się cokolwiek chce zmieniać, to żadna filozofia. Naucz sie poprawnej polszczyzny, to może jeszcze awansujesz, masz wszelkie zadatki...

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez DamTram

mmm napisał(a):

> Nikt z MKM-ów nie zauważył ale po dwóch miesiącach wyglądal tak: > > http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1125774610.jpg > > czyli komus to przeszkadzało i usunieto

tak? niesamowite! kilka dni temu to wlasnie napisałem http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1152698987.news&which=01.02.01.01

wysłane przez mmm

DamTram napisał(a):

> tak? niesamowite! kilka dni temu to wlasnie napisałem > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1152698987.news&which=01.02.01.01

I co z tej niesamowitości wynika genuszu.

wysłane przez DamTram

mmm napisał(a):

> I co z tej niesamowitości wynika genuszu.

To że powtarzasz coś co już było mówienie, czyli nie czytasz wszystkiego co jest pisane.

PS. co to jest "genusz"?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

DamTram napisał(a):

> tak? niesamowite! kilka dni temu to wlasnie napisałem > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1152698987.news&which=01.02.01.01

29 godzin uważasz za kilka? Człowieku o co Ci chodzi? O to, że jak inni napisali to było o tym w gazecie? Trzeba było głośno na forum o tym pisać wcześniej.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

DamTram napisał(a):

> ci miłośnicy niezauważyli też tego > http://www.mkm.szczecin.pl/foto/big/1143572787.jpg > ten sam problem i co? i nic! i kilka miesięcy temu tego też nikt > niezauważył.

Masz pretensje do piotrka,że to zauważył i pisał o tym na forum? Sam robiłeś fotkę więć o co się czepiasz? Że to źle, że o tym pisali?

wysłane przez Robert 5

DamTram napisał(a):

> Teraz sprawę rozdmuchujecie a na 780 nikt nic nie mówił a też > była i to kilka tygodni i nikt nic niezatrzymał i nie robił > problemów

I to był błąd. Ale lepiej późno, niż wcale. Zasady powinny być jasne, a oprócz tego powinny być przestrzegane.