Forum

Głupota MZK sięga wyżyn

Nie umilkły jeszcze echa sprawy zaklejonej reklamą szyby od kabiny motorniczego w składzie 105Ng/S 745II+746II, a już mamy kolejny dowód na to, że działania MZK mają niewiele wspólnego z logiką i zdrowym rozsądkiem.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

To już jest lekka przesada. Jak tak dalej pójdzie to niedługo zrobią tak jak w Warszawie tylko numerki , bez nazw kierunków . Piękne rzeczy dzieją się w naszym mieście. A swoją drogą to, kto tam pracuje??? Szpece jak nic he he he

--- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Jeszcze znajdzie się kilka ciekawostek tego typu, i tramwaj ten bedzie woził powietrze, tak jak jakiś czas temu dąbski jelczyk 399.

wysłane przez MQ ?

k88 napisał(a):

> Jeszcze znajdzie się kilka ciekawostek tego typu, i tramwaj ten > bedzie woził powietrze, tak jak jakiś czas temu dąbski jelczyk > 399.

399 akurat pełnił funkcję jeżdżącej reklamy, nie jeździł na liniach.

PS. Jeśli nikomu nie odpowiadasz na jego post, korzystaj z "dodaj komentarz".

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez Mareczek 5

dyrdus napisał(a):

> To już jest lekka przesada.

Afera, goni aferę.

Ciekaw jestem, czy impreza będzie tak samo zorganizowana jak reklama na tramwaju?

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Ciekaw jestem, czy impreza będzie tak samo zorganizowana jak > reklama na tramwaju?

Zanosi się ze będzie nie ciekawie,będziemy się wstydzic na caly świat. Nie tylko za KM, ale i za cały ten cyrk. Czarne myśli i wizje, ale perspektyw żadnych.

--- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez Kriz8

> Ciekaw jestem, czy impreza będzie tak samo zorganizowana jak > reklama na tramwaju?

Jestem skłonny stwierdzić że tak samo dennie, będzie żenada i wstyd na cały świat. Ale się jeszcze łudzę, że po wyborach nowe "władze" ogarną odpowiednio ten temat w kilka miesięcy.

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...

wysłane przez MQ ?

... że o ile sprawą nie zainteresują się dziennikarze, to nikt w Zarządzie Dróg i Transportu Miejskiego nie powie ani słowa o nieregulaminowości takiego oznakowania. A wszystko to ze względu na to, kto jest reklamodawcą.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A co to ma za znaczenie, kto jest reklamo dawcom? Przepisy oznakowania pojazdów są jasne. I nie widzę, dlaczego niby w tym wypadku ma być wyjątek? A swoją drogą reklamę można było tak zaprojektować ze z niczym by nie kolidowało.

--- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez MQ ?

dyrdus napisał(a):

> A co to ma za znaczenie, kto jest reklamo dawcom?

To, że reklamodawcą jest Urząd Miejski, w np. którym siedzą zwierzchnicy dyrektora ZDiTM. Jeszcze nie zauważyłeś, że w życiu rządzą układy?

Policja mogła się przyczepić reklamy, bo im urzędnicy z placu Armii Krajowej mogą co najwyżej nagwizdać.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

mkubien napisał(a):

> Policja mogła się przyczepić reklamy, bo im urzędnicy z placu > Armii Krajowej mogą co najwyżej nagwizdać.

To powinna policja zarekwirować pojazd do czasu usunięcia powiedzmy usterki:) I było by po temacie może by wtedy góra...? A tak na poważnie, to na układy nie ma rady.

--- Ostatnia pieśń o Wolności

wysłane przez Luke_Police  163

Dobrze, że tramwaj nie ma tablic rejestracyjnych bo mogłyby się znaleźć pod reklamą :P Ale tak na serio, to naklejając reklamę powinni zauważyć, że po drugiej stronie szyby jest wyświetlacz, który do czegoś przecież służy. Proponuję następnym razem podczas naklejania reklamy wypisać na wyświetlaczu napis "nie zaklejać" najlepiej migający, żeby się rzucał w oczy :P Albo w ogóle do projektantów tych reklam wysłać rysunek tramwaju z zaznaczonymi na czerwono miejscami gdzie reklamy być nie może.

Technik serwisu :)

wysłane przez DamTram

Luke_Police napisał(a):

> Dobrze, że tramwaj nie ma tablic rejestracyjnych bo mogłyby > się znaleźć pod reklamą :P

Tak ale ma numery taborowe i nie raz wagon wyjeżdżał na linie bez nich (w samej reklamie)

wysłane przez Michal105N

No jak już reklamują zlot tych żaglowców to ja jestem ciekaw jak stoi sprawa naszych kochanych "koszmarków"....

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Poprostu brak mi słów na to co wyprawia mzk. Już gop jest lepiej poukładany :-/