Forum

Prezentujemy nową wersję Serwisu

Od kilku godzin pod adresem www.mkm.szczecin.pl dostępna jest nowa wersja Serwisu Komunikacja Miejska Szczecin, czyli Serwisu KOMIS, oznaczona numerkiem 6. Prace nad nią trwały pół roku.

wysłane przez kajetansz 65

Widzę, że instrukcja obsługi jest napisana w bardzo prostym języku i chyba każdy ją zrozumie. :-)

Штирлиц

wysłane przez X

Stirlitz napisał(a):

> Widzę, że instrukcja obsługi jest napisana w bardzo > prostym języku i chyba każdy ją zrozumie. :-)

Tylko żeby każdy ją chciał przeczytać:-)

-- Myślenie nie boli...

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Luke_Police 151

Przyznam, że rzeczywiście nowa wersja KOMIS-u wygląda wyśmienicie, więc chciałem złożyć jej autorowi (tj. Phobosowi) gratulacje. Podziękowania w imieniu współpracownika redakcji składam również wszystkim, którzy zgłaszali swoje pomysły poprawek w żółtym wątku, który został niedawno zamknięty. Oczywiście dostrzegam pewne niedociągnięcia K6, lecz są one błache w porównaniu z tym, co działa poprawnie. Będę się musiał przestawić na nowy system prezentacji zdjęć w galerii, który ma swoje plusy (chociażby przedstawienie jakie pojazdy są na zdjęciu i kto jest jego autorem) i minusy (sposób prezentacji numerów bisowych "''" jako "II"). Bardzo natomiast się cieszę, że na stronie głównej ilość informacji w skrócie oraz ostatnio poruszanych wątków na forum uległa zwiększeniu. Wszystko to sprawia, że Serwis KOMIS jest bardziej przyjazny dla użytkownika i mam nadzieję, że również użytkownicy będą równie przyjaźnie traktować obowiązujące na nim reguły (z instrukcją obsługi forum na pierwszej pozycji).

Technik serwisu :)

wysłane przez Piotr

Bardzo mi się podoba personalizacja forum :), dużo nowych bajerów ;). Byłbym jeszcze za tym, aby odświeżyć górną część stronki - pasek "Komunikacja Miejska Szczecin", może chociaż inny kolor napisu...