Forum

Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni

Pierwszy dzień kursowania linii nr 53 i 75 przez ul. Grota-Roweckiego obył się bez blokad i protestów mieszkańców osiedla Somosierry.

wysłane przez leks 17

- Wiem o zmianach i jestem oburzony - mówi Adam Ruciński, przewodniczący komitetu. - To arogancja ze strony władz miasta. Najpierw zwrócili się do rady osiedla o opinię, a teraz nie czekając na nią zmieniają po raz kolejny swoją decyzję. Najprawdopodobniej zorganizujemy blokadę.

Ach te dziadki osiedlowe, ja nie wiem kto ich w ogóle słucha. Założe się, że ten facet przekroczył już 60 i udaje wielkiego króla jak każdy przewodniczący dziadziuszek. Z takimi gazety robią wywiady zapewne tylko dla sensacji... Sam wiem dobrze, że takim ludziom nic nigdy nie pasuje, bo on tu rządzi. Miasto to miasto - droga jest miejska i to miasto decyduje co może tam jeździć a co nie. Tak samo w przypadku ulicy Reduty Ordona, też nie powinno się nikogo słuchać, a autobusy bez żadnego wielkiego, zbędnego szumu powinny jeździć na staej trasie. Co do tej blokady to chyba tam przyjade i będe zbierał jakąś antyblokade żeby troche popsuć dziadkom te rozrywke, ale założe się, że nie będe musiał bo dziadek spółdzielny troche się przeliczy z liczbą jej uczestników :D.

Dziadkowi życzymy miłego wypoczynku, Prosze nie wracaj! :D

-- czerwona, czerwona, czerwona... $^&$%$& :/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ja jestem również oburzony z przebiegu sprawy. Mieszkam na Czorsztyńskiej i mam teraz daleko do autobusu. Nie rozumiem mieszkańców Reduty Ordona. Pod moim domem ruszają autobusy i w ogóle mi nie przeszkadzają ,mimo że mieszkam przy sam przystanku. Nie wiem po co słuchano tych z Ordona. Dodatkowo autobus teraz musi wykonywać więcej manewrów a dodatkowo częściej staje jedzie wolniej i zużywa więcej paliwa. SKANDAL!!!!!! Pozdrawiam :)

wysłane przez Iwo

bjorki napisał(a):

> Ja jestem również oburzony z przebiegu sprawy. Mieszkam na > Czorsztyńskiej i mam teraz daleko do autobusu. Nie rozumiem > mieszkańców Reduty Ordona.

Ja rozumiem, Tobie nie przeszkadza, ale Ty jesteś miłośnikiem. Postaraj się zrozumieć osoby które nie są miłośnikami. Postaw się w ich sytuacji!

Iwo
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Ja rozumiem, Tobie nie przeszkadza, ale Ty jesteś > miłośnikiem. > Postaraj się zrozumieć osoby które nie są miłośnikami. > Postaw się w ich sytuacji!

Tak jestem miłośnikiem, ale te słowa mówię jako zwykły obywatel. Podczas pisania tego postu przejechały już 2 autobusy, ale nie moge pojąć w jaki sposób to ludziom przeszkadza. Przecież chałupa im sie nie trzęsie, a samochody ulicą R. Ordona jeżdza co chwila. Dodatkowo dziwie się, że jezeli już przeszkadza to ludziom z R. Ordona to może na Czorsztyńskiej tez przeszkadza a tutaj nikt autobusów nie zlikwiduje(mam nadzieję, że nigdy). Owszem staram się zrozumiec tych ludzi ale ciezko mi to idzie :) pozdrawiam P.S. A jeszcze jedno. Moja ciocia mieszka na Powstańców Wlkp. i jak tylko przejezdza tramwaj to woda się wylewa ze szklanki tak trzęsie domem, i ich jakos ZDiTM nie uszczęsliwi, bo przecież jest to niemożliwe. Jest wielu takich więc czemu akurat mieszkańców R. Ordona uszczęsliwił a innych nie?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez t105n  49

bjorki napisał(a):

> Przecież chałupa im sie nie trzęsie, a samochody > ulicą R. Ordona jeżdza co chwila.

A autobusy jeżdżą od x lat, a jakoś dziwnie teraz zaczęły przeszkadzać.

> Dodatkowo dziwie się, że > jezeli już przeszkadza to ludziom z R. Ordona to może na > Czorsztyńskiej tez przeszkadza

Wczoraj przejechałem ul.Grota-Roweckiego. Domy stoją dalej od ulicy niż na ul.Reduty Ordona, do tego na pewnym odcinku są oddzielone rurociągiem.

wysłane przez Iwo

> Wczoraj przejechałem ul.Grota-Roweckiego. Domy stoją dalej od > ulicy niż na ul.Reduty Ordona, do tego na pewnym odcinku są > oddzielone rurociągiem.

Dokładnie. Dla mnie akurat protest mieszkańców Grota Roweckiego jest conajmniej nie zrozumiały. Nie dość, że miasto poprawia im w jakimś stopniu komfort komunikacji to jeszcze się nie podoba.

Iwo

wysłane przez t105n  49

W "archiwum X" mojej pamięci objawiło mi się, że kilka lat temu mieszkańcy Osiedla Somosierry chcieli mieć autobus koło domów i podsuwali pomysł wydłużenia linii 76 z Osiedla Kaliny (bo wtedy tam kończył) do ich osiedla. Teraz im się odwidziało?