Forum

Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni

Pierwszy dzień kursowania linii nr 53 i 75 przez ul. Grota-Roweckiego obył się bez blokad i protestów mieszkańców osiedla Somosierry.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Ja rozumiem, Tobie nie przeszkadza, ale Ty jesteś > miłośnikiem. > Postaraj się zrozumieć osoby które nie są miłośnikami. > Postaw się w ich sytuacji!

Tak jestem miłośnikiem, ale te słowa mówię jako zwykły obywatel. Podczas pisania tego postu przejechały już 2 autobusy, ale nie moge pojąć w jaki sposób to ludziom przeszkadza. Przecież chałupa im sie nie trzęsie, a samochody ulicą R. Ordona jeżdza co chwila. Dodatkowo dziwie się, że jezeli już przeszkadza to ludziom z R. Ordona to może na Czorsztyńskiej tez przeszkadza a tutaj nikt autobusów nie zlikwiduje(mam nadzieję, że nigdy). Owszem staram się zrozumiec tych ludzi ale ciezko mi to idzie :) pozdrawiam P.S. A jeszcze jedno. Moja ciocia mieszka na Powstańców Wlkp. i jak tylko przejezdza tramwaj to woda się wylewa ze szklanki tak trzęsie domem, i ich jakos ZDiTM nie uszczęsliwi, bo przecież jest to niemożliwe. Jest wielu takich więc czemu akurat mieszkańców R. Ordona uszczęsliwił a innych nie?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Jedni zadowoleni, inni niezadowoleni · 17 lat temu · (użytkownik usunięty)
A kiedyś chcieli autobusu... · 17 lat temu · t105n