Forum

Zabierz KOMIS ze sobą!

Zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś na wycieczce, odcięty od Internetu, i chciałeś się dowiedzieć, co dzieje się w szczecińskiej komunikacji miejskiej? Problem stosunkowo mały, jeśli znajdowałeś się akurat w większej miejscowości, w której można było zajść do kafejki internetowej. A co w sytuacji, gdy biwakowałeś w środku lasu? Jeśli masz telefon komórkowy, który wspiera technologię WAP, problem znika. Prezetujemy Serwis KOMIS w wersji WAP!

wysłane przez Mario ?

"Dodatkowo serwis WAP jest wyposażony w Newsroom. Dzięki niemu Serwis KOMIS będzie mógł jeszcze szybciej reagować na to, co dzieje się w świecie szczecińskiej komunikacji."

Na to właśnie czekałem. Wreszcie jest. Wielkie gratulacje :-)

-- Moje ulubione tramwaje to: 1003+1004 i 1047+1048

wysłane przez torwid 64

Bella napisał(a):

> "Dodatkowo serwis WAP jest wyposażony w Newsroom. Dzięki > niemu Serwis KOMIS będzie mógł jeszcze szybciej reagować > na to, co dzieje się w świecie szczecińskiej > komunikacji." > > Na to właśnie czekałem. Wreszcie jest. Wielkie gratulacje > :-)

No to jestem po pierwszym teście i stwierdzam, że działa. Do Adminów mam jednak prośbę o sprawdzenie, czy przechodzą polskie znaki, które w testowym newsie zastosowałem. Jeśli nie, to szkoda po prostu czasu na ich wklepywanie. A czy w wersji WAP przewidywany jest dział "Galeria? :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> Do > Adminów mam jednak prośbę o sprawdzenie, czy przechodzą > polskie znaki, które w testowym newsie zastosowałem.

Polskie literki oczywiście przeszły. Nie zostało niestety tym razem przetestowane przypisywanie newsa do użytkownika przy publikowanu, ale nadrobimy to następnym razem :-)

> A czy w wersji WAP przewidywany jest dział "Galeria? :D

Zdjęcia by musiały być mikre i kiepskiej jakości, więc chyba nie ma sensu.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez torwid 64

mkubien napisał(a):

> Zdjęcia by musiały być mikre i kiepskiej jakości, więc chyba > nie ma sensu.

A tam... Kwestia czasu i postępu. Gdy robiłem kurs komputerowy, częśći uzytkowników Komisu jeszcze na świecie nie było. Z 45 min. zajęć 15-20 zajmowało wgrywanie programu z magnetofonu marki Kasprzak, w międzyczasie pisało się program, który zajmował kartkę w zeszycie pisaną linijka pod linijką, by w efekcie pod koniec zajęć żółw z programu Logo narysował kwadrat i wygrywał w tym czasie gamę :). I to był szczyt możliwości.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> No to jestem po pierwszym teście i stwierdzam, że działa. Do > Adminów mam jednak prośbę o sprawdzenie, czy przechodzą > polskie znaki, które w testowym newsie zastosowałem.

Jeszcze ja potwierdze, że przechodzą. Wcześniej testowałem na wszystkich znakach (N6310i) i wszystkie bardzo ładnie się przyjeły.

wysłane przez enka167 25

Bella napisał(a):

> Na to właśnie czekałem. Wreszcie jest. Wielkie gratulacje > :-)

Ja też. Nie mam jeszcze w domu netu i często korzystam z wap, a teraz będę mieć swoją ulubioną stronę. Dzięki :)

wysłane przez Michal105N 11

Gratuluje wspaniałego pomysłu, wiele jest przypadków gdzie jesteśmy świadkami czegoś nietypowego i chcielibyśmy się podzielic z tym jak najszybciej a gdy przychodzimy do domu okazuje sie że albo ktoś był szybszy od nas albo internetu nie ma...

wysłane przez torwid 64

Podobnie jak przedpiścy cieszę się niezmiernie, ale pozwólcie, że z zachwytami i pochwałami wstrzymam się do czasu, gdy przećwiczymy to na rózne strony. :) Mam jednak nadzieję, że będzie to wygodniejsza forma przesyłania informacji, niż MMSy. Trzymam kciuku za dalszy rozwój.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...