Forum

Tramwaj na Gumieńce za trzy tygodnie

Na dwóch frontach budowane jest nowe torowisko "ósemki". Tramwaj musi pojechać 25 października. Zdążymy - zapewniają budowlańcy.

wysłane przez leks 15

Ile w końcu tych torów ma być wymienione? 100, 200, 600m? Wcześniej w jednej z informacji było napisane, że to będzie około 200m, teraz nagle 600. Czy to dlatego, że pisał to Rabenda i troche te liczbe zmienił czy na prawde wyremontowane będzie więcej?

-- ggf
lex napisał(a):

> Ile w końcu tych torów ma być wymienione? > 100, 200, 600m? > Wcześniej w jednej z informacji było napisane, że to > będzie około 200m, teraz nagle 600. Czy to dlatego, że > pisał to Rabenda i troche te liczbe zmienił czy na prawde > wyremontowane będzie więcej?

W tracie wymiany faktycznie jest zdecydowanie więcej niż początkowo zapowiadano. Chyba właśnie 600 m. Ale to chyba powinno Cię cieszyć. :)
man751 napisał(a):

> W tracie wymiany faktycznie jest zdecydowanie więcej niż > początkowo zapowiadano. Chyba właśnie 600 m. Ale to chyba > powinno Cię cieszyć. :)

Tak, tak oczywiście :P, dobrze, że liczba rośnie, a nie maleje, jak to u nas zazwyczaj w MZK, np. w ilości zakupionych z BVG sztuk Tatr ;).

-- ggf