Forum

"Koszmarek" rusza w stronę Basenu Górniczego

zdjęcie
"Koszmarek" rusza w stronę Basenu Górniczego
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Bodek

Wagon 667 w porządnym przedsiębiorstwie komunikacyjnym nie dostałby dopuszczenia do ruchu! Jego zawieszenie jest tak dobite, że podczas jazdy odnosi się wrażenie, jakby jazda odbywała się po bruku, a nie po szynach. Poza tym wszystko w nim skrzypi i rzęzi. Dodatkowo, zużyte przekładnie wywołują w nim silne wibracje. Zdziwiłem się, że wagon po remoncie (jak się okazuje chyba jedynie blacharskim) tak się zachowuje na torze. Po prostu szok! Swoją drogą bardzo dziwi mnie, że wyłaczając skład z ruchu do remontu blacharskiego (a może jedynie do przemalowania) na kilka dni, kompletnie nic nie robi się z jego częścią mechaniczną. Gdzie tu ekonomia? Za chwilę znowu go wyłączą na kilkanaście dni żeby wyremontować zawieszenie, a potem pewnie na kolejne kilka dla remontu wnętrza lub elektryki. Paranoja! Dodam, że skład stacjonuje w wychwalanej niemal przez wszystkich zajezdni Pogodno.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Bodek napisał(a):

> Dodam, że skład stacjonuje w wychwalanej niemal przez > wszystkich zajezdni Pogodno.

Niestety robi sie coraz gorzej. Stan techniczny niektórych stopiątek zaczyna sie niebezpiecznie zbliżać do 102Na. Juz można zacząć typować (nie)godnych następców ze stajni Konstalu, po wycofaniu stodwójek. Najwięcej takich egzemplarzy na Golęcin, ale Pogodno nie chce być w tyle.
mmm napisał(a):

Najwięcej takich > egzemplarzy na Golęcin, ale Pogodno nie chce być w tyle.

Hmm to ciekawe stwierdzenie .Wiesz to Pogodno ostanio ma ciagle wozy do sholowania .U nas tak naprawde w tragicznym stranie jest moze jest z 5 skaldow w tragicznym stanie .Tylko ze na pogodnie jest wiecej wozow i to ze maja pelno szrotow nie zuca sie tak w oczy .

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> Hmm to ciekawe stwierdzenie .Wiesz to Pogodno ostanio ma ciagle > wozy do sholowania.

Bo maja 102-jki :>

> U nas tak naprawde w tragicznym stranie jest > moze jest z 5 skaldow w tragicznym stanie.

Ja bym predzej napisal - "u nas jest 5 wozow w dobrym stanie". Ale tak to juz jest gdy u niektorych dopoki nie odpadnie kolo, albo nie rozsypie sie caly wozek to jest git, mimo ze drzwi sie nie zamykaja, mamy popalone polowe stykow, a sprzeg dzwoni przy rozruchu, bo nie sa zgrane wagony.

-- Zapamiętaj datę - 28.09.2006, godz 21:11. 57 przyjechał planowo na przystanek "Kormoranów". Cuda się zdarzają ale nie licz na nie.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
M21 napisał(a):

> 5 skaldow w tragicznym stanie

Skaldów?? Skaldowie to zespół, a nie skład "stopiątek".

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz