Forum

Samowola na Gumieńcach

Firma Energopol, budująca rondo na Gumieńcach, bez zgody policji i urzędników zamknęła część skrzyżowania. W korkach trzeba było stać prawie godzinę.

wysłane przez techno

Ok. godziny 16 robiłem tam zdjęcia. Całkiem ciekawie się sytuacja prezentowała. Ale najciekawsze dla mnie było to, że jadąć później 60-tką w kierunku Cukrowej dystans między przystankami "Wrocławska" i "Wrocławska Rubież" pokonywaliśmy 15 minut... Fotki na dniach wrzucę do Sandboxa :)

-- urbanizacja umysłu stanem świadomości...

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez pawelp19 −3

techno napisał(a):

Ale najciekawsze dla mnie było to, > że jadąć później 60-tką w kierunku Cukrowej dystans > między przystankami "Wrocławska" i "Wrocławska > Rubież" pokonywaliśmy 15 minut...

Pewnie dlatego że wszyscy ze strony mierzyna niejechali Ku SŁońcu do budowanego ronda tylko skręcali w Kwiatową potem Wrocławską do Europejskiej i rpzez to sie korki utworzyły(chyba że jakiegoś innego powodu :P ) ehh a to dopiero początek utrudnień :/

wysłane przez Moderator 0

pawelp19 napisał(a):

> Pewnie dlatego że wszyscy ze strony mierzyna niejechali Ku > SŁońcu do budowanego ronda tylko skręcali w Kwiatową potem > Wrocławską do Europejskiej i rpzez to sie korki > utworzyły(chyba że jakiegoś innego powodu :P ) ehh a to > dopiero początek utrudnień :/

Interpunkcja, ortografia, pamiętaj! Jak myślisz, po co pojawia się to okienko przed wysłaniem posta? Dostajesz czerwoną kartkę. Dbaj o poprawność i estetykę, a będzie to pierwsza i zarazem ostatnia taka kartka.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Iwo

>- 27 października po torach ma pojechać "ósemka" - mówi Roman Siemczyk, >inżynier kontraktu na budowie. - To jest cel nadrzędny.

No tak, po trupach do celu... Choć patrząc na przyspieszenie jakiego doznali wykonawcy jest szansa na to, że uda im się dotrzymać terminu. Mnie ciekawi inna sprawa, nie wiem, czy ktoś z Was zaobserwował jak nasze kochane MZK wiesza sieć trakcyjną. Otóż wykonują to metodą "żabich skoków" kawałkami od słupa do słupa. Nie ma jednolitego drutu jezdnego, jest łaczony co słup... Ciewkawe, czy to wytrzyma...

Iwo

wysłane przez Wojtek 24

... że firma budująca rondo na Gumieńcach nie czekała na zatwierdzenie. Za nim nasi urzednicy wydali by zgodę to potrwało by to kilka dni, a Energopol śpieszy sie z remontem, żeby przed Wszystkimi Świętymi puścic tramwaj na cmentarz.

wysłane przez luki663719 17

Wojtek napisał(a):

> ... że firma budująca rondo na Gumieńcach nie czekała na > zatwierdzenie. Za nim nasi urzednicy wydali by zgodę to > potrwało by to kilka dni, a Energopol śpieszy sie z > remontem, żeby przed Wszystkimi Świętymi puścic tramwaj > na cmentarz.

To nie jest wytłumaczenie całej sytuacji, trzeba było poprosić urzędników o zgodę na zamknięcie kilka dni przed planowanym zamknięciem.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez torwid  67

luki663719 napisał(a):

> To nie jest wytłumaczenie całej sytuacji, trzeba było > poprosić urzędników > o zgodę na zamknięcie kilka dni przed planowanym > zamknięciem.

Albo - jesli wierzyć Wyborczej - wziąć się wcześniej do pracy, a nie 2 miesiące po przekazaniu firmie placu budowy.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...