Forum

Krótki raport z miasta

Około godziny 8:50 w Lesie Arkońskim wagon 102Na 624 obsługujący 3/4 połamał pantograf. Prawdopodobnie został zepchnięty.

wysłane przez djdark  0

Tak... Jak na Basenie to był konar to moje. Byłem tam i widziałem. To było drzewo, które na pół się złamało. I postój trwał na pewno od 14:15. O 14:30 jeszcze nic tam się nie działo... To Ciekawe jak w 10 minut zdążyli: 1. Zabrać drzewo 2. Naprawić zerwaną trakcję...

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez Iwo

djdark napisał(a):

> Tak... Jak na Basenie to był konar to moje.

Twoje?

>> się nie działo... To Ciekawe jak w 10 minut zdążyli: > 1. Zabrać drzewo > 2. Naprawić zerwaną trakcję...

Trakcja nie była uszkodzona.

Iwo

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> Trakcja nie była uszkodzona.

Sieć trakcyjna raczej...

Przemek

wysłane przez Iwo

Przemo napisał(a):

> > Trakcja nie była uszkodzona. > > Sieć trakcyjna raczej...

Rozumiem, że będziesz się czepiał słówek? Nie wpadłeś na to, że na sieć trakcyjną mówi się potocznie trakcja? Normalny się domyśli, głupi nie zrozumie.

Iwo

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Iwo napisał(a):

> > > Trakcja nie była uszkodzona. > > Sieć trakcyjna raczej... > Rozumiem, że będziesz się czepiał słówek?

Będę :)

> Nie wpadłeś na > to, że na sieć trakcyjną mówi się potocznie trakcja? > Normalny się domyśli, głupi nie zrozumie.

Mówią tak ci, którzy sie nie znają, ale to jest chyba forum tematyczne i powinno się używać fachowych określeń.

Przemek

wysłane przez Phobos 17

> Mówią tak ci, którzy sie nie znają, ale to jest chyba forum > tematyczne i powinno się używać fachowych określeń.

Jako, że jest to forum tematyczne, używa się tu również gwary miłośniczej...

-- Firefox 2 - przeglądarka stworzona dla dyslektyków ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Iwo

Przemo napisał(a):

> > Rozumiem, że będziesz się czepiał słówek? > > Będę :)

Zobaczymy, jak długo.

> Mówią tak ci, którzy sie nie znają,

Mhm, jestem w tym temacie zielony jak wiosenna trawa. PS. Polecam zajrzeć do słownika.

> ale to jest chyba forum > tematyczne i powinno się używać fachowych określeń.

Oczywiście. Oczekuję, że w każdym Twoim następnym poście znajdę li tylko fachowe określenia.

Iwo

wysłane przez Wojciech

djdark napisał(a):

> I postój trwał na pewno od 14:15.

Od 14:15 do około 15:25 trawało zatrzymanie.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Wojciech

105Np #1035+1036(R/4) zjechał do zajezdni i został wymieniony na 105Na #1015+1016.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Administracja 0

Wojciech napisał(a):

> 105Np #1035+1036(R/4) zjechał do zajezdni i został > wymieniony na 105Na #1015+1016.

Następnym razem do newsroomu poprosimy. :)