Forum

Dzięki obecności mechanika na pętli, przerwa spowodowana...

zdjęcie
Dzięki obecności mechanika na pętli, przerwa spowodowana nieposłuszeństwem drzwi nie trwała długo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ledwo co zamontowali wyświetlacze a już dziś wieczorem zauważyłem, że numer linii z przodu nie jest podświetlany :/ Dzisiaj jeszcze jadąc nim kierowca w rozmowie z kolega mówił że to nie Man tylko Muł, zdecydowanie najgorszy ze wszystkich zakupionych przez Klonowica NG272 (dodał że jeździł już na każdym).
pawelp19 napisał(a):

> Ledwo co zamontowali wyświetlacze a już dziś wieczorem > zauważyłem, że numer linii z przodu nie jest podświetlany > :/ Dzisiaj jeszcze jadąc nim kierowca w rozmowie z kolega > mówił że to nie Man tylko Muł, zdecydowanie najgorszy ze > wszystkich zakupionych przez Klonowica NG272 (dodał że > jeździł już na każdym).

Jechałem tym MANem, ale w takim tłoku, że mulić to akurat miał się prawo :P więc nie wiem jak ocenić, ale z tego wynika, że silniki tych wozów nie są w najlepszym stanie. Jeździłem troche 1256, temu dosyć ciężko ruszyć z miejsca, ale potem już dostaje większego kopa i jakoś jedzie :P. Z tyłu troche mocno się trzęsie jak stoi - coś takiego jak np. W Ikarusach 280 czy M11 :P. Mocno oczywiscie jak na MANa, bo z Ikarusem tak dosłownie to porównać nie można raczej :P. Mimo wszystko podobają mi się te wozy, na poczatku pojazdu prawie nic nie słychać, z tyłu za to głośno więc kto lubi słuchać silnika siada sobie z tyłu, a kto nie to z przodu ;p. Ciekaw jestem jak do nowego rodzaju siedzeń podejdą wandale, za jakiś czas raczej z tyłu pojazdu będzie straszny syf, o ile już nie ma :(. A tak troche robiąc OT to wygląda na to, że w SPAK'u kryzys taborowy, znowu chyba po awariach 120 i kasacjach M11 kryzys solówkowy jak i ogólno taborowy. MANy ich podratowały, bo w szczycie to plac SPAK'u świecił pustkami... jeszcze wcześniej te słynne hamulce... Pewnie jeśli w tym roku SPAK wzorem SPAD'u będzie coś kupował to chyba niestety również solówki :(, a szkoda, bo liczyłem, że przejade się w SPAK'u jakimś NG 313 i tak jeszcze zapytam czy wie ktoś może czy SPAK również kupi coś nowego i co to będzie za rodzaj autobusu?

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...