Forum

Siódma sesja

Czasami nadchodzi szczególny dzień, jest to ten krótki okres czasu, w którym pozostający w ciągłym pogotowiu Administratorzy wyłączają swoje maszyny i spotykają się w rzeczywistości. Wbrew wszelkim wyobrażeniom jest to wydarzenie dość szczególne i zgodnie z naszą skromną tradycją przypada ono raptem raz na kwartał.

wysłane przez Wojtek 24

Chciałbym bardzo serdecznie i gorąco podziękować Administracji za uznanie oraz pogratulować innym użytkownikom awansu. :)

wysłane przez Wojciech

Dziękuję Administracji za uznanie i awans :) Gratuluję pozostałym użytkownikom tego awansu :)

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MaK

Jako zwykły i szary użytkownik gratuluje osobom które awansowały w serwisie. Trzymajcie tak dalej

Pozdrawiam MaK_86
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez kajetansz 65

Gratuluję. :-)

Штирлиц

wysłane przez Neo 42

Ja też gratuluję wszystkim awansowanym użytkownikom. Oby tak dalej. Z tego co zauważylem, po odejściu Mateusza atmosfera na Komisie poszła znacznie w górę.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

Gratuluję wszystkim wyróżnionym i życzę dalszych postępów w zasługach dla serwisu. Jednocześnie chciałem podkreślić, że widzę conajmniej kilku użytkowników i współpracowników redakcji, którzy tym razem nie zostali wyróżnieni, a moim zdaniem mają szansę na awans.

-- W telewizji Tatra, w gazecie Tatra, wolę nie patrzyć co jest w lodówce...

Technik serwisu :)

wysłane przez konjo  4

Luke_Police napisał(a):

> Jednocześnie chciałem podkreślić, że widzę conajmniej kilku użytkowników i > współpracowników redakcji, którzy tym razem nie zostali > wyróżnieni, a moim zdaniem mają szansę na awans.

Ponieważ rozważamy ewentualność następnej sesji w przyspieszonym terminie daliśmy szansę na wyróżnienie się tym wszystkim, których kandydatury nie były jednomyślnie głosowane oraz zabrakło im tzw. minimum punktowego wyliczanego na podstawie ilości zdjęć, kartek oraz informacji dodanych w cyklu kwartalnym. Nie robiliśmy także radykalnych cięć w dół, zostawiając sobie takie ewentualne decyzje na sesję ósmą. Mamy zamiar uważnie przyjrzeć się aktywności w ramach szykującego się debiutu Tatr KT4Dt.

-- I tried to see it your way.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

konjo napisał(a):

> Ponieważ rozważamy ewentualność następnej sesji w > przyspieszonym terminie daliśmy szansę na wyróżnienie się > tym wszystkim, których kandydatury nie były jednomyślnie > głosowane oraz zabrakło im tzw. minimum punktowego > wyliczanego na podstawie ilości zdjęć, kartek oraz > informacji dodanych w cyklu kwartalnym.

A trzeba tu dodać i bym szczerym, że ta sesja była chyba najciekawszą ze wszystkich. Pomimo, że nie przyniosła tak wielu zmian po raz pierwszy, nie była tak jednogłośna. Często też głosowania kończyły się 3:2 co wprowadzało małą dramaturgię w spotkaniu :)

wysłane przez Michal105N

Ja osobiście chciałem pogratulować wszytskim tym, którzy awnsowali. Ja ostatnimi czasy byłem bardzo nie aktywny na forum no ale wybaczcie... :)

wysłane przez techno

Bardzo mi miło :) Jak tylko skończymy przeprawę z najgorszymi warunkami atmosferycznymi na terenie naszej aglomeracji i przemielimy ekipą wszystkie ankiety, to w końcu dodam te wszystkie zdjęcia, które zalegają mi na dysku ;) No i opiszę jak nam się "przyjemnie" badało ludzi... A będzie co opisywać :) Pozdrawiam

-- urbanizacja umysłu stanem świadomości...

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]