Forum

Tatra KT4Dt wyjechała na jazdę próbną

zdjęcie
Tatra KT4Dt wyjechała na jazdę próbną
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez MiWolo

Widziałem ten tramwaj jak zmierzał na Potulicką, czy to oznacza, że w końcu testują je pod względem wymiany za 102Na?
MiWolo napisał(a):

> Widziałem ten tramwaj jak zmierzał na Potulicką, czy to > oznacza, że w końcu testują je pod względem wymiany za > 102Na?

Myśle, że bardzo prawdopodobne czas najwyższy już wyrzucić te żęchy :) Chociaż spodziewam się, że czasami też będą na 1,9 zamiast solówek.
pawelp19 napisał(a):

> Myśle, że bardzo prawdopodobne czas najwyższy już wyrzucić > te żęchy :)

A nie RZęchy?? ;->

> Chociaż spodziewam się, że czasami też będą > na 1,9 zamiast solówek.

Na 9 prędzej by się przydały. Na 1 solo starczy.

Штирлиц
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
pawelp19 napisał(a):

> Myśle, że bardzo prawdopodobne czas najwyższy już wyrzucić > te żęchy :) Chociaż spodziewam się, że czasami też będą > na 1,9 zamiast solówek.

Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że być może jutro pierwszy raz Tatry solo wyjadą na linie nr 9. Jeśli jutro się nie uda to można sie tego spodziewać w tym tygodniu :)
enka167 napisał(a):

> Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że być może jutro pierwszy > raz Tatry solo wyjadą na linie nr 9.

A czy te "wiarygodne źródła" wspomniały ile sztuk wyjedzie??

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> A czy te "wiarygodne źródła" wspomniały ile sztuk wyjedzie??

Niestety nie :(, ale myślę, że 1 lub 2.

wysłane przez mike_1994

enka167 napisał(a):

> Z wiarygodnych źródeł wiadomo, że być może jutro pierwszy > raz Tatry solo wyjadą na linie nr 9. Jeśli jutro się nie uda > to > można sie tego spodziewać w tym tygodniu :)

A czy to wiarygodne źródło podaje kiedy będą jeździły testowo lub liniowo na linii 4, 11 lub 12?

-- Klonowica może zadziwić każdego, nie tylko ciebie...
mike_1994 napisał(a):

> A czy to wiarygodne źródło podaje kiedy będą jeździły > testowo lub liniowo na linii 4, 11 lub 12?

Na 11 i pięciu 4 nie wyjadą bez zmiany rozkładu.
lhb178 napisał(a):

> Na 11 i pięciu 4 nie wyjadą bez zmiany rozkładu.

Czyżby powodem były przejścia z 4 na 3 po godzinie 17? Na 11 to domyślam się, że chodzi o to, ze Pogodno nie obsługuje tej linii. Jednak nie wróżę tym tramwajom długiej przyszłości, jeżeli bedą regularnie kursować po torowisku na Piastów.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez yoss83

Luke_Police napisał(a):

> Jednak nie wróżę tym tramwajom długiej przyszłości, jeżeli bedą > regularnie kursować po torowisku na Piastów.

Uff ile już o tym było... Piastów, Boh. Wawy, Potulickiej, Arkońskiej. Odpada więc 1, 3, 4, 7, 9, 11, 12. Zostaje 2, 5, 6 (choć też są wątpliwości), 8. Odejmijmy linie obsługiwane przez Golęcin i zostaje wielkie g. :-) W sumie to wychodzi na to, że nie opłacało ich się kupić...
yoss83 napisał(a):

> Uff ile już o tym było... Piastów, Boh. Wawy, Potulickiej, > Arkońskiej. Odpada więc 1, 3, 4, 7, 9, 11, 12. Zostaje 2, 5, 6 (choć > też są wątpliwości), 8. Odejmijmy linie obsługiwane przez Golęcin > i zostaje wielkie g. :-)

Tylko, że odcinki nierównych torów na Potulickiej i na Boh. Warszawy są stosunkowo krótkie w porównaniu z Piastów. Więc linia 9 dla Tatr byłaby odpowiednia moim zdaniem. Ciekawe z jaką prędkością KT4Dt poruszały się po torowisku na Piastów. Wiem, że składy 105-tek i Helmuty grzeją tam ostro i dlatego tak mocno nimi zarzuca na boki. Dziś jadąc modernizacją na 11 w drugim wagonie obserwowałem jak mocno pierwszy się od niego odchyla. Praktycznie można było mieć wrażenie, że tramwaj jedzie slalomem patrząc przez szybę na tył pierwszego wagonu.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
A moze będą chciali Tatry solo puszczać na 5??
MAN_2254 napisał(a):

> A moze będą chciali Tatry solo puszczać na 5??

Jutro się przekonamy.

Штирлиц
Stirlitz napisał(a):

> Jutro się przekonamy.

No i przekonaliśmy się. Na 5 4 x 102Na i jeden skład (692+644). A tatr niestety brak. :(
man751 napisał(a):

> No i przekonaliśmy się. Na 5 4 x 102Na i jeden skład (692+644). > A tatr niestety brak. :(

Rano za to same 102Na były.

Штирлиц