Forum

Ma być czysto!

Szczecińskie przystanki mają świecić czystością. Niektóre powinny być sprzątane kilka razy dziennie, inne 4 razy w tygodniu. Rosnąca trawa ma mieć nie więcej niż 6 cm, a pasażerowie nie mogą się ślizgać nawet podczas padającego śniegu. Takie wymogi stawia Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego firmom, które chcą zająć się utrzymaniem przystanków do końca 2007 r. Do 30 bm. zajmuje się tym Wir-Mar.

wysłane przez Wojciech

Już ja widze, te sprzątanie 3 razy dziennie :/ Krzaki też miały być przycinane i co, nadal szorują i nikt nie potrafi z tym zrobić porządku.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez kajetansz 65

Wojciech napisał(a):

> Już ja widze, te sprzątanie 3 razy dziennie :/ Krzaki też > miały być przycinane i co, nadal szorują i nikt nie > potrafi z tym zrobić porządku.

A ja widzę tą trawę wysoką na 6 cm. ;-)

Штирлиц

wysłane przez Piotr

Stirlitz napisał(a):

> A ja widzę tą trawę wysoką na 6 cm. ;-)

a żebyś wiedział, że taka będzie! Do wiosny :D

wysłane przez Phobos 17

...jak tramwaje są codziennie myte... Pamiętacie to jeszcze? Jak MZK się zarzekało, że tramwaje będą myte codziennie, że nie będzie całopojazdowych reklam, że żywopłoty będą regularnie przycinane...

-- Firefox 2 - przeglądarka stworzona dla dyslektyków ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Ralf

Phobos napisał(a):

> ...jak tramwaje są codziennie myte... Pamiętacie to > jeszcze? Jak MZK się zarzekało, że tramwaje będą myte > codziennie, że nie będzie całopojazdowych reklam, że > żywopłoty będą regularnie przycinane...

Tak szczególnie te całopojazdowe reklamy...Na autobusach też ich miało nie być i proszę ile ich jeździ. A mogłoby być tak pięknie. Ale jak zwykle chęci są szczere tylko z wykonaniem gorzej.

wysłane przez maciekos95 2

Ralf napisał(a):

> Tak szczególnie te całopojazdowe reklamy...Na autobusach też > ich miało nie być i proszę ile ich jeździ. A mogłoby być > tak pięknie. Ale jak zwykle chęci są szczere tylko z > wykonaniem gorzej.

Na autobusach to ma ich nie być od 1.01.2007, więc na razie jest w porządku.