Forum

Jeden z gorszych Jelczy 120M

zdjęcie
Jeden z gorszych Jelczy 120M
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez mike_1994

Mam takie pytanie, czemu kilka z klonowickich wozów ma po kilka numerów taborowych i nalepek z logiem przewoźnika na prawej burcie? Na L11-stce są już trzy chyba, że znowu dokleili. ;)

-- Golęcin jest najlepszą zajezdnią w Szczecinie wg DamTrama ;)

wysłane przez Pepe 235

mike_1994 napisał(a):

> Mam takie pytanie, czemu kilka z klonowickich wozów ma po > kilka numerów taborowych i nalepek z logiem przewoźnika na > prawej burcie? Na L11-stce są już trzy chyba, że znowu > dokleili. ;)

Ponieważ te górne doklejono w momencie gdy na autobusach pojawiły się reklamy wyborcze. Gdy one zeszły, a numerki trzymały się w miarę pozostawiono po kilka kompletów, żeby się nie przemęczac przy odklejaniu. ;)

wysłane przez MAN756 23

mike_1994 napisał(a):

> Mam takie pytanie, czemu kilka z klonowickich wozów ma po > kilka numerów taborowych i nalepek z logiem przewoźnika na > prawej burcie? Na L11-stce są już trzy chyba, że znowu > dokleili. ;)

Być może z powodu reklamy. Możesz wyjaśnić dlaczego ten wóz jest najgorszy?

wysłane przez durek1

MAN756 napisał(a):

> Być może z powodu reklamy. > Możesz wyjaśnić dlaczego ten wóz jest najgorszy?

Sporo czasu go już nie widać, chyba się za niego wzieli? Bo jak się tym Jelczem jechało to miało się wrażenie że zaraz się rozleci.

wysłane przez Pepe 235

durek1 napisał(a):

> Sporo czasu go już nie widać, chyba się za niego wzieli? Bo > jak się tym Jelczem jechało to miało się wrażenie że zaraz > się rozleci.

Stoi z tyłu SPAK-u od 2 tygodni nieco podupadły i otarty, ale remont mu nie grozi. Miał niecałe 2 lata temu. :)

wysłane przez durek1

man751 napisał(a):

> Stoi z tyłu SPAK-u od 2 tygodni nieco podupadły i otarty, ale > remont mu nie grozi. Miał niecałe 2 lata temu. :)

Widziałem że ma jakieś kable powyciągane na wierzch.

wysłane przez dj_rychu

To jest 120m ? A nie pr110?

wysłane przez RoGaL 2

dj_rychu napisał(a):

> To jest 120m ? A nie pr110?

LOL, jakby nie patrzeć już od kilku dobrych lat PR110 nie pojawił się w Szczecinie (nie licząc tych z PKS-u). A poza tym u góry masz link do bazy danych, tam wszystkiego się dowiesz.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez dj_rychu

Przepraszam mój błąd :)