Forum

Tatrzańska Grudniowa Nocka 2006 - relacja

Dziesiąta rocznica likwidacji nocnych linii tramwajowych oraz przybycie do Szczecina używanych wagonów Tatra KT4Dt to dwa główne powody zorganizowania w nocy z 2 na 3 grudnia 2006 imprezy pn. "Szczecińska Grudniowa Nocka 2006", która doszła do skutku dzięki zaangażowaniu Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego oraz Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej.

wysłane przez Lukasy

No to ze swojej strony serdecznie dziękuję organizatorom, którzy dołożyli wszelkich starań, abyśmy miło spędzili ten czas, no i dziękuję wszystkim tym osobom, bez których impreza nie byłaby imprezą - uczestnikom ;) To była wspaniała, długo oczekiwana rozrywka i miła odskocznia od codzienności ;) Dzięki!

-- Zabili go i uciekł

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Luke_Police  163

Ja również chciałem podziękować organizatorom za wspaniałą imprezę i przede wszystkim za cierpliwość wobec niektórych zachowań uczestników (śpiewy, ustawianie się na ulicy w trakcie fotostopów, żarty i wygłupy). Impreza pozostanie w pamięci, a megabajty zdjęć w komputerze. Ze swojej strony mogę zaoferować wysłanie osobom zainteresowanym zdjęć nienadających się do publikacji w serwisie (chodzi o zdjęcia ludzi oczywiście).

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez Mareczek 5

Luke_Police napisał(a):

> Ja również chciałem podziękować organizatorom za > wspaniałą imprezę

Ja również podziękuje ale bardziej szczegółowo i chronologicznie:

- dla Marcina za rozpoczęcie całej tej sprawy - dla Zarządu STMKM za dopięcie nocki do końca - dla Krzysztof Turczyna oraz Ryszarda Tamma za zgodę na uczestnictwo składu Tatr na nocce - dla pana motorniczego oraz kierownika za wytrwałe spędzenie nocy razem z nami - dla wszystkich uczestników imprezy, którzy świetnie się bawili! - dla starszych grillowych za szybkie rozpalenie grilli (z wyjątkiem) :D

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Phobos 17

> - dla Marcina za rozpoczęcie całej tej sprawy

Dzięki za pamięć :-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez X

Phobos napisał(a):

> Dzięki za pamięć :-)

W sumie to Ty poświęciłeś swój cenny czas, na wiele spraw związanych z organizacją wczorajszej imprezy, i myślę, że chyba nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że jesteś wielki:-)

-- "Koła w rowku"- (c) DamTram.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Mario  ?

Mareczek napisał(a):

> - dla Marcina za rozpoczęcie całej tej sprawy > - dla Zarządu STMKM za dopięcie nocki do końca > - dla Krzysztof Turczyna oraz Ryszarda Tamma za zgodę na > uczestnictwo składu Tatr na nocce > - dla pana motorniczego oraz kierownika za wytrwałe > spędzenie nocy razem z nami > - dla wszystkich uczestników imprezy, którzy świetnie się > bawili! > - dla starszych grillowych za szybkie rozpalenie grilli (z > wyjątkiem) :D

Jeśli mogę się do Ciebie włączyć, to ja również wielkie (naprawdę wielkie) dzięki wszystkim osobom, których wymieniłeś. :-) Było super.

-- 300 moich zdjęć w galerii już za mną :-)

wysłane przez Phobos 17

> Ze swojej strony mogę zaoferować wysłanie > osobom zainteresowanym zdjęć nienadających się do > publikacji w serwisie (chodzi o zdjęcia ludzi oczywiście).

To ja poproszę zdjęcia grupowe z Głębokiego :-)

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Phobos 17

I raz jeszcze udowodniono, że SGN są najlepszymi imprezami komunikacyjnymi w kraju :-]

Pozostaje tylko czekać na kolejną część, niejako zapowiedzianą w ulotkach. Szczecińska Nocna Majówka 2007 składem eNek? :-D

-- Mourn the losses - because there are many, but celebrate the victories - because there are few

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Luke_Police  163

Phobos napisał(a):

> Pozostaje tylko czekać na kolejną część, niejako > zapowiedzianą w ulotkach. Szczecińska Nocna Majówka 2007 > składem eNek? :-D

Z rozmowy z Robertem dowiedziałem się, że ostateczny termin nie jest jeszcze ustalony, ale pojawiły się wersje, że druga część odbędzie się w Sylwestra (jestem jak najbardziej za tą propozycją) albo na wiosnę.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez MaTe

Phobos napisał(a):

> Pozostaje tylko czekać na kolejną część, niejako > zapowiedzianą w ulotkach. Szczecińska Nocna Majówka 2007 > składem eNek? :-D

Zrobimy impreze kombo :D w dzień szynobusem pośmigamy po wszystkich możliwych portowych bocznicach i nabrzeżach portowych a w nocy tradycyjnie ... :)

pozdro MaTe

wysłane przez Titanic1912 5

MaTe napisał(a):

> Zrobimy impreze kombo :D w dzień szynobusem pośmigamy po > wszystkich możliwych portowych bocznicach i nabrzeżach > portowych a w nocy tradycyjnie ... :)

A nie lepiej gdzieś dalej się szynobusem zapuścić:PPP

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Nawet w "Gazecie Wyborczej" napisali o imprezie, szkoda tylko ze fotek umieścili:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

wysłane przez kajetansz 65

pawelchmielecki napisał(a):

> http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,3770308.html

To raczej do newsroomu. Ale fajnie napisali ogólnie rzecz mówiąc.

Штирлиц

wysłane przez MAN756 23

Stirlitz napisał(a):

> pawelchmielecki napisał(a):

> > http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,3770308.html > > To raczej do newsroomu. Ale fajnie napisali ogólnie rzecz > mówiąc.

Fajnie to i może napisali artykuł, ale przeczytajcie sobie poniżej komentarze.Padają zarzuty,że za publicznie pieniądze urządza sie impreze jak to określno dla towarzystwa "wzajemnej adoracji tramwajowej" :/

wysłane przez Mareczek 5

MAN756 napisał(a):

> Fajnie to i może napisali artykuł, ale przeczytajcie sobie > poniżej komentarze.Padają zarzuty,że za publicznie pieniądze > urządza sie impreze jak to określno dla towarzystwa "wzajemnej > adoracji tramwajowej" :/

Tam już napisałem co i jak, więc tutaj się tylko powtórze. Motorniczy pracował w czynie społecznym, koszt amortyzacji prawie żaden (7 godzin jazdy w stosunku do ich użytnowania przez wiele, wiele lat), a za prąd MZK płaci zapewne ryczałtowo. Podsumowaując - koszty zerowe!

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Luke_Police  163

Mareczek napisał(a):

> Tam już napisałem co i jak, więc tutaj się tylko powtórze. > Motorniczy pracował w czynie społecznym, koszt amortyzacji prawie > żaden (7 godzin jazdy w stosunku do ich użytnowania przez wiele, > wiele lat), a za prąd MZK płaci zapewne ryczałtowo. Podsumowaując > - koszty zerowe!

Dodajmy, że właścicielem największego grila oraz węgla drzewnego, który zużyliśmy był pan prezes STMKM Robert Łubiński, zaś zaopatrzenie każdy z uczestników przynosił we własnym zakresie.

-- Pasażer: Dlaczego nie jedziemy? Kierowca: Dlatego, że stoimy!

Technik serwisu :)

wysłane przez Robert 5

Luke_Police napisał(a):

> > Dodajmy, że właścicielem największego grila oraz węgla drzewnego, > który zużyliśmy był pan prezes STMKM Robert Łubiński,

Przeholowałeś :>. Zarówno oba grille, jak i pozostałe akcesoria grillowe, są klubowe (STMKM). :-)

wysłane przez MAN756 23

Mareczek napisał(a):

> Tam już napisałem co i jak, więc tutaj się tylko powtórze. > Motorniczy pracował w czynie społecznym, koszt amortyzacji prawie > żaden (7 godzin jazdy w stosunku do ich użytnowania przez wiele, > wiele lat), a za prąd MZK płaci zapewne ryczałtowo. Podsumowaując > - koszty zerowe!

Tego nie musisz mi tłumaczyc powiedz to temu gosciowi "aaa" z forum wyborczej.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez leks 17

MAN756 napisał(a):

> Tego nie musisz mi tłumaczyc powiedz to temu gosciowi "aaa" z forum > wyborczej.

Ten człowiek zasponsorował mi sporą porcję uśmiechu na mojej twarzy gdy przeczytałem te jego głupoty... Wyobraźcie sobie, że ta nasza nocka to straszny przekręt przez co MZK zbankrutuje. Cała bitwa toczy się o jakiś 1/900000000 1gr z podatku osobnika aaa. Nie no to jest po prostu śmieszne co ten człowiek gada - także jak ktoś szuka troche dobrego humoru to zapraszam na forum GW - temat o nocce .

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...

wysłane przez MQ ?

pawelchmielecki napisał(a):

> Nawet w "Gazecie Wyborczej" napisali o imprezie

Nawet ten artykuł od godziny wisi na KOMIS-ie, podpięty pod relację.