Forum

Wagon techniczny przygotowuje się do ściągnięcia tyłem...

zdjęcie
Wagon techniczny przygotowuje się do ściągnięcia tyłem zdefektowanej "stopiątki"
Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

...czepiasz się :P I tak ten napis jest ledwo widoczny ;)
paki napisał(a):

> Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

Na #027 też jest "MZK Szczecin Zajezdnia Tramwajowa Niemierzyn". Ciekawe czy kiedyś to zmienią. :)
> Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

Nie ma co się czepiac, ważne żeby wagon był sprawny i wykonywał swoją robotę.
Michal105N napisał(a):

> Nie ma co się czepiac, ważne żeby wagon był sprawny i > wykonywał swoją robotę.

Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że jeździ, prawda?

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!
lex napisał(a):

> Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon > wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" > namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że > jeździ, prawda?

Ciesz się, że nie stoi :P

PS. Awaria tego 1021+1022 była bardzo ciekawa i nietypowa
lex napisał(a):

> Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon > wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" > namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że > jeździ, prawda?

A co, lepiej, że jedzie, czy lepiej, gdyby stał bo jakieś literki się zdezaktualizowały? Nikogo poza MKMami nie interesuje, czy wagon jest z Koziej Wólki czy z Parzymiechów. Ważne żeby był sprawny i jechał...

-- Kto rano wstaje, temu Ikarus na 107

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
1
Lukasy napisał(a):

> A co, lepiej, że jedzie, czy lepiej, gdyby stał bo jakieś > literki się zdezaktualizowały? Nikogo poza MKMami nie interesuje, > czy wagon jest z Koziej Wólki czy z Parzymiechów. Ważne żeby > był sprawny i jechał...

Tak tylko ich nie obchodzi zapewne ani bezpieczeństwo poruszających się tym wagonem osób, ani ogólny wizerunek, a już na pewno nie jak to się w tym MZK uważa jakieś "pierdółki" typu nadruki z nazwą zajezdni, a całość sprowadza się do tego co mamy na zdjęciu. I co to za argument, że pasażerów to nie obchodzi? Ja tego nie rozumiem. Wiadomo, że ludzi to nie musi obchodzić, ale w komunikacji panują pewne zasady, które powinny być przestrzegane.

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
lex napisał(a):

> Tak tylko ich nie obchodzi zapewne ani bezpieczeństwo > poruszających się tym wagonem osób, ani ogólny wizerunek, > a już na pewno nie jak to się w tym MZK uważa jakieś > "pierdółki" typu nadruki z nazwą zajezdni, a całość sprowadza > się do tego co mamy na zdjęciu.

Komunikacja miejska nieraz nas zaskoczy, potrafią przecież wypuścić niesprawny wagon w trasę. Wizerunek - zgadzam się. Ale co do podkreślenia - nie wiem, więc EOT.

Nie mogę się jednak powstrzymać od napisania, że naklejka z nazwą zajezdni nie odgrywa żadnej roli w bezpieczeństwie ruchu.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Lukasy napisał(a):

> Nie mogę się jednak powstrzymać od napisania, że naklejka z nazwą > zajezdni nie odgrywa żadnej roli w bezpieczeństwie ruchu.

Naklejka nie, ale mi chodzi, że tak jak te naklejkę oni traktują cały pojazd czyli "aaaa, oby to tylko jeździło" a potem to wygląda jak wygląda, a już wolę nie myśleć jak tam jest od spodu.

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!
lex napisał(a):

[ciach]

Ale zauważ, że efektami wizualnymi (naklejki i inne) nikt się nie przejmuje. Gdyby się przejmowali, to kierownice większości Ikarusów trzebaby było wymienić z powodu zdezaktualizowania się "WPKM", które było wyryte (wypalone?) w kierownicy ;)

Z mojej strony temat się wyczerpał, wszyscy wiedzą, jak jest :P

-- Kto rano wstaje, temu Ikarus na 107

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Ale zauważ, że efektami wizualnymi (naklejki i inne) nikt się nie > przejmuje.

Zależy co mamy na myśli jeśli nalepkę to może faktycznie ( chociaż ja mam takie poglądy, że jeśli pojazd jest z określonej zajezdni to ma być aktualna nalepka - porządek musi być ), ale jeśli weźmiemy też ogólny stan wizualny pojazdu to już chyba trochę osób się przejmuje.

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!