Forum

Wagon techniczny przygotowuje się do ściągnięcia tyłem...

zdjęcie
Wagon techniczny przygotowuje się do ściągnięcia tyłem zdefektowanej "stopiątki"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Nieśmiertelna zajezdnia Nemierzyn...

...czepiasz się :P I tak ten napis jest ledwo widoczny ;)
paki napisał(a):

Na #027 też jest "MZK Szczecin Zajezdnia Tramwajowa Niemierzyn". Ciekawe czy kiedyś to zmienią. :)

Nie ma co się czepiac, ważne żeby wagon był sprawny i wykonywał swoją robotę.
Michal105N napisał(a):

> Nie ma co się czepiac, ważne żeby wagon był sprawny i > wykonywał swoją robotę.

Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że jeździ, prawda?

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!
lex napisał(a):

> Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon > wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" > namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że > jeździ, prawda?

Ciesz się, że nie stoi :P

PS. Awaria tego 1021+1022 była bardzo ciekawa i nietypowa
lex napisał(a):

> Kocham te wasze polskie myślenie - nie ważne, że wagon > wygląda jakby wyjechał ze cmentarza, a napisy "informacyjne" > namalowane na pojeździe są aktualne na rok 1990r. ważne, że > jeździ, prawda?

A co, lepiej, że jedzie, czy lepiej, gdyby stał bo jakieś literki się zdezaktualizowały? Nikogo poza MKMami nie interesuje, czy wagon jest z Koziej Wólki czy z Parzymiechów. Ważne żeby był sprawny i jechał...

-- Kto rano wstaje, temu Ikarus na 107

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
1
Lukasy napisał(a):

> A co, lepiej, że jedzie, czy lepiej, gdyby stał bo jakieś > literki się zdezaktualizowały? Nikogo poza MKMami nie interesuje, > czy wagon jest z Koziej Wólki czy z Parzymiechów. Ważne żeby > był sprawny i jechał...

Tak tylko ich nie obchodzi zapewne ani bezpieczeństwo poruszających się tym wagonem osób, ani ogólny wizerunek, a już na pewno nie jak to się w tym MZK uważa jakieś "pierdółki" typu nadruki z nazwą zajezdni, a całość sprowadza się do tego co mamy na zdjęciu. I co to za argument, że pasażerów to nie obchodzi? Ja tego nie rozumiem. Wiadomo, że ludzi to nie musi obchodzić, ale w komunikacji panują pewne zasady, które powinny być przestrzegane.

-- Proszę naprawić stopki, aby stopka, która ma 3 linie nie rozciągała się do 4 linii!
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
lex napisał(a):

> Tak tylko ich nie obchodzi zapewne ani bezpieczeństwo > poruszających się tym wagonem osób, ani ogólny wizerunek, > a już na pewno nie jak to się w tym MZK uważa jakieś > "pierdółki" typu nadruki z nazwą zajezdni, a całość sprowadza > się do tego co mamy na zdjęciu.

Komunikacja miejska nieraz nas zaskoczy, potrafią przecież wypuścić niesprawny wagon w trasę. Wizerunek - zgadzam się. Ale co do podkreślenia - nie wiem, więc EOT.

Nie mogę się jednak powstrzymać od napisania, że naklejka z nazwą zajezdni nie odgrywa żadnej roli w bezpieczeństwie ruchu.

Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Lukasy napisał(a):

> Nie mogę się jednak powstrzymać od napisania, że naklejka z nazwą > zajezdni nie odgrywa żadnej roli w bezpieczeństwie ruchu.

Naklejka nie, ale mi chodzi, że tak jak te naklejkę oni traktują cały pojazd czyli "aaaa, oby to tylko jeździło" a potem to wygląda jak wygląda, a już wolę nie myśleć jak tam jest od spodu.

lex napisał(a):

[ciach]

Ale zauważ, że efektami wizualnymi (naklejki i inne) nikt się nie przejmuje. Gdyby się przejmowali, to kierownice większości Ikarusów trzebaby było wymienić z powodu zdezaktualizowania się "WPKM", które było wyryte (wypalone?) w kierownicy ;)

Z mojej strony temat się wyczerpał, wszyscy wiedzą, jak jest :P

-- Kto rano wstaje, temu Ikarus na 107

Lukasy napisał(a):

> Ale zauważ, że efektami wizualnymi (naklejki i inne) nikt się nie > przejmuje.

Zależy co mamy na myśli jeśli nalepkę to może faktycznie ( chociaż ja mam takie poglądy, że jeśli pojazd jest z określonej zajezdni to ma być aktualna nalepka - porządek musi być ), ale jeśli weźmiemy też ogólny stan wizualny pojazdu to już chyba trochę osób się przejmuje.