Forum

Więcej Tatr w ruchu

1 lutego do dwunastu wzrośnie ilość eksploatowanych rozkładowo wagonów KT4Dt.

wysłane przez paki

Więc na "dwunastce" tylko szczytowe brygady, ale tatry na "siódemce" to wg mnie kiepski pomysł...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Bauer

paki napisał(a):

>ale tatry na "siódemce" to wg mnie kiepski pomysł...

Chyba że by składy kursowały...

wysłane przez durek1

paki napisał(a):

ale tatry na > "siódemce" to wg mnie kiepski pomysł...

Jeszcze w dni świąteczne ujdzie ale w powszednie to naprawdę powinny jeździć składy.

wysłane przez pawelp19 −3

durek1 napisał(a):

> paki napisał(a):

> ale tatry na > > "siódemce" to wg mnie kiepski pomysł... > > Jeszcze w dni świąteczne ujdzie ale w powszednie to naprawdę > powinny jeździć składy.

Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem, jest przecież wyraźnie napisane, że Tatry na 7 mają kursować na niektórych brygadach niedzielnych, tak więc niebędą jeździły ani w poszednie dni ani nawet w soboty.

wysłane przez durek1

pawelp19 napisał(a):

> Proponuje nauczyć się czytać ze zrozumieniem, jest przecież > wyraźnie napisane, że Tatry na 7 mają kursować na niektórych > brygadach niedzielnych, tak więc niebędą jeździły ani w > poszednie dni ani nawet w soboty.

Wielkie Sorry, gdzieś mi umknęło "Niedzielna obsługa"

wysłane przez mike_1994

paki napisał(a):

> ale tatry na > "siódemce" to wg mnie kiepski pomysł...

Czemu? Wczoraj jakoś dwie Tatry (106, 110) jeździły i nie było problemu. O godzinie 09:39 na Bramie Portowej widziałem Tatrę na 7 i około dwie osoby stały, choć były wolne miejsca.

-- Golęcin jest najlepszą zajezdnią w Szczecinie wg DamTrama ;)

wysłane przez paki

mike_1994 napisał(a):

> Czemu? Wczoraj jakoś dwie Tatry (106, 110) jeździły i nie > było problemu. O godzinie 09:39 na Bramie Portowej widziałem > Tatrę na 7 i około dwie osoby stały, choć były wolne > miejsca.

Fakt, w niedzielę nie będzie dużo pasażerów, ale uważam, że Tatry mogą sobie nie poradzić... Ale dopóki wszystkie Tatry nie będą kursowały liniowo, będą miały miejsce różne eksperymenty...;)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Bauer

paki napisał(a):

> Fakt, w niedzielę nie będzie dużo pasażerów, ale uważam, > że Tatry mogą sobie nie poradzić... Ale dopóki wszystkie > Tatry nie będą kursowały liniowo, będą miały miejsce > różne eksperymenty...;)

Myślę że Tatry na stałe już zostaną na liniach 4 i 9 bo tam rzeczywiście są idealne. Wydaje mi się że także na "jedynce" powinny kursować. Na trójkę by były równie dobre ale każdy wie jaki jest stan torowiska na tej trasie. W dni świąteczne Tatra byłaby idealna również na linie 6 ale znowu stan torowiska się kłania...

wysłane przez paki

Bauersoon napisał(a):

Myślę że Tatry na stałe już zostaną na liniach 4 i 9 bo tam > rzeczywiście są idealne. Wydaje mi się że także na "jedynce" > powinny kursować. Na trójkę by były równie dobre ale każdy > wie jaki jest stan torowiska na tej trasie. W dni świąteczne > Tatra byłaby idealna również na linie 6 ale znowu stan torowiska > się kłania...

a np. na linii 11 też mogłyby się pojawiać...?

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez mike_1994

paki napisał(a):

> a np. na linii 11 też mogłyby się pojawiać...?

Nie, prawdopodobnie się nie pojawią chyba ze względu na stan torowiska przy Ludowej.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mike_1994

Bauersoon napisał(a):

> Wydaje mi się że także na "jedynce" powinny kursować.

Pewnie będą ale dopiero w sezonie wakacyjnym, bo na razie to wątpię by Pogodno wystawiło cudo na 1. ;)

-- Golęcin jest najlepszą zajezdnią w Szczecinie wg DamTrama ;)

wysłane przez Pepe 235

paki napisał(a):

> Więc na "dwunastce" tylko szczytowe brygady

Z małym wyjątkiem. 12/4 to będzie Tatra całodzienna. Pozostałe pięc szczytowe.

wysłane przez paki

man751 napisał(a):

> Z małym wyjątkiem. 12/4 to będzie Tatra całodzienna. > Pozostałe pięc szczytowe.

nie zauważyłem;)

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Titanic1912 5

A nie można np w końcu puścić na 9/3 Tatry ??

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez MQ ?

Titanic1912 napisał(a):

> A nie można np w końcu puścić na 9/3 Tatry ??

Wszystko w swoim czasie ;> Stodwójki się skończą, to będziesz miał tę swoją szóstą Tatrę (jakby pięć to było mało).

wysłane przez t105n  49

mkubien napisał(a):

> będziesz miał tę swoją szóstą Tatrę (jakby pięć to > było mało).

Mało, bo Titanic1912 jeździ akurat tą 9/3 ;-)

wysłane przez lhb178 19

Titanic1912 napisał(a):

> A nie można np w końcu puścić na 9/3 Tatry ??

Jeżeli w praktyce jeździ na niej przegub, to należy to niezwłocznie zgłosić naszym służbom fotograficznym :)

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez Titanic1912 5

lhb178 napisał(a):

> Jeżeli w praktyce jeździ na niej przegub, to należy to > niezwłocznie zgłosić naszym służbom fotograficznym :)

A na 9/3 bardzo często jeździ przegub...np był wczoraj :)

-- Liczy się tylko Man:)

Liczy się tylko Man:)

wysłane przez lhb178 19

Titanic1912 napisał(a):

> > Jeżeli w praktyce jeździ na niej przegub, to należy to > > niezwłocznie zgłosić naszym służbom fotograficznym :) > > A na 9/3 bardzo często jeździ przegub...np był wczoraj :)

Trzeba było to wczoraj powiedzieć :(

Każdy przegub na 9 może być tym ostatnim!

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez Luke_Police  163

Titanic1912 napisał(a):

> A na 9/3 bardzo często jeździ przegub...np był wczoraj :)

Dzisiaj też jeździ (o ile to ta brygada). 102Na #601.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Szkoda że na "8" Nie ma takich cudownych Tatr :( Bo np. w niedziele przydałoby się ;-)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez durek1

Emilia napisał(a):

> Szkoda że na "8" Nie ma takich cudownych Tatr :( Bo np. w > niedziele przydałoby się ;-)

Pewnie na "ósemce" też będą tylko trzeba trochę odczekać.

wysłane przez Pepe 235

durek1 napisał(a):

> Pewnie na "ósemce" też będą tylko trzeba trochę > odczekać.

I jeszcze zmienic obsługę. W niedzielę na 8 pogodno nie jest obecne. :)

wysłane przez lhb178 19

Emilia napisał(a):

> Szkoda że na "8" Nie ma takich cudownych Tatr :( Bo np. w > niedziele przydałoby się ;-)

W pojedynczej babcie się nie pomieszczą.

wysłane przez paki

lhb178 napisał(a):

> W pojedynczej babcie się nie pomieszczą.

Dokładnie tak...:( Już sobie wyobrażam, jak babcia z wiadrem, grabiami, szczotką, całą siatką zniczy kupionych w Realu na promocji będzie chciała przejść z siedzenia przy oknie do drzwi...

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez enka167 25

Emilia napisał(a):

> Szkoda że na "8" Nie ma takich cudownych Tatr :( Bo np. w > niedziele przydałoby się ;-)

Pojedyncza tatra na 8 odpada, za dużo ludzi kursuje głównie w kierunku cmentarza. Jak może pamiętasz w czasie testów jeździła podwójna tatra na 8 w soboty i niedziele, i w tej podwójnej potrafiło być ciasno to co dopiero w pojedynczej.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Chciałbym abysmy sie podzielili pomiedzy soba jakimis sutacjami w ktorych uczestniczyly starze osoby. U mnie bezwatpliwie rekord pobiła starsza pani, ktora przy wejsciu do tramwaju drugimi drzwiami potrafiła rzucic torebka na ostatnie miejsce wagonu i z najwieksza precyzja trafic na to jedyne wolne siedzenie (!) Po czym poszła skasowac bilet i jak nigdy nic usiasc... :) osobiscie prawie peklem ze smiechu... :)

wysłane przez Administracja 0

ABC napisał(a):

> Chciałbym abysmy sie podzielili pomiedzy soba jakimis > sutacjami w ktorych uczestniczyly starze osoby.

Wątek o Tatrach, a post o rzucaniu torebką. Trochę nie na temat prawda? Zamykamy gałąź.

wysłane przez nuevo

Czy wczoraj tj. 4-go lutego (niedziela) kursowały jakieś Tatry na "7" gdyż zaobserwowałem 3 składy 105 i skład bulw, a nie widziałem pozostałych dwóch brygad...

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...

wysłane przez Pepe 235

nuevo napisał(a):

> Czy wczoraj tj. 4-go lutego (niedziela) kursowały jakieś > Tatry na "7" gdyż zaobserwowałem 3 składy 105 i skład > bulw, a nie widziałem pozostałych dwóch brygad...

Wydaje mi się, że żadnej tatry na 7 ani w sobotę, ani w niedziele nie było. Wogóle krucho w weekend z nimi: na 2 trzy, na 5 jedna sztuka i to wszystko.

wysłane przez X

man751 napisał(a):

> Wydaje mi się, że żadnej tatry na 7 ani w sobotę, ani w > niedziele nie było.

Mogę potwierdzić, że w niedzielę, na linii "7" na brygadzie która powinna być obsługiwana Tatrą, zamiast niej pojawił się skład "stopiątek" 658+643".

-- Babcia: "O ale tą Panią to Pan zauważył, pewnie dlatego, że jest młoda".

Kierowca: "A co mam patrzeć na stare"?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz