Forum

Jednak SPAK

Możemy już potwierdzić, iż dwa autobusy marki MAN, które w piątek o godz. 16:30 były widziane na ulicach Szczecina przybyły do zajezdni Klonowica.

wysłane przez Piotr

Skromnie ;), ale dobre i to...Skoro tak mało to dochodzę do wniosku, że SPAK szykuje przetarg na dwa nowe wozy?:)

wysłane przez Pepe 235

Piotr napisał(a):

> Skromnie ;)

Nikt nie powiedział, że to ostatnie słowa w tej kwestji.

> Skoro tak mało to dochodzę do > wniosku, że SPAK szykuje przetarg na dwa nowe wozy?

Zły wniosek, nówek na lewobrzeżu narazie nie będzie.

wysłane przez Piotr

man751 napisał(a):

> Nikt nie powiedział, że to ostatnie słowa w tej kwestji.

Ooo światełko w tunelu :>>>

> Zły wniosek, nówek na lewobrzeżu narazie nie będzie.

Myślałem, że zrobią tak jak SPAD :>

wysłane przez t105n  49

Piotr napisał(a):

> Skoro tak mało to dochodzę do wniosku, że SPAK szykuje przetarg na dwa nowe wozy?:)

Ja dochodzę do wniosku, że skoro SPAK ma tylko 4 M11 i 1 L11 oraz parę rozlatujących się 120-tek, to nie mają potrzeby, aby kupować na gwałt dużo używanych solówek. Można poczekać, a nuż trafi się lepsza oferta. Teraz pytanie: gdzie upchnąć wóz #150? Chyba tylko nocki mu zostaną ;-)

wysłane przez Phobos 17

> Teraz pytanie: gdzie upchnąć wóz #150?

Na złomowisku lub Niemierzynie ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Bauer

Phobos napisał(a):

> Na złomowisku lub Niemierzynie ;-)

Słyszałem ostatnio że SPAK przeżywa kryzys solówkowy więc sądzę że #150 jeszcze pojeździ... :)

wysłane przez durek1

t105n napisał(a):

> Teraz pytanie: gdzie upchnąć wóz #150? Chyba tylko nocki mu > zostaną ;-)

Możliwe że #150 będzie jeżdzić na 58, od około 2 miesiecy bardzo często mozna spotkać na tej linii tego Jelcza.

wysłane przez mike_1994

No to mam kilka pytanek:

1. Czy wyświetlacze będą obsługiwały polskie litery (chodzi mi czy będzie tak jak w NL202/262)? 2. Czy wyjadą przemalowane? 3. Czy będą miały stałe przydziały na 76 i 82? 4. W której części zajezdni stoją? ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez Pepe 235

mike_1994 napisał(a):

> 1. Czy wyświetlacze będą obsługiwały polskie litery > (chodzi mi czy będzie tak jak w NL202/262)? > 2. Czy wyjadą przemalowane?

Odpowiedź w późniejszym terminie.

> 3. Czy będą miały stałe przydziały na 76 i 82?

Absolutnie nie, ale na pierwszym miejscu powinny byc na nie rzucone.

> 4. W której części zajezdni stoją? ;)

Tam gdzie odpoczywają 120M czyli tył.

wysłane przez mike_1994

man751 napisał(a):

> > 4. W której części zajezdni stoją? ;) > > Tam gdzie odpoczywają 120M czyli tył.

Aha, to może niedługo wybiorę się na fotki tych Manideł. ;)

-- Bob Budowniczy wszystko zepsuje, potem opluje i zdemoluje.

wysłane przez pawelp19 −3

Mam pytanie czy wiadomo kiedy te dwa zakupione Many wyjadą na linie?

wysłane przez 105ngs

pawelp19 napisał(a):

> Mam pytanie czy wiadomo kiedy te dwa zakupione Many wyjadą > na linie?

A ja mam propozycję - przejdź się do SPAK i zapytaj, może cię oświecą. Później powiesz nam i zasłużysz się dla forum czymś więcej niż zadawaniem pytań. Aha, i zapytaj jeszcze kiedy skasują pierwsze Volvo, jaka będzie pogoda w piątek i jakie rajstopy nosi pani Zosia z sekretariatu - strasznie jestem ciekawy. Umowa stoi ?

-- Generalnie chodzę w skarpetach i nie pokazuję stopek publicznie...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

105ngs napisał(a):

> > A ja mam propozycję - przejdź się do SPAK i zapytaj, może > cię oświecą. Później powiesz nam i zasłużysz się dla > forum czymś więcej niż zadawaniem pytań. Aha, i zapytaj > jeszcze kiedy skasują pierwsze Volvo, jaka będzie pogoda w > piątek i jakie rajstopy nosi pani Zosia z sekretariatu - > strasznie jestem ciekawy. Umowa stoi ?

Przepraszam, że się wtrącam do waszej dyskusji, ale nie uwazasz, ze lekko przeginasz? Grzecznie chłopak sie spytał, a Ty odrazu z takimi tekstami wyjezdzasz. Jedni wiedza wiecej bo np. tam pracuja, a inni mniej, bo sie zajmuja czy innym i nie maja czasu. A dla forum sie troche zasłuzyl, bo dodane dwie informacje na podstawie jego zgłoszeń. Zawsze lepsze to niz nic. Wiec badz bardziej otwarty na ludzkie kontakty. Rownie dobrze Ty mozesz czegos nie wiedziec. Zastanow sie nad tym.

wysłane przez luki663719 17

ABC napisał(a):

[ciach]

Zgadzam się z ABC. Trochę za ostro pojechałeś. To forum jest dla ludzi, którzy bardziej się znają na KM, ale też dla ludzi, którzy dopiero zaczynają i poznają Szczecińską Komunikacje Miejską. Wyobraź sobie siebie w takiej sytuacji...

A może ktoś wie kiedy wyjadą te MANy? Dołączam się do pytania. Czy już je malują?
OT

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Pytanie pawelp19 dotyczyło terminu wyjazdu na linę zakupionych manów, a nie sposobów pozyskiwania informacji. Prawidłowa odpowiedz dla pawelp19 powinna jak sądzę brzmieć „nie wiadomo”. Jednak gdyby się zastanowić, można by wyciągnąć wniosek, że gdyby któryś z forumowiczów miał wiadomości na ten temat, natychmiast by je opublikował. Dlatego odpowiedz powinna brzmieć „nie wiadomo. Jak tylko będzie wiadomo, będzie informacja na ten temat. KOMIS jest źródłem wiedzy dla MKMów posiadających różny stopień zaawansowania w „wiedzy tajemnej”. Proponuję brać to pod uwagę. Co do „rajstop” to jest takie miejsce jak forum GW gdzie ludzie popisują się elokwencją.

wysłane przez 105ngs

Odpowiadając na wszystkie powyższe posty : uważam pytanie mojego przedmówcy za bezsensowne. Co rusz ktoś zadaje podobne pytania w stylu "A kiedy to, a kiedy tamto". Sam zamieszczałem swego czasu informację na temat tych MANów, stąd taka, a nie inna forma mojej odpowiedzi. Były w niej podane informacje na temat ich wyjazdu. Skromne, bo skromne, ale tyle było wiadomo wtedy. Najwyraźniej do tego czasu nikt więcej się nie dowiedział, a gdyby się dowiedział to by napisał. Nie podnosiłem głosu, nie używałem wulgaryzmów, ani w żaden inny sposób nie obraziłem użytkownika pawelp19. Dlatego uważam, że nie przegiąłem i tyle z mojej strony.

-- Generalnie chodzę w skarpetach i nie pokazuję stopek publicznie...

wysłane przez Moderator 0

105ngs napisał(a):

[ciach]

Ponieważ wasza rozmowa nie wrózy nic dobrego, więc zamykam gałąź.

moderator@mkm.szczecin.pl