Forum

Rozstrzygnięcie Plebiscytu 2006

Wszystko już jasne. Choć głosowanie było momentami bardzo wyrównane, to dziś możemy powiedzieć, że z całą pewnością udało się wyłonić ostatecznych zwycięzców Plebiscytu 2006.

wysłane przez kajetansz 65

To tylko pogratulować, więc gratuluję :-)

Штирлиц

wysłane przez Luke_Police  163

Gratuluję wszystkim nominowanym oraz zwycięzcom plebiscytu 2006. :) Dziwi mnie natomiast, że tak mało głosów zostało oddanych w plebiscycie. Spodziewałem się około 200...

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez techno

Cóż, w życiu każdego człowieka przychodzi kiedyś taki czas...

Chciałbym wszystkim serdecznie podziękować za to, że docenili mój malutki wkład w poprawę wizerunku (i stanu) szczecińskiej komunikacji. Nie pozostaje mi nic innego, niż dalsza ciężka praca, byśmy wszyscy kiedyś jeździli zarówno po gładkich drogach pachnącymi autobusami oraz po równych torach czystymi tramwajami.

Wybaczcie, że ostatnimi czasy wypowiadam się dość rzadko. Na dzień dzisiejszy praca dominuje moje życie i nie pozwala za bardzo na przyjemności. Mam nadzieję to wkrótce (w kwietniu?) nadrobić:)

A tymczasem przed pójściem spać i porannym wyjściem do pracy swój pobyt na forum zakończę sentencją z pewnej książki Briana Tracy'ego:

"Nie istnieją nierealne przedsięwzięcia, marzenia i cele. Istnieją tylko nierealne terminy ich realizacji."

Dziękuję Wam wszystkim. Powodzenia w realizacji marzeń! Paweł Ogrodnik

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

wysłane przez techno

Chciałbym pogratulować Panom Markowi Kośli i Stanisławowi Horoszko. Za to, że wkładają serce w to, co robią. Być może efekty ich pracy nie są tak widoczne jak Tatry na mieście w godzinach szczytu, jednak ich zaangażowanie w codzienne obowiązki sprawia, że żyje się nam lepiej.

Gratulacje dla szefostwa każdej ze spółek autobusowych. Każda z osobna dokonała czegoś przełomowego w szczecińskiej komunikacji autobusowej. W SPPK jednak takie wydarzenia były dwa. I oby takie przyjemne niespodzianki spotykały nas coraz częściej.

Cóż, mogę tylko żałować, że mnie nie było na grudniowej nocce. Mam nadzieję, że wkrótce uda się to nadrobić :)

-- Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]

Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]