Forum

Dziennej linii autobusowej dawno tutaj nie było

zdjęcie
Dziennej linii autobusowej dawno tutaj nie było
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A nie prawda, bo od 12 do 27 kwietnia objazdem jeżdziła tu linia 702.
darmol7 napisał(a):

> A nie prawda, bo od 12 do 27 kwietnia objazdem jeżdziła tu > linia 702.

A zatrzymywała się chociaż na przystankach? Choć prawdę mówiąc 53 i 60 też się na 26 Kwietnia nie zatrzymują. Druga kwestia to fakt, że w tytule chodziło raczej o linie finansowane przez ZDiTM, a jako ostatnia jeździła tędy linia 76.

-- Trudno w to uwierzyć, ale jestem z wami już rok...

Technik serwisu :)
darmol7 napisał(a):

> A nie prawda, bo od 12 do 27 kwietnia objazdem jeżdziła tu > linia 702.

Chcesz się czepiać? No to ty także jesteś w błędzie, bo _codziennie_ jeżdżą tędy linie SMT, SMT1, SMT2 oraz EMC :-]

-- "Jak mają być światła, to u nas zrobią światła, to będzie źle" - MC

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Chcesz się czepiać? No to ty także jesteś w błędzie, bo > _codziennie_ jeżdżą tędy linie SMT, SMT1, SMT2 oraz EMC :-]

Wow, to są aż 4 linie pracownicze do Sonionu? Przyznam, że studiuję na 26 Kwietnia i wielokrotnie widywałem SPAD-owe Volva, ale zawsze jechały po 3. SMT1, SMT2 i EMC. Natomiast w soboty zdarzało mi się widzieć SMT bez numerka, ale sądziłem, że to jest linia zbiorcza łącząca trasy SMT1 i SMT2, tyle, że kursuje w soboty. Jak to dokładnie z nimi jest?

-- Trudno w to uwierzyć, ale jestem z wami już rok...

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> Wow, to są aż 4 linie pracownicze do Sonionu? Przyznam, że > studiuję na 26 Kwietnia i wielokrotnie widywałem SPAD-owe > Volva, ale zawsze jechały po 3. SMT1, SMT2 i EMC. Natomiast w > soboty zdarzało mi się widzieć SMT bez numerka, ale > sądziłem, że to jest linia zbiorcza łącząca trasy SMT1 i > SMT2, tyle, że kursuje w soboty. Jak to dokładnie z nimi jest?

Wiem że jedną linie do Sonionu wykonuje PKS Gryfice, natomiast co z resztą to nie wiem.
Szymon85 napisał(a):

> Wiem że jedną linie do Sonionu wykonuje PKS Gryfice, natomiast co > z resztą to nie wiem.

Był już kiedyś wątek na ten temat. Natomiast bez przytaczania go mogę powiedzieć, że SMT1, SMT2 i EMC obsługuje SPAD i wystawia na nie tylko Volva B10MA. Jak widziałem kiedyś SMT, również obsługiwało go SPAD-owe Volvo.

-- Trudno w to uwierzyć, ale jestem z wami już rok...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Był już kiedyś wątek na ten temat. Natomiast bez przytaczania go > mogę powiedzieć, że SMT1, SMT2 i EMC obsługuje SPAD i wystawia na > nie tylko Volva B10MA. Jak widziałem kiedyś SMT, również > obsługiwało go SPAD-owe Volvo.

Marcin mi raz pisał, że ten kurs, obsługiwany przez PKS Gryfice jest dla pracowników administracji i tych, którzy pracują w godzinach 8-16 (lub do 16). Czy ten kurs jest oznaczony jako SMT, nie wiem.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Luke_Police napisał(a):

> obsługiwało go SPAD-owe Volvo.

Zakłady maja podpisana umowę,ze mają na tych liniach jeździć tylko Volvo B10MA z SPAD.Ciekawy jestem ile im płacą.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
MAN_2254 napisał(a):

> Zakłady maja podpisana umowę,ze mają na tych liniach jeździć tylko > Volvo B10MA z SPAD.

Trupa zwanego Ikarusem nie chcą ;D A na MANa NG272 pewnie ich nie stać ;)

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.
Bauersoon napisał(a):

> A na MANa NG272 pewnie ich nie stać ;)

Problem w tym, że jak podpisywali umowy to nie mieli ich w ofercie :> A później to pewnie nie chcieli już zmieniać warunków :p

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Bauersoon napisał(a):

> Trupa zwanego Ikarusem nie chcą ;D A na MANa NG272 pewnie ich nie > stać ;)

A trupa zwanego NG272 pewnie też nie chcą chociaz to są linie idealne na to żeby wepchnąć gdzieś bez bólu 3 3-drzwiowe graty.

-- jednym słowem - Volvo
> Wow, to są aż 4 linie pracownicze do Sonionu?

Technicznie rzecz ujmując - 5 :-P

> Natomiast w > soboty zdarzało mi się widzieć SMT bez numerka, ale > sądziłem, że to jest linia zbiorcza łącząca trasy SMT1 i > SMT2, tyle, że kursuje w soboty. Jak to dokładnie z nimi jest?

SMT to weekendowa "kompilacja" linii SMT1 oraz EMC.

A tajemnicza piąta linia to PKS Gryfice, o którym napisał już Mareczek.

BTW. Jak ktoś chce sfocić SPADowskie volvo jadące Kordeckiego (od Santockiej do Derdowskiego) to tą drogą wszystkie linie wracają z objazdu w drodze z zakładów :-)

-- Boże chroń mnie przed Adminami! Przed użytkownikami obronię się sam.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> BTW. Jak ktoś chce sfocić SPADowskie volvo jadące Kordeckiego > (od Santockiej do Derdowskiego) to tą drogą wszystkie linie > wracają z objazdu w drodze z zakładów :-)

Rozumiem że tak po 14:10-15 jest szansa na tego typu zdjecie? :>

-- admin@mkm.szczecin.pl
> Rozumiem że tak po 14:10-15 jest szansa na tego typu zdjecie? :>

14:10 jest wyjazd z zakładu, a z powodu korków w Mierzynie (dziękujemy Wybiórczej za namówienie kierowców do skręcania w Topolową...) na budowanym rondzie kawalkada jest około 14:25. Ale wstrzymaj się. Autobusy odwożące dziś 2 zmianę ku wściekłości części pasażerów i radości pozostałych, ominęły rzeczony odcinek oraz przystanek "Kmieca" - pojechały Santocką do 26 Kwietnia i dalej swoją trasą. Zobaczymy jak to będzie jutro...

-- Boże chroń mnie przed Adminami! Przed użytkownikami obronię się sam.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> ciach

Zgodzę się z Tobą Phobos, że takie masowe pokazywanie ludziom nowej trasy dobre nie jest szczególnie, że Topolowa do takiego natężenia ruchu przystosowana nie jest ale dobre jest to, że dość bardzo odciążyło to Ku Słońcu :P A co do linii STM to pojawia się ona również na omawianym rondzie chwilę po 22.

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez Phobos 17

> Zgodzę się z Tobą Phobos, że takie masowe pokazywanie ludziom nowej > trasy dobre nie jest szczególnie, że Topolowa do takiego natężenia > ruchu przystosowana nie jest ale dobre jest to, że dość bardzo > odciążyło to Ku Słońcu :P

Nawet nie chodzi o to, czy Topolowa jest przystosowana do takiego natężenia ruchu. Chodzi o skrzyżowanie Welecka/Topolowa w samym Mierzynie. Sygnalizacja tam zamontowana ma beznadziejnie prosty program - zielone albo dla Weleckiej albo dla Topolowej. A więc jadąć z Lubieszyna, aby skręcić w Topolową najpierw trzeba poczekać na zielone, aby później... czekać aż przejadą wszyscy w kierunku Lubieszyna, by móc skręcić. Efekt taki, że na jednej fazie przejechać mogą 2-3 samochody...

> A co do linii STM to pojawia się ona > również na omawianym rondzie chwilę po 22.

Nie taką chwilę - dziś było to 15 po :-P No i jeszcze około 6:15 :-)

-- Boże chroń mnie przed Adminami! Przed użytkownikami obronię się sam.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Iwo

Phobos napisał(a):

> Nawet nie chodzi o to, czy Topolowa jest przystosowana do takiego > natężenia ruchu. Chodzi o skrzyżowanie Welecka/Topolowa w samym > Mierzynie. Sygnalizacja tam zamontowana ma beznadziejnie prosty program > - zielone albo dla Weleckiej albo dla Topolowej.

Dobrze, że wogóle ją tam zamontowali, bo wcześniej wyjechać od strony Stobna czy też od strony Szczecina ( Łukasińskiego ) graniczyło z cudem.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Ralf napisał(a):

> Zgodzę się z Tobą Phobos, że takie masowe pokazywanie ludziom nowej > trasy dobre nie jest

Ja bym się proponował zdecydować czy alternatywne trasy są jednak dobre czy nie, bo kilka wątków niżej usłyszałem, że kierujący nie potrafią domyśleć się gdzie jest skrótowa droga, a tu znowu jak ją znaleźli to też jest źle(?).

-- No need to wrestle with your pride.

So never mind the darkness.

wysłane przez Ralf

Phobos napisał(a):

> Nawet nie chodzi o to, czy Topolowa jest przystosowana do takiego > natężenia ruchu. Chodzi o skrzyżowanie Welecka/Topolowa w samym > Mierzynie. Sygnalizacja tam zamontowana ma beznadziejnie prosty program > - zielone albo dla Weleckiej albo dla Topolowej. A więc jadąć z > Lubieszyna, aby skręcić w Topolową najpierw trzeba poczekać na > zielone, aby później... czekać aż przejadą wszyscy w kierunku > Lubieszyna, by móc skręcić. Efekt taki, że na jednej fazie > przejechać mogą 2-3 samochody...

Ostatnio gdzieś przeczytałem, że mają ten program udoskonalić więc teraz może być już inaczej, a tak wogóle trzeba pamiętać, że jednak jak ta sygnalizacja była robiona to głównie dla tych nielicznych pojazdów wyjeżdżających z Topolowej i dla samochodów Jumaru wyjeżdżających z Długiej i nikt nie spodziewał się takiego natężenia ruchu z tych dwóch stron, a szczególnie osiedlowej Topolowej ;)

> Nie taką chwilę - dziś było to 15 po :-P > No i jeszcze około 6:15 :-)

No to nie taką chwilę choć wiadomo o co chodzi ;) Akurat tego ich powrotu po 22 jest trudno umiejscowić w czasie, czasami jest to kilka minut przed 22, czasami około 22.09, a czasami jak piszesz nawet 15 po :P Ty ich śledzisz czy co ? :P

konjo napisał(a):

> Ja bym się proponował zdecydować czy alternatywne trasy są jednak > dobre czy nie, bo kilka wątków niżej usłyszałem, że kierujący > nie potrafią domyśleć się gdzie jest skrótowa droga, a tu znowu > jak ją znaleźli to też jest źle(?).

Przepraszam bardzo ja nie napisałem nigdzie takiego czegoś. Sami jej nie znaleźli bo napisali o tym w Wybiórczej bo przed tym Topolową jeździło o wiele mniej osób, które znały ten objazd pocztą pantoflową, a teraz to na Topolowej przydałoby się zlikwidować te mini-ronda, progi zwalniające i jeszcze poszerzyć ją o 2 pasy...A co do tego czy alternatywne trasy są dobre - jak sama nazwa wskazuję jest to ALTERNATYWNE więc nie każdy musi o tym wiedzieć :P

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez volvo

Te linie dalej jeżdżą? :P