Forum

Dziennej linii autobusowej dawno tutaj nie było

zdjęcie
Dziennej linii autobusowej dawno tutaj nie było
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Ralf

Phobos napisał(a):

> Nawet nie chodzi o to, czy Topolowa jest przystosowana do takiego > natężenia ruchu. Chodzi o skrzyżowanie Welecka/Topolowa w samym > Mierzynie. Sygnalizacja tam zamontowana ma beznadziejnie prosty program > - zielone albo dla Weleckiej albo dla Topolowej. A więc jadąć z > Lubieszyna, aby skręcić w Topolową najpierw trzeba poczekać na > zielone, aby później... czekać aż przejadą wszyscy w kierunku > Lubieszyna, by móc skręcić. Efekt taki, że na jednej fazie > przejechać mogą 2-3 samochody...

Ostatnio gdzieś przeczytałem, że mają ten program udoskonalić więc teraz może być już inaczej, a tak wogóle trzeba pamiętać, że jednak jak ta sygnalizacja była robiona to głównie dla tych nielicznych pojazdów wyjeżdżających z Topolowej i dla samochodów Jumaru wyjeżdżających z Długiej i nikt nie spodziewał się takiego natężenia ruchu z tych dwóch stron, a szczególnie osiedlowej Topolowej ;)

> Nie taką chwilę - dziś było to 15 po :-P > No i jeszcze około 6:15 :-)

No to nie taką chwilę choć wiadomo o co chodzi ;) Akurat tego ich powrotu po 22 jest trudno umiejscowić w czasie, czasami jest to kilka minut przed 22, czasami około 22.09, a czasami jak piszesz nawet 15 po :P Ty ich śledzisz czy co ? :P

konjo napisał(a):

> Ja bym się proponował zdecydować czy alternatywne trasy są jednak > dobre czy nie, bo kilka wątków niżej usłyszałem, że kierujący > nie potrafią domyśleć się gdzie jest skrótowa droga, a tu znowu > jak ją znaleźli to też jest źle(?).

Przepraszam bardzo ja nie napisałem nigdzie takiego czegoś. Sami jej nie znaleźli bo napisali o tym w Wybiórczej bo przed tym Topolową jeździło o wiele mniej osób, które znały ten objazd pocztą pantoflową, a teraz to na Topolowej przydałoby się zlikwidować te mini-ronda, progi zwalniające i jeszcze poszerzyć ją o 2 pasy...A co do tego czy alternatywne trasy są dobre - jak sama nazwa wskazuję jest to ALTERNATYWNE więc nie każdy musi o tym wiedzieć :P

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.