Forum

Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do...

zdjęcie
Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do robiącego mu zdjęcie miłośnika
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Pozytywnie to był nastawiony, aż tak pozytywnie, że zapomniał zmienić kierunku na wyświetlaczu :P

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Ten kierowca jest zawsze pozytywnie nastawiony. Pamiętam kiedyś chyba w wakacje jeżdził Ikarusem na 71 i miał chyba 10-15 minut na minusie to on jeszcze na Słonecznym sobie wysiadł i przed autobusem Coca-cole pił:-) ps.Jak wracałem z nim na Basen Górniczy to na autostradzie grzał 100-115km/h.

-- Poco Ci kaloryfer jak nie myjesz zębów?
Taaa, Ikarusem. Weź się człowieku czasem zastanów co mówisz.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Co głupot bym nie wymyślał myślisz że niemam co robić tylko fikcyjne sensacje na forym. Może ty byś się zastanowił też dobra...
tramwajekk napisał(a):

> Co głupot bym nie wymyślał myślisz że niemam co robić tylko > fikcyjne sensacje na forym. > Może ty byś się zastanowił też dobra...

Ja się zastanowiłem i Ci powiem, że 100 w Ikarusie to jak "kaszlakiem" 160... Nie da się.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Ja się zastanowiłem i Ci powiem, że 100 w Ikarusie to jak > "kaszlakiem" 160... Nie da się.

A po drugie 71 ani żadna inna linia miejska po autostradzie nie jeździ.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

tramwajekk napisał(a):

> ps.Jak wracałem z nim na Basen Górniczy to na autostradzie > grzał 100-115km/h.

A ty co piłeś zanim tam wsiadłeś?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Siki świętej Weroniki...:-p

wysłane przez (użytkownik usunięty)

tramwajekk napisał(a):

> Siki świętej Weroniki...:-p

Bardzo proszę o nie obrażanie jakichkolwiek świętych, zaś adminom proponuję wieczną banicje po zdobyciu określonej liczby czerwonych kartek.

-- jednym słowem - Volvo
tramwajekk napisał(a):

>Jak wracałem z nim na Basen Górniczy to na autostradzie > grzał 100-115km/h.

Nawet MAN NL223 tyle nie wyciągnie "no może ledwo ledwo" i po autostradzie nie jeżdżą autobusy miejskie. Chyba ci sie to przyśniło że Ikarusem jechałeś 100-115 km/h

-- MAN NL223 #2204
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
lukasz007 napisał(a):

> Nawet MAN NL223 tyle nie wyciągnie "no może ledwo ledwo" i po > autostradzie nie jeżdżą autobusy miejskie. Chyba ci sie to > przyśniło że Ikarusem jechałeś 100-115 km/h

Fakt, trochę przesadzona ta prędkośc. 110-115 raczej nie wyciągnie żaden, ale "stówę" może z górki... Ja rok temu byłem świadkiem jak kierowca grzał 93 km/h Ikarusem #743 na F, ale to było jego max. Mimo, że pojazd był wtedy świeżo po remoncie to była jego granica.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Fakt, trochę przesadzona ta prędkośc. 110-115 raczej nie

Wyciągnie. Volvo z serii 2871-90

> wyciągnie żaden, ale "stówę" może z górki... Ja rok temu > byłem świadkiem jak kierowca grzał 93 km/h Ikarusem #743 na F,

Mi się udało tylko 85 w 2195 też świeżo wyremontowanym :)

-- jednym słowem - Volvo
MC napisał(a):

> Wyciągnie. Volvo z serii 2871-90

#2877 - 120 km/h - linia C - ul Przestrzenna. Dwa lata po zakupie. =]

wysłane przez 105ngs

man751 napisał(a):

> Fakt, trochę przesadzona ta prędkośc. 110-115 raczej nie > wyciągnie żaden, ale "stówę" może z górki...

Kilka miesięcy temu, policki ś.p. 728 (albo 742, nie pamiętam) na eFce - 105 km/h z górki w lesie między Przęsocinem Centralną a Ofiar Stutthofu. Mam świadka, ale to był już naprawdę "maksymalny max"... :D

wysłane przez LLUZNIAK

105ngs napisał(a):

> Kilka miesięcy temu, policki ś.p. 728 (albo 742, nie pamiętam) na > eFce - 105 km/h z górki w lesie między Przęsocinem Centralną a > Ofiar Stutthofu. Mam świadka, ale to był już naprawdę > "maksymalny max"... :D

Dokładnie - ja również potwiedzam, że kilkakrotnie zdarzało mi się jeździć polickimi Ikarusami w okolicach "setki" i to właśnie na eFce.

-- ...nadchodzi nowa jakość...
LLUZNIAK napisał(a):

> Dokładnie - ja również potwiedzam, że kilkakrotnie zdarzało mi > się jeździć polickimi Ikarusami w okolicach "setki" i to właśnie > na eFce.

Tam na "góralu" wyciąga się bez problemu 60, więc dla Ikarusa 100 to też żaden problem... Ale na prostej raczej nidy rydy.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Luke_Police  163

Mareczek napisał(a):

> Tam na "góralu" wyciąga się bez problemu 60,

Jak się jedzie w dół Duńską to tak... podobnie na Inwalidzkiej na Skolwinie albo na Stołczyńskiej.

> więc dla Ikarusa 100 > to też żaden problem... Ale na prostej raczej nidy rydy.

Hmmm w Ikarusach jakoś nie miałem okazji rejestrować rekordów, ale wiem, że MAN-em NL222 można jechać 90, gdy jest na 103 i ma spóźnienie rzędu 5-7 minut. Wówczas pełen przystanków na żądanie odcinek Tanowo - Pilchowo jest pokazem możliwości prędkościowych autobusu, przy założeniu, że się trafi na odpowiedniego kierowcę i nie trafi się na pasażerów na tychże przystankach.

-- #1184 to mój ulubiony Ikarus w Szczecinie.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Hmmm w Ikarusach jakoś nie miałem okazji rejestrować rekordów,

No ja miałem, w SPAK-u - cały autobus trzeszczy jakby się miał zaraz rozlecieć a na liczniku ok. 80 km/h. Scenka sprzed dobrych paru lat.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez LLUZNIAK

Mareczek napisał(a):

> Tam na "góralu" wyciąga się bez problemu 60, więc dla Ikarusa 100 > to też żaden problem... Ale na prostej raczej nidy rydy.

Miałem na myśli odcinek Pokoju - Komuny (swego czasu jak nie było takich korków to na hożej wystarczyło tylko przyhamować lekko), a tam aż takich "szybkich" górek na rower zbytnio nie ma. Do Polic niestety rzadko się F'ką wypuszczam.

-- ...nadchodzi nowa jakość...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lukasz007 napisał(a):

> Nawet MAN NL223 tyle nie wyciągnie "no może ledwo ledwo" i po

A co to jest MAN, że ma tyle wyciągać? Chyba że ten z sześcioma biegami to może, ale ani dąbskie ani tymbardziej klonowickie 90 nawet nie jadą.

-- jednym słowem - Volvo