Forum

Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do...

zdjęcie
Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do robiącego mu zdjęcie miłośnika
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Luke_Police  163

Mareczek napisał(a):

> Tam na "góralu" wyciąga się bez problemu 60,

Jak się jedzie w dół Duńską to tak... podobnie na Inwalidzkiej na Skolwinie albo na Stołczyńskiej.

> więc dla Ikarusa 100 > to też żaden problem... Ale na prostej raczej nidy rydy.

Hmmm w Ikarusach jakoś nie miałem okazji rejestrować rekordów, ale wiem, że MAN-em NL222 można jechać 90, gdy jest na 103 i ma spóźnienie rzędu 5-7 minut. Wówczas pełen przystanków na żądanie odcinek Tanowo - Pilchowo jest pokazem możliwości prędkościowych autobusu, przy założeniu, że się trafi na odpowiedniego kierowcę i nie trafi się na pasażerów na tychże przystankach.

-- #1184 to mój ulubiony Ikarus w Szczecinie.

Technik serwisu :)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)
[OT] Rekordy prędkości Ikarusem · 16 lat temu · 105ngs
Re: [OT] Rekordy prędkości Ikarusem · 16 lat temu · LLUZNIAK
Re: [OT] Rekordy prędkości Ikarusem · 16 lat temu · Luke_Police 
Re: [OT] Rekordy prędkości Ikarusem · 16 lat temu · LLUZNIAK
Re: Ten kierowca był bardzo pozytywnie nastawiony do... · 16 lat temu · (użytkownik usunięty)