Forum

Zapytania w SPAD

Do SPA Dąbie wpłynęły zapytania dotyczące przetargu na 4 solowe autobusy niskopodłogowe. Prezentujemy je wraz z odpowiedziami udzielonymi przez zamawiającego.

wysłane przez end 52

Jak dla mnie dużym szokiem jest zapytanie 8 i odpowiedź na nie. Do tej pory SPAD stanowczo nie dopuszczał szyby jednoczęściowej - a tu proszę - zaskoczenie.

Teraz można się zastanawiać jaki producent złożył te zapytania. Ja stawiam na Volvo lub Mercedesa. W grę może wchodzić jeszcze Scania.

-- nie idę tylko w prawo :P :P :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

wysłane przez Jasiek 36

andekalbin napisał(a):

> Jak dla mnie dużym szokiem jest zapytanie 8 i odpowiedź na > nie. Do tej pory SPAD stanowczo nie dopuszczał szyby > jednoczęściowej - a tu proszę - zaskoczenie.

Dla mnie też :-D. Widać SPAD chce chyba wypróbować inne autobusy niż Solaris, tylko ciekawe czy mu się to uda.

-- lukas -> jasiek

wysłane przez BatiX  14

Jasiek napisał(a):

> Dla mnie też :-D. Widać SPAD chce chyba wypróbować inne > autobusy niż Solaris, tylko ciekawe czy mu się to uda.

Ja również podzielam tą radość :) Trzeba przyznać, że mamy pierwszy przetarg z prawdziwego zdarzenia, w którym karty do końca pozostaną nieodkryte :)

wysłane przez hyperek

andekalbin napisał(a):

> Teraz można się zastanawiać jaki producent złożył te > zapytania. Ja stawiam na Volvo lub Mercedesa. W grę może > wchodzić jeszcze Scania.

Moim zdaniem Volvo. Ostatnio znowu są aktywni na szczecińskich przetargach.

wysłane przez Jasiek 36

hyperek napisał(a):

> Moim zdaniem Volvo. Ostatnio znowu są aktywni na > szczecińskich przetargach.

A ja myślę, że nie tylko Volvo, ponieważ o kabinę kierowcy to raczej nie pytali, skoro w SPAK spełnili wymagania SIWZ, czyli musieli już mieć taką kabinę w ofercie dla SPAK.

-- lukas -> jasiek