Forum

Nietypowa obsługa linii 804

zdjęcie
Nietypowa obsługa linii 804
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Sebek821 1

Mesiek (bus) nie ma przeglądu. Dlatego dają tego - większego. Nic innego w zamian nie mają ;)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez torwid  67

Sebek821 napisał(a):

> Mesiek (bus) nie ma przeglądu. Dlatego dają tego - > większego. Nic innego w zamian nie mają ;)

A wiesz może, co mu się stało? Bo sam przegląd jest raczej formalnością, jeśli wszystko OK. Tym bardziej, że do stacji diagnostycznej na Heyki nie mają daleko :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez djdark  0

torwid napisał(a):

> A wiesz może, co mu się stało? Bo sam przegląd jest raczej > formalnością, jeśli wszystko OK. Tym bardziej, że do stacji > diagnostycznej na Heyki nie mają daleko :D

Nic mu się nie stało, w poniedziałek normalnie jeździł.

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez torwid  67

djdark napisał(a):

> Nic mu się nie stało, w poniedziałek normalnie jeździł.

No to jak dla mnie jest to dziwne, że mając u siebie stację, nie zrobią mu przeglądu od ręki, jeśli pojazd spełnia wszystkie wymogi. Chyba, że organizator linii zastępczej płaci na tyle korzystnie, że opłaca się 12 wysyłać.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez djdark  0

torwid napisał(a):

> No to jak dla mnie jest to dziwne, że mając u siebie stację, nie > zrobią mu przeglądu od ręki, jeśli pojazd spełnia wszystkie > wymogi.

Może przy okazji coś naprawiali co zajęło trochę więcej czasu i tyle, ja tu sensacji nie widzę :P

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez torwid  67

djdark napisał(...) >  > Może przy okazji coś naprawiali co zajęło trochę więcej czasu i > tyle, ja tu sensacji nie widzę :P

Ja też :) Po prostu się zastanawiam.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Luke_Police  163

torwid napisał(a):

> No to jak dla mnie jest to dziwne, że mając u siebie stację, nie > zrobią mu przeglądu od ręki, jeśli pojazd spełnia wszystkie > wymogi.

A nie pomyślałeś o tym, że pracownicy tejże stacji też chcieliby mieć wolny weekend majowy? A druga sprawa, to aby zrobić przegląd busa, to musi on być dostępny w zajezdni, a nie jeździć na linii od rana do wieczora.

Edit: Jest jeszcze taka możliwość, że przy okazji przeglądu bus został wyposażony w wymagany przepisami ZDiTM kasownik do biletów papierowych, którego wcześniej w nim nie było.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez torwid  67

Luke_Police napisał(a):

> torwid napisał(a):

> > No to jak dla mnie jest to dziwne, że mając u siebie stację, > nie > > zrobią mu przeglądu od ręki, jeśli pojazd spełnia wszystkie > > wymogi. >  > A nie pomyślałeś o tym, że pracownicy tejże stacji też > chcieliby mieć wolny weekend majowy? A druga sprawa, to aby zrobić > przegląd busa, to musi on być dostępny w zajezdni, a nie jeździć > na linii od rana do wieczora.

Przegląd nie kończy się nagle, łatwo przewidzieć, kiedy trzeba zrobić kolejny i w firmie, która ma swoim terenie odpowiednią stację zaplanowanie jednego przeglądu nie powinno być problemem. Tym bardziej, że nie wierzę w to, że mają pełne obłożenie i nie ma żadnego okienka. A nawiązując do drugiej części Twojej wypowiedzi: skoro nie ma ważnego przeglądu, nie powinien być na linii, tylko stać na terenie zajezdni, gdzie jest również wspomniana stacja wykonująca przeglądy. A w ogóle to EOT chyba, bo naprawdę mnie ani grzeje, ani ziębi. Po prostu chciałem wiedzieć, czy coś mu się stało. >  > Edit: Jest jeszcze taka możliwość, że przy okazji przeglądu bus > został wyposażony w wymagany przepisami ZDiTM kasownik do biletów > papierowych, którego wcześniej w nim nie było.

OK, ale wtedy nie ma to związku z przeglądem, a od tego rozpoczął się wątek.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Luke_Police  163

Sebek821 napisał(a):

> Mesiek (bus) nie ma przeglądu. Dlatego dają tego - > większego. Nic innego w zamian nie mają ;)

Jak nie mają, jak mają. Jest jeszcze Auwarter Clubstar (#10105), który też ma drzwi pneumatyczne. Tyle, że ten bus jest przypisany do P.T. Gryfino. Oprócz tego PKS Szczecin dysponuje busem Iveco Daily oraz kilkoma Mercedesami O405NU, które są mniejsze od standardowego O405/O405N.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)