Forum

Nowa linia i "nowoczesny" system informacji pasażerskiej

zdjęcie
Nowa linia i "nowoczesny" system informacji pasażerskiej
Rozumiem dykta ale to? Kpina i nic więcej...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):

> Rozumiem dykta ale to?

Z bliska: http://i.imgur.com/CI72ZZm.jpg

Na tylnym wyświetlaczu ciemno, nie ma nic. Pozostałe dwa Swingi mają poprawnie zaprogramowane wyświetlacze.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> MlodyS53 napisał(a):

> > Rozumiem dykta ale to? >  > Z bliska: > http://i.imgur.com/CI72ZZm.jpg >  > Na tylnym wyświetlaczu ciemno, nie ma nic. Pozostałe dwa > Swingi mają poprawnie zaprogramowane wyświetlacze.

"15" była wgrana nawet w katówkach... Co ciekawsze, część tramwajów nie ma dzisiaj wgranych popołudniowych służb do autokomputera, więc motorowi jeżdżą -500 minut (na porannych zmianach), a po wykonaniu jednego kursu, na kolejnym przystanki przewijają się do tyłu.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
MlodyS53 napisał(a):

> Rozumiem dykta ale to? > Kpina i nic więcej...

Dla mnie to już czysty szczyt lenistwa. Ja rozumiem że komputer nie został przeprogramowany itp. itd. etc... Mamy erę komputerów, komputer ma drukarkę... I wierzyć mi się nie chce, że przed wyjazdem nie można było wydrukować termometru z painta na trzech kartkach. Po 1 miało by to wygląd, i po 2 czytelność. Przecież sam na SNT nie raz drukowałem i naklejałem na swoje dykty, i co? Źle było?

-- "Pewne miejsca, faktycznie schodzą na psy. Wszystko się zepsuło."

Kiedyś to było, teraz to nie ma.
MlodyS53 napisał(a):

> Rozumiem dykta ale to? > Kpina i nic więcej...

Popołudniu jeździł już z włączonymi wyświetlaczami. :-)

wysłane przez zack1989 12

To jest kpina... Za takie coś wywalenie z pracy to chyba za mało... Boże, co się z tym miastem dzieje?!

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Cezar007 2

zack1989 napisał(a):

> To jest kpina... Za takie coś wywalenie z pracy to chyba za > mało... Boże, co się z tym miastem dzieje?!

Kto ma zostać wyrzucony z pracy? Motorniczy(a)? Ochłoń.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez zack1989 12

Cezar007 napisał(a):

> Kto ma zostać wyrzucony z pracy? Motorniczy(a)? Ochłoń.

Nie motorniczy, ale odpowiedzialny/i za wgranie systemu audiowizualnego.

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Cezar007 2

zack1989 napisał(a):

e motorniczy, ale odpowiedzialny/i za wgranie systemu > audiowizualnego.

Hmm, a jeśli odpowiedzialnych było 5 osób, to które Wojtek zwolnisz? Wszystkie?

PS: Nikogo nie bronię, ale warto pochwalić działalność tej motorniczej, bo zamiast zjechać do zajezdni, tramwaj ku uciesze pasażerów komunikacji miejskiej mógł wykonać kółko. W tym wypadku uważam, że zwolnienie z pracy to za duża kara. Wbrew głosom pewnej partii praca w Polsce jest, ale czy to powód by zwalniać z tego powodu ludzi? Zwolnienie dyscyplinarne powinno być ostatecznością. Paleta kar jest obszerna :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez zack1989 12

Cezar007 napisał(a):

> Hmm, a jeśli odpowiedzialnych było 5 osób, to które Wojtek > zwolnisz? Wszystkie?

Jedną, dla przestrogi ;) Oczywiście żartuję, problem tkwi raczej gdzie indziej. A tak na serio to cały system powinien działać inaczej. Ja jestem przyzwyczajony do innego systemu, który sam automatycznie wgrywa cały rozkład poprzez sieć gsm do wszystkich pojazdów i może na bieżąco w trakcie pracy go zmieniać.   > PS: Nikogo nie bronię, ale warto pochwalić działalność tej > motorniczej, bo zamiast zjechać do zajezdni, tramwaj ku uciesze > pasażerów komunikacji miejskiej mógł wykonać kółko.

Masz rację, motornicza (o ile to była ona) zrobiła chyba najlepszą z możliwych rzeczy.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Ferrix 8

zack1989 napisał(a):

> To jest kpina... Za takie coś wywalenie z pracy to chyba za > mało... Boże, co się z tym miastem dzieje?!

Drugi dyplom dać, natentychmiast! Przecież działa "zarządzanie flotą pojazdów komunikacji miejskiej i tablice informacji pasażerskiej" ;)

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez kajetansz 65

Wszyscy hejtują a ja pozwolę sobie na gratulacje. System zawiódł, trzeba sobie radzić. Niezawodnymi rzeczami była kartka papieru i mazak. Numer linii jest, kierunek też. Pogotowie tramwajowe przyjechało i zrobiło komputer. Trzeba być kreatywnym!

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez t105n  49

kajetansz napisał(a):

> Wszyscy hejtują a ja pozwolę sobie na gratulacje.

Ja też się przyłączę! Z czego byśmy się śmiali, gdyby takich knotów nie było? Ludzie, nie bądźcie tacy zacietrzewieni! Więcej luzu i uśmiechu! ;-)

-- Prędzej się doczekałem syna niż nowej trasy tramwajowej w Szczecinie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

t105n napisał(a):

> kajetansz napisał(a):

> > Wszyscy hejtują a ja pozwolę sobie na gratulacje. >  > Ja też się przyłączę! > Z czego byśmy się śmiali, gdyby takich knotów nie było? > Ludzie, nie bądźcie tacy zacietrzewieni! Więcej luzu i > uśmiechu! ;-) Dokładnie. Przecież nie wiemy co było przyczyną takiej sytuacji. Może komputer siadł w trakcie służby. Motornicza wezwała pomoc a w międzyczasie poradziła sobie najlepiej jak mogła i tramwaj kursował. Będąc pasażerem na przystanku wolałbym takie rozwiązanie niż zjazd awaryjny a ludzie czekają i nic nie jedzie. Co jest lepsze?;). Pozdrawiam:)