Forum

2514 po naprawie

Dzisiaj po wymianie modułu elektrozaworów ECAS do ruchu po 3 dniach powrócił Mercedes O530 Citaro 2514. Kursuje dzisiaj na R/10.

wysłane przez Kacpi 27

Jeszcze około 15:20 na Placu Zwycięstwa jako 75/6 :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Neo 42

No rezerwa się bardzo przydaje. Może po dostawie nówek znowu na R/10 powróci przegub?

wysłane przez Mati524

Neo napisał(a):

> No rezerwa się bardzo przydaje. Może po dostawie nówek > znowu na R/10 powróci przegub?

A czasami nie jest tak że solówka lata dlatego iż przegubem nie wszędzie da radę wjechać/zawrócić? Np. zawracanie przegubem na pętli Osów jest bardzo ryzykowane.

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

wysłane przez bartez 336

Mati524 napisał(a):

> A czasami nie jest tak że solówka lata dlatego iż przegubem > nie wszędzie da radę wjechać/zawrócić? Np. zawracanie > przegubem na pętli Osów jest bardzo ryzykowane.

Na Osowie jest dużo miejsca na nawrotkę.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez lukaszenko 16

Mati524 napisał(a):

> Np. zawracanie przegubem na pętli Osów jest bardzo ryzykowane.

Miejsca na zawrócenie jest dużo, ale tylko na to. Na dłuższy postój przegub jest po prostu za długi, bo albo zastawisz wyjazd z posesji albo utrudnisz przejazd wzdłuż Miodowej

wysłane przez Kacpi 27

A propos tego zatramwaju... siedziałem w tym zatrzymaniu 35 minut (po takim czasie ruszyły) i żadnego autobusu nie widziałem...

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Jasiek 36

Kacpi napisał(a):

> A propos tego zatramwaju... siedziałem w tym zatrzymaniu 35 > minut (po takim czasie ruszyły) i żadnego autobusu nie > widziałem...

Ale był, mam nawet zdjęcie linia nr 805.

wysłane przez Kacpi 27

Jasiek napisał(a):

> Ale był, mam nawet zdjęcie linia nr 805.

To w takim razie wierzę :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Sebek821 1

Jasiek napisał(a):

> Ale był, mam nawet zdjęcie linia nr 805.

Spoko. Roleta jest do mnie. Ja go widziałem ze swojego 7/3 :P

Kiedyś to było, teraz to nie ma.