Forum

Ankieta

wysłane przez 333Wojtas333 15

Czołem użytkownicy KOMIS-u,

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat komunikacji miejskiej na Prawobrzeżu i SST. Czy mógłbym liczyć na waszą pomoc przy uzupełnianiu ankiety? Link umieszczam poniżej, wypełnienie jej zajmie dosłownie chwile. Z góry dziękuję.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzCll4Dg-mYUIYnIpw7dhp13Cs-eq1H5qX1jH0eddAgmsoog/viewform?usp=sf_link

wysłane przez lukaszenko 16

333Wojtas333 napisał(a):

> [ciach]

A czy byłaby możliwość udostępnienia wyników tej ankiety? Bo szczerze bardzo nie ona ciekawi. Może daną ankietę udostępnij na FB itp? Wyniki na pewno będą bardziej miarodajne :)

wysłane przez 333Wojtas333 15

lukaszenko napisał(a):

> 333Wojtas333 napisał(a):

> > [ciach] >  > A czy byłaby możliwość udostępnienia wyników tej ankiety? > Bo szczerze bardzo nie ona ciekawi. Może daną ankietę > udostępnij na FB itp? Wyniki na pewno będą bardziej > miarodajne :)

Jakby ktoś był zainteresowany to po obronie pracy chętnym udostępnię. Odezwę się jeszcze w tym temacie.

wysłane przez maciekos95 3

333Wojtas333 napisał(a):

> Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat > komunikacji miejskiej na Prawobrzeżu i SST. Czy mógłbym > liczyć na waszą pomoc przy uzupełnianiu ankiety? Link > umieszczam poniżej, wypełnienie jej zajmie dosłownie > chwile. Z góry dziękuję.

Czy jeśli mieszkam na Lewobrzeżu i rzadko zapuszczam się na Prawobrzeże, to jest sens wypełniać ankietę? Nie chciałbym Ci psuć wiarygodności wyników.

wysłane przez konjo  4

333Wojtas333 napisał(a):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzCll4Dg-mYUIYnIpw7dhp13Cs-eq1H5qX1jH0eddAgmsoog/viewform?usp=sf_link

Wypełnione.

Co nie zmienia faktu, że komunikacja autobusowa w nowym wydaniu jest tragiczna:

- autobusy turstyczne, dla zwiedzania Prawobrzeża, - odjazdy wszystkich autobusów w jednym kierunku na raz - następnie przerwy po 20 minut, - łączone linie, co przy korkującym się centrum Dąbia i Pomorskiej - wpływa jednocześnie na punktualność 54/84, 77/97, 56/96 itp. - co czasami powoduje improwizowane przejazdy Dąbie/Słoneczne/Bukowe zamiast 77 jak dawniej np. wariantami przez Jaśminową albo przez Basen z pospiesznym A/B... - przesiadki bus/bus w większości to fikcja w nowym układzie, trzeba czekać na następny, - "utykanie na Turkusowej" co powoduje, że np. wieczorem stoisz tuż obok domu, ale tak naprawdę w d.... bo dalej niż cześć Słonecznego sensownie dojść się nie da... - ciągłe postulaty rad osiedli żeby jeszcze coś zmienić - coraz bardziej rozbijające ten układ, który i tak funkcjonuje delikatnie mówiąc średnio

-- Tell me who ya gonna believe.

So never mind the darkness.

wysłane przez 333Wojtas333 15

konjo napisał(a):

> - autobusy turstyczne, dla zwiedzania Prawobrzeża,

Jeśli komunikacja autobusowa w Szczecinie ma pełnić głównie dowóz do tramwajów lub uzupełniać tam gdzie z różnych względów nie dojedzie to takie przebiegi mogą stać się normą. O które linie chodzi konkretnie? 65 i 71 może i przebieg mają "turystyczny", ale moim zdaniem obie te linie spełniają swoje funkcje przy zachowaniu swoich wcześniejszych tras. Z moich obserwacji widzę, że większość kursów 55 wozi powietrze, 84 od Zdrojów do Turkusowej też, ale ta trasa jest uwarunkowana innymi czynnikami.

> - odjazdy wszystkich autobusów w jednym kierunku na raz - > następnie przerwy po 20 minut,

Dodatkowo alternatywy w postaci np. 84 dla 54, oraz 84 dla 65 odjeżdżają z innych węzłów przesiadkowych co też może zniechęcać do korzystania.

> - łączone linie, co przy korkującym się centrum Dąbia i > Pomorskiej - wpływa jednocześnie na punktualność 54/84, > 77/97, 56/96 itp. - co czasami powoduje improwizowane przejazdy > Dąbie/Słoneczne/Bukowe zamiast 77 jak dawniej np. wariantami > przez Jaśminową albo przez Basen z pospiesznym A/B...

Potwierdzam.

> - ciągłe postulaty rad osiedli żeby jeszcze coś zmienić - > coraz bardziej rozbijające ten układ, który i tak > funkcjonuje delikatnie mówiąc średnio

A są jakieś dostępne materiały z tym związane? Chętnie bym się zapoznał. Jedyne co kojarzę to problemy komunikacyjne Podjuch / Klucza. Znajomi z Os. Majowego mówili mi, że słabo jest z punktualnością 66 (nawet w soboty), a z racji znikomego kursowania 94 dużo im to nie daje. Ktoś może więcej powiedzieć w tym temacie?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez konjo  4

333Wojtas333 napisał(a):

> Jeśli komunikacja autobusowa w Szczecinie ma pełnić głównie > dowóz do tramwajów lub uzupełniać tam gdzie z różnych > względów nie dojedzie to takie przebiegi mogą stać się > normą. O które linie chodzi konkretnie? 65 i 71 może i > przebieg mają "turystyczny", ale moim zdaniem obie te linie > spełniają swoje funkcje przy zachowaniu swoich wcześniejszych > tras. Z moich obserwacji widzę, że większość kursów 55 wozi > powietrze, 84 od Zdrojów do Turkusowej też, ale ta trasa jest > uwarunkowana innymi czynnikami.

Zdecydowanie przoduje tu 84, nowe 65 też jest niczego sobie, 66 ma zaletę dostania się na Majowe, ale korki na południowej jezdni Struga też miło zaskakują... Nowe 79... (chociaż dla mnie dodany fragment do Słonecznego jest akurat na rękę)

> Dodatkowo alternatywy w postaci np. 84 dla 54, oraz 84 dla 65 > odjeżdżają z innych węzłów przesiadkowych co też może > zniechęcać do korzystania.

No niestety, w praktyce jest słabo... latanie z telefonem w ręku po różnych stronach ulicy/węzła. :)

> A są jakieś dostępne materiały z tym związane? Chętnie bym > się zapoznał. Jedyne co kojarzę to problemy komunikacyjne > Podjuch / Klucza. Znajomi z > Os. Majowego mówili mi, że słabo jest z punktualnością 66 > (nawet w soboty), a z racji znikomego kursowania 94 dużo im to > nie daje. Ktoś może więcej powiedzieć w tym temacie?

http://zdroje.osiedla.szczecin.pl/sites/default/files/uchwa%C5%82y/uchwala%208.pdf

Zdaje, się, że 79 to też Rada Osiedla tylko, Słoneczne.

-- Tell me who ya gonna believe.

So never mind the darkness.

wysłane przez riversedge_pl 1

333Wojtas333 napisał(a):

> Czołem użytkownicy KOMIS-u, >  > Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej na temat > komunikacji miejskiej na Prawobrzeżu i SST.

Czołem. Gdybyś potrzebował analizy wyników danych, to uderzaj do mnie. Jak na pracę magisterską ankieta jest niestety uboga. Dodatkowo razi mnie metryczka, bo przedział wiekowy 27-50 lat to ja pierwszy raz w ankiecie widzę. Z reguł przedziały wiekowe są bardziej zbliżone do siebie, bo chodzi o to, by potem wyciągnąć ewentualne korelacje między zmiennymi. Powodzenia.

-- 2008, 1410, 2876, 1571

2008, 1410, 2876, 1571