Forum

SPAK sprzedaje

Na stronie SPA Klonowica pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży trzech autobusów MAN NM283 o numerach bocznych: 1610, 1611 i 1612. Cena minimalna każdego z nich to 35 000,00 zł netto.

wysłane przez 333Wojtas333 15

Za taką cenę to rozumiem, że raczej zainteresuje się nimi Pan Tkaczyk?

wysłane przez kasper1 50

333Wojtas333 napisał(a):
Za taką cenę to rozumiem, że raczej zainteresuje się nimi Pan Tkaczyk?

Niestety tak.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez man 128

kasper1 napisał(a):
Niestety tak.

Czy ja wiem, czy niestety? Te woziki nie okazały się być jakimś dobrym zakupem SPAK-u, a poza tym obecnie nie mają zbytnio dużo linii do obsługi przez autobusy dziesięciometrowe.
3

wysłane przez bartez 336

man napisał(a):
a poza tym obecnie nie mają zbytnio dużo linii do obsługi przez autobusy dziesięciometrowe.

Są takie braki, że nawet za wozy Mega potrafią to wystawić. Widok takiego pudełka na 75 bezcenny.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
2

wysłane przez Waszka 80

bartez napisał(a):
Są takie braki, że nawet za wozy Mega potrafią to wystawić. Widok takiego pudełka na 75 bezcenny.

Ciekawy jestem co będą wystawiać, jak to sprzedają. Dzisiaj kolejny dzień 1611 jeździł liniowo. Do elektryków jeszcze daleko, a od września/października wraca razem dodatkowe 7 brygad na 60, 53, 69, 86, 87, a 807 (raczej) wcześniej niż w listopadzie nie zniknie. A już teraz wszystko się sypie, wszędzie są rezerwy i nieprzystosowany tabor, np. solówki na linii 80.

@opowiesciwobiektywie

wysłane przez Pepe 235

Waszka napisał(a):
a 807 (raczej) wcześniej niż w listopadzie nie zniknie.

Druga połowa października. Na Wszystkich Świętych komunikacja tramwajowa na prawobrzeże musi funkcjonować.
4

wysłane przez Waszka 80

Pepe napisał(a):
Druga połowa października. Na Wszystkich Świętych komunikacja tramwajowa na prawobrzeże musi funkcjonować.

Żebyśmy się jeszcze nie zdziwili, bo może firma remontująca węzeł Wyszyńskiego będzie miała inne plany. :p

@opowiesciwobiektywie

wysłane przez pioko17 38

Waszka napisał(a):
Żebyśmy się jeszcze nie zdziwili, bo może firma remontująca węzeł Wyszyńskiego będzie miała inne plany. :p

ZUE to solidna firma, nie spodziewałbym się z ich strony perturbacji.
8

wysłane przez maciekos95 3

pioko17 napisał(a):
ZUE to solidna firma, nie spodziewałbym się z ich strony perturbacji.

A kto remontował Szarych Szeregów? Przypadkiem nie właśnie ZUE? A jednak opóźnienie było.

wysłane przez 333Wojtas333 15

maciekos95 napisał(a):
A kto remontował Szarych Szeregów? Przypadkiem nie właśnie ZUE? A jednak opóźnienie było.

Coś mi się wydaje, że kolega tęskni za czasami Energopolu :)
1

wysłane przez maciekos95 3

333Wojtas333 napisał(a):
Coś mi się wydaje, że kolega tęskni za czasami Energopolu :)

Nie tęsknię ;) Po prostu stwierdziłem fakt, że nawet tak solidna firma jak ZUE nie daje 100% gwarancji wyrobienia się w terminie. Co oczywiście nie znaczy, że tym razem im się nie uda wyrobić.
1

wysłane przez Pepe 235

maciekos95 napisał(a):
A kto remontował Szarych Szeregów? Przypadkiem nie właśnie ZUE? A jednak opóźnienie było.

Opóźnienie na Szarych Szeregów wygenerowało się w tygodniach największego zamknięcia kraju. W maju i czerwcu firma zdecydowanie nadgoniła sprawę. Nie czepiałbym się zbytnio tego. Dobrze im idzie na Wyszyńskiego.
7

wysłane przez Cezar007 2

25 października ma komunikacja tramwajowa wrócić na prawobrzeże, nawet gdyby ZUE się opóźniło, to kilka dni zapasu jeszcze jest. Jednak ZUE to nie Energopol. ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
1