Forum

"Lew" czeka na odjazd

zdjęcie
"Lew" czeka na odjazd
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez LLUZNIAK

Piotr napisał(a):

> głównie to tak :D, ale dla przyjezdnych również musi być > przyjazna :)

Ano musi być i to nie tylko w czasie regat, ale także przed nimi i po nich.

> jak faktycznie w tych dniach będą darmowe bilety to niekoniecznie > :D

Wszystko zależy od rozreklamowania tego faktu - pożyjemy, zobaczymy, ale nie wiem czemu jakoś jestem tu raczej sceptyczny.

> a co do samych przygotowań to każde miasto, które organizuje > dużą imprezę, stara się dobrze wypaść. Odmłądza parki i > skwery ;), podświetla mosty ;), kupuje nowe autobusy i tramwaje, > tak było w Berlinie przed mundialem :D

Jeszcze zapomniałeś dodać odmłodzenia nabrzeży (w Berlinie oczywiście ;p)

> a czy my mieszkańcy > przypadkiem nie korzystamy na tym?;).

Na szczęście korzystamy, tylko mnie niezwykle boli fakt, że w moim mieście na codzień w. wym. czynności są stawiane na ostatnim planie, a dopiero na około ROK przed imprezą _widać_ działania w mieście (tak wiem, planowanie też zabiera czas, ale nie zmuszajcie mnie do podawania przykładów zbyt późnego działania). Dlaczego w innych miastach, niekoniecznie większych i niekoniecznie lepiej położonych od Szczecina (nie oszukujmy się, ale położenie mamy wymarzone) w KM inwestuje się na bierząco, mosty podświetla się ot tak, a nie "bo regaty", skwery są zadbane cały czas, a odświeża się je średnio na 2-3 lata, że o odmładzaniu i wprowadzaniu życia w rejony rzek/jezior/innej wody nie wspomnę. Tak, wiem - umiem tylko narzekać ;-) Chyba założę spółkę z lex'em :P
"Lew" czeka na odjazd · 17 lat temu · Piotr
Re: "Lew" czeka na odjazd · 17 lat temu · mike_1994
Re: "Lew" czeka na odjazd · 17 lat temu · Piotr
Re: "Lew" czeka na odjazd · 17 lat temu · LLUZNIAK
Re: "Lew" czeka na odjazd [OT] · 17 lat temu · Piotr
Re: "Lew" czeka na odjazd [OT] · 17 lat temu · LLUZNIAK