Forum

MAN na tle blokowisk Osiedla Bukowego wspina się pod...

zdjęcie
MAN na tle blokowisk Osiedla Bukowego wspina się pod górkę, wyprzedając rowerzystę
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Phobos 17

Opis moim zdaniem, nie odzwierciedla całej sytuacji... Powinien chyba brzmieć: "Solowy MAN drugiej generacji sprowadzony niecałe 3 lata temu z Berlina, którego pasażerowie siedzący tyłem do kierunku jazdy mogą podziwiać billboard reklamowy jednej z sieci sklepów z branży budowlanej, na tle utrzymanych w kolorystyce ciemnych pasteli blokowisk wybudowanych w technologii wielkiej płyty Osiedla Bukowego (w dzielnicy Prawobrzeże), wspina się pod górkę na ulicy Kolorowych Domów, wyprzedzając wąsatego rowerzystę w średnim wieku, uprzednio minąwszy prawdopodobnie spacerującą chodnikiem parę młodych ludzi wraz z wózkiem dziecięcym, w którym prawdopodobnie znajdowało się dziecko, przy czym prawdopodobnie był to chłopczyk lub dziewczynka." O!

Ja rozumiem, że niektóre fotki trudno opisać, ale naprawdę nie warto tworzyć takich koszmarków...

-- Stopka ku pamięci - Gdyby nie ja, nie mielibyście, gdzie wstawiać swoich stopek...

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.