Forum

Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych

zdjęcie
Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
djdark napisał(a):

  > Testy były po to żeby zobaczyć czy w razie awarii, zatrzymania czy > innego zdarzenia drogowego jest możliwość wysłania Swingów do > Dworca Niebuszewo/Lasku Arkońskiego, to że po testach w TS-ach > wpadli w hura-optymizm to już inna bajka.

Kompletnie tego nie rozumiem.

Dla nich to, że "jakoś przejedzie" oznacza już, że może jeździć regularnie... Nie widzą jak tym buja na Gdańskiej? Wydaje mi się, że torowisko na Wyzwolenia jest w gorszym stanie. Wystarczy się przyjrzeć co się dzieje ze starym taborem, bądź co bądź mniej wrażliwym od Swinga na odcinkach między pl. Rodła czy Żołnierza. Wagonami dosłownie miota na boki.

Poza tym skoro już uważają, że da radę na Wyzwolenia to ja nie widzę żadnych przeszkód by Swing obsługiwał całą obecną trasę 3ki czy też 5ki. Odcinek do Pomorzan dla linii 3 z wyjątkiem odcinków pod Dworcem i na Kolumba nie jest jakiś bardzo kiepski. Bynajmniej Gdańska czy sam Basen Górniczy nie są chyba ani lepsze ani gorsze. 5;tka też jest w podobnym stanie. Tu wszędzie mówimy o prl-owskiej infrastrukturze z mniej więcej tego samego okresu. Wg mnie jeśli uważają, że to może jechać torowiskiem takim jak Wyzwolenia to nie ma problemu by jeździło po obecnych trasach. No chyba, że w grę wchodzą jakieś inne rzeczy typu trakcja itp. - tylko gdybam.
Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych · 11 lat temu · xsxxxxx
Re: Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych · 11 lat temu · Czarny87
Re: Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych · 11 lat temu · Czarny87
Re: Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych · 11 lat temu · raper91
Re: Jedenasty "Swing" na jazdach próbnych · 11 lat temu · leks