Forum

Tramwaje na prawobrzeże nie jeżdżą, więc trzeba było...

zdjęcie
Tramwaje na prawobrzeże nie jeżdżą, więc trzeba było uruchomić komunikację zastępczą
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Sebek821 napisał(a):

> [...] demolowany przez naszych ulubieńców np. AHRE. Aż się > wulgaryzmy pchają na usta!

Muszę się z Tobą zgodzić. Do tego brak monitoringu na przystankach w tym "Jaśminowej ZUS" skutkuje takimi cudacznymi bohomazami jak na zdjęciu poniżej. Chciałbym powiedzieć, co się powinno takim ludziom zrobić, ale nie mam ochoty na złapać bana za pisanie prawdy o "malarzach".

http://images77.fotosik.pl/223/2d679b17e3c19b49med.jpg

Mam nadzieję, że ktoś w końcu pomyśli, aby dać monitoring na tym przystanku. Niekiedy późnym wieczorem zbiera się tam okoliczny folklor, który pije piwsko, załatwia się na ściany, bazgrze. Ta trasa nie ma nawet pół roku, a wygląda gorzej niż trasa Krzyworoskiego Szybkiego Tramwaju na Ukrainie.

Czemu nikt nie pomyślał o tym, żeby tam zainstalować chociażby po dwie kamery na początku i na końcu każdego peronu? Jeżeli ktoś mi napisze, że to z oszczędności to po prostu go wyśmieję. Ściany kruszeją (odpada kolorowa elewacja), słupy pomazane, tablica z napisem "Jaśminowa ZUS" w kierunku centrum także pomazana. No ludzie, przestańcie sobie jaja robić. Żyjemy w XXI wieku, kamera powinna być obowiązkowym elementem. A jeśli tam ww. folklor kogoś napadnie, to jak udowodnić winę tym wyrostkom? Nie będzie jak, bo ZDiTM "żydzi" kasę na kamery :(

-- #2000 to nie autobus, to Królowa Hybryda

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja