Forum

Więcej kursów na B wymusiło na SPAD wystawienie na inne linie leciwych Mercedesów z Hagen

zdjęcie
Więcej kursów na B wymusiło na SPAD wystawienie na inne linie leciwych Mercedesów z Hagen
aktualna ocena: 4,69, liczba ocen: 55
Co by nie mówić, to są świetne wozy, osobiście tęsknię za moim 2474, świeć mu tam światłem pozycyjnym gdziekolwiek jest. Jeździłem 2473 jak jeszcze nie był pomalowany w barwy FG, jakość tych aut wtedy, tuż po przyjeździe z Hagen bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Jeździłem wtedy na 73, na dworze -20 stopni, kabina jeszcze bez szyby oddzielającej od pasażerów a ogrzewanie było tak wydajne, że jechałem w krótkiej koszulce normalnie otwierając pasażerom pierwsze drzwi. Cicho, przyjemnie, sama radość z jazdy. Oczywiście, od tamtego czasu minęło wiele lat, wozy dobiła szczecińska rzeczywistość (stan dróg chociażby), niemniej ta seria wozów zawsze będzie wzbudzała we mnie sentyment.

Przeproszenie się zajezdni z 2471 nie wynika tylko z dołożenia brygad na B, ale także z powodu awarii kilku dobrych wozów.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
3
Więcej kursów na B wymusiło na SPAD wystawienie na inne… · 5 miesięcy temu · Cezar007