Forum

53 znów do Ludowej

Od 17 lipca autobusy linii 53 znów będą wykonywać kursy do pętli "Ludowa", jednak wyłącznie w dni powszednie w porannym szczycie. Będą to kursy z Pomorzan o godz. 5:04, 5:37 i 5:52. Z Ludowej autobusy odjadą o godz. 5:53 i 6:23. Dodatkowo o godz. 6:47 z Ludowej odjedzie autobus linii 60 (przechodzący z linii 53).

wysłane przez M21 1

Hmmm tak jest co roku .Może mi ktoś wyjaśnić po co co roku bawią sie w to samo na poczatku wakacji zawieszają 53 do ludowej a potem po miesiącu odwieszaja bzdura .

wysłane przez MQ 0

M21 napisał(a):

> Hmmm tak jest co roku .

Co roku? W zeszłym roku OIDP kursy do Ludowej wróciły w październiku.

wysłane przez lhb178 17

M21 napisał(a):

> Hmmm tak jest co roku .Może mi ktoś wyjaśnić po co co roku > bawią sie w to samo na poczatku wakacji zawieszają 53 do > ludowej a potem po miesiącu odwieszaja bzdura .

Grunt to odpowiednie poparcie dla odwieszenia ;>

wysłane przez M21 1

lhb178 napisał(a):

> > Grunt to odpowiednie poparcie dla odwieszenia ;>

Nie no ja to popieram .Ale smiac mi sie chce z dziwłu planowania bo co za każdym razem jest tak samo jak by się nie uczyli ze na ludowa też stoczniowcy z zawackiego musza dojechac :]

--- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D

wysłane przez MQ 0

M21 napisał(a):

> Nie no ja to popieram .Ale smiac mi sie chce z dziwłu planowania > bo co za każdym razem jest tak samo jak by się nie uczyli ze na > ludowa też stoczniowcy z zawackiego musza dojechac :]

Rzeczywiste potrzeby mają tutaj raczej małe znaczenie. Chyba ważniejsze jest to, KTO naciska na przywrócenie kursów do Ludowej. A stoczniowcy z ZawaDZkiego mogą równie dobrze jeździć 53+6/11, nic im nie będzie.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez mmm

M21 napisał(a):

> .Ale smiac mi sie chce z dziwłu planowania > bo co za każdym razem jest tak samo jak by się nie uczyli ze na > ludowa też stoczniowcy z zawackiego musza dojechac :]

Nie śmiej sie działu planowania. W zeszłym roku w wakacje były takie same zmniany i pretensji wielkich nie było - więc tak samo nie nie jest. Tym razem zbiżają sie wybory i radny Gronkowski chce sie wykazać - zgłosił na ostanej sesji te sprawę (pisza o tym w Kurierze). A dyr ZDiTM ma taka zła prase że teraz zgdza sie na dużo.

wysłane przez Niesky (gość)

mmm napisał(a):

> Nie śmiej sie działu planowania. W zeszłym roku w wakacje były > takie same zmniany i pretensji wielkich nie było - więc tak samo > nie nie jest. Tym razem zbiżają sie wybory i radny Gronkowski chce > sie wykazać - zgłosił na ostanej sesji te sprawę (pisza o tym w > Kurierze). A dyr ZDiTM ma taka zła prase że teraz zgdza sie na > dużo.

No niezupełnie.

Pamiętacie, co powidziała kiedyś rzecznik prasowa Pawlaka? "Premierowi się nie odmawia".

wysłane przez Lukasy

M21 napisał(a):

> stoczniowcy z zawackiego ^^^^^^^^^^

No cóż, polska język, trudna język. BP, MSPANC.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/