Forum

Zaraz zawieszą

Pasażerowie nie wiedzą, o której godzinie odjeżdża ich autobus z przystanku przy ul. Emilii Plater. - Ktoś chyba ukradł rozkłady - alarmują szczecinianie.

wysłane przez damian

na ul. poronińskiej jest tak samo, ludzie muszą czekać ok 20 minut na autobus zamiast 5 mkinut.

wysłane przez MQ ?

damian napisał(a):

> na ul. poronińskiej jest tak samo, ludzie muszą czekać ok > 20 minut na autobus zamiast 5 mkinut.

Co za brednie? Jak rozkłady zawisną, to autobusy będą częściej jeździć, czy co?

wysłane przez bronhorst

Na Wernyhory dla 53 w stronę Pomorzan brak rozkładu już od około 2 tygodni, może z tym by też coś zrobili.

wysłane przez mmm

bronhorst napisał(a):

> Na Wernyhory dla 53 w stronę Pomorzan brak rozkładu już od > około 2 tygodni, może z tym by też coś zrobili.

Może by coś zrobili jakby wiedzieli. Ludzie naprawde tak trudno poinformowac ZDiTM gdzie nie tabliczki. Oni naprawde je wieszają.

wysłane przez MQ ?

mmm napisał(a):

> Ludzie naprawde tak trudno poinformowac ZDiTM gdzie nie > tabliczki.

Gdyby ktoś twierdził, że nie wie jak:

Ważniejsze telefony:

48 00 471, 472, 473: - udzielanie informacji użytkownikom komunikacji miejskiej - zgłaszanie brakujących rozkładów jazdy


http://www.zditm.szczecin.pl/kp.php

Można też pisać na zditm@zditm.szczecin.pl

I pamiętajcie - w ZDiTM-ie nie pracują jasnowidze, nie ma też człowieka, który codziennie objeżdża całe miasto w poszukiwaniu zaginionych tabliczek.

wysłane przez lhb178 19

mkubien napisał(a):

> Ważniejsze telefony: > > 48 00 471, 472, 473: > - udzielanie informacji użytkownikom komunikacji miejskiej > - zgłaszanie brakujących rozkładów jazdy

Przy czym 471 jest tym najbardziej właściwym :)

> I pamiętajcie - w ZDiTM-ie nie pracują jasnowidze, nie ma też > człowieka, który codziennie objeżdża całe miasto w > poszukiwaniu zaginionych tabliczek.

Hehe...

wysłane przez Luke_Police  163

Tabliczki giną w wielu miejscach, dziś zauważyłem, że na przystanku "Plac Gałczyńskiego" w stronę Potulickiej również brakuje rozkładu. Natomiast nie jest to tragedią gdy tramwaj/autobus kursuje co 12 minut. Kiedyś niestety spotkałem sięz gorszą sytuacją. Jeszcze za czasu poprzedniej numeracji linii nocnych wracając z jakiegoś koncertu na Wałach Chrobrego (bodajże w Dni Morza) dotarłem na Plac Rodła, a tam nie było rozkładu linii nocnej (506, czy 512 już nie pamiętam)... tak więc poszedłem na Matejki... tam też nie było... no to na Sczanieckiej... również rozkładu brak... i w drodze na Wilczą mój autobus (jakiś Ikarus) sobie pojechał... Oczywiście na Wilczej i następnych 2 przystankach rozkładu również nie było. Z tego, co pamiętam, pierwszy przystanek na którym znalazłem rozkład linii nocnej idąc od strony Rodła to "Komuny Paryskiej" albo "Hoża" (na którymś z nich był, ale tylko na jednym, również na "Jana z Czarnolasu" rozkład wyparował). Na szczęście podstawili dodatkowe kursy 107 bo byłbym skłonny już iść do Polic na piechotę.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)

wysłane przez leks 17

Czy to aż tak istotne, że na jakimś tam przystanku gdzieś nie ma tabliczki? Czy z takimi sprawami trzeba odrazu iść do gazety? Przecież łatwiej jest poinformować bezpośrednio ZDiTM niż informować go przez gazete. Nie rozumiem czasem ludzi... przecież wiadomo, że tabliczki są kradzione przez wandali i będą.

-- Moje największe marzenie to budowa SST, remont Bohaterów Warszawy...