Forum

Zaraz zawieszą

Pasażerowie nie wiedzą, o której godzinie odjeżdża ich autobus z przystanku przy ul. Emilii Plater. - Ktoś chyba ukradł rozkłady - alarmują szczecinianie.

wysłane przez Luke_Police  163

Tabliczki giną w wielu miejscach, dziś zauważyłem, że na przystanku "Plac Gałczyńskiego" w stronę Potulickiej również brakuje rozkładu. Natomiast nie jest to tragedią gdy tramwaj/autobus kursuje co 12 minut. Kiedyś niestety spotkałem sięz gorszą sytuacją. Jeszcze za czasu poprzedniej numeracji linii nocnych wracając z jakiegoś koncertu na Wałach Chrobrego (bodajże w Dni Morza) dotarłem na Plac Rodła, a tam nie było rozkładu linii nocnej (506, czy 512 już nie pamiętam)... tak więc poszedłem na Matejki... tam też nie było... no to na Sczanieckiej... również rozkładu brak... i w drodze na Wilczą mój autobus (jakiś Ikarus) sobie pojechał... Oczywiście na Wilczej i następnych 2 przystankach rozkładu również nie było. Z tego, co pamiętam, pierwszy przystanek na którym znalazłem rozkład linii nocnej idąc od strony Rodła to "Komuny Paryskiej" albo "Hoża" (na którymś z nich był, ale tylko na jednym, również na "Jana z Czarnolasu" rozkład wyparował). Na szczęście podstawili dodatkowe kursy 107 bo byłbym skłonny już iść do Polic na piechotę.

-- Mam nadzieję, że 610'' będzie wśród przegubowców, które przetrwają rzeź 102Na.

Technik serwisu :)
Zaraz zawieszą · 17 lat temu · damian
Re: Zaraz zawieszą · 17 lat temu · MQ
Zaraz zawieszą?? · 17 lat temu · bronhorst
Re: Zaraz zawieszą?? · 17 lat temu · mmm
Re: Zaraz zawieszą?? · 17 lat temu · MQ
Re: Zaraz zawieszą?? · 17 lat temu · lhb178
Problem pospolity · 17 lat temu · Luke_Police 
O co ten artykuł? · 17 lat temu · leks