Forum

Beton do rozbiórki

Wiata autobusowa na przystanku "Axentowicza" przy ul. Bandurskiego nie służy pasażerom. Chętnie za to korzystają z niej bezdomni i amatorzy alkoholu pod chmurką. Służy też za publiczny szalet, więc w jej wnętrzu fetor jest nie do wytrzymania. Nic zatem dziwnego, że wolą marznąć czy moknąć, niż szukać schronienia w takich warunkach.

wysłane przez Mareczek 5

Jakie to polskie. To co porządne trzeba zastąpić plastikowym badziewiem.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Iwo

Mareczek napisał(a):

> Jakie to polskie. To co porządne trzeba zastąpić > plastikowym badziewiem.

Mareczek, wydaje mi się, że decyzja o rozbiórce "szaletu" bo taką właściwie ta wiata pełniła rolę jest słuszna.

-- Witam! Proszę przygotować bileciki do kontroli! :))

wysłane przez Mareczek 5

Iwo napisał(a):

> Mareczek, wydaje mi się, że decyzja o rozbiórce "szaletu" > bo taką właściwie ta wiata pełniła rolę jest słuszna.

Kupienie odpowiednich detergentów chyba nie jest aż takie ciężkie? Jeżeli u Ciebie (wybacz że taki przykład, nie chcę Ciebie oczywiście obrażać) w domu śmierdzi, to co robisz, wysadzasz chałupę i budujesz sobie domek z kart?

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> Jeżeli u Ciebie (wybacz że taki przykład, nie chcę > Ciebie oczywiście obrażać) w domu śmierdzi, to co robisz, > wysadzasz chałupę i budujesz sobie domek z kart?

Ja bym się postarał usunąć źródło tego zapachu. Ale rola pasażera jest czekanie na autobus a nie usuwanie smrodu czym powinna się zająć firma sprzątająca przystanki a jakoś się nie stara...Rozbiórka jest najlepszym rozwiązaniem...

wysłane przez Mareczek 5

Bauersoon napisał(a):

> Ja bym się postarał usunąć źródło tego zapachu.

Jak? Komora gazowa, czy pod ścianę?

> Ale rola > pasażera jest czekanie na autobus a nie usuwanie smrodu czym > powinna się zająć firma sprzątająca przystanki a jakoś się > nie stara...

I należy odpowiednio egzekwować kary za takie coś, a nie uciekanie od problemu poprzez zniszczenie czegoś, co jest dobre (praktycznie niezniszczalne) i zastąpienie szklanym badziewiem, które bardziej służy jako nośnik reklamy niż ochrona pasażerów przed złą pogodą (ja bym to nazwał nawet pseudowiatą).

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> Jak? Komora gazowa, czy pod ścianę?

Ja miałem na myśli ewentualny smród w domu, nie bezdomnych pijaków :D

> I należy odpowiednio egzekwować kary za takie coś, a nie uciekanie > od problemu poprzez zniszczenie czegoś, co jest dobre (praktycznie > niezniszczalne) i zastąpienie szklanym badziewiem, które bardziej > służy jako nośnik reklamy niż ochrona pasażerów przed złą > pogodą (ja bym to nazwał nawet pseudowiatą).

Wiesz że jednak nasze służby porządkowe się nie kwapią do usuwania tego typu problemów...

wysłane przez Mareczek 5

Bauersoon napisał(a):

> Wiesz że jednak nasze służby porządkowe się nie kwapią do > usuwania tego typu problemów...

To może warto zrobić krok naprzód? Chyba czas najwyższy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Bauer

Mareczek napisał(a):

> To może warto zrobić krok naprzód? Chyba czas najwyższy.

Ciężko będzie...Sam wiesz jak to ostatnio było ze sprzątaniem przystanków i chociażby koszami na śmieci...

wysłane przez durek1

Tej betonowej wiaty już nie bedzie, dziś zaczęli ją rozwalać.

wysłane przez X

durek1 napisał(a):

> Tej betonowej wiaty już nie bedzie, dziś zaczęli ją > rozwalać.

Ciekawe, czy taki sam los spotka wiatę na przystanku "Rostocka"?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Luke_Police  163

Romanas napisał(a):

> Ciekawe, czy taki sam los spotka wiatę na przystanku > "Rostocka"?

Zauważyłem, że na trasie 63 i 58 na przystanku "Fabryka domów nż" jest ciekawa betonowa wiata. Czy one też będzie rozebrana?

-- Umiejętność cyfrowej obróbki zdjęć polega na zachowaniu rozsądnego kompromisu między rozmyciem, a aliasingiem.

Technik serwisu :)