Forum

Kolejne zmiany na rondzie

Od 12 kwietnia w związku z kolejnym etapem prac przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulic Ku Słońcu, Derdowskiego, Okulickiego i Europejskiej, niemożliwy będzie przejazd z ulicy Europejskiej w ulicę Derdowskiego.

wysłane przez pawelp19 −3

Hmm ciekawe rozwiązanie z tym 853 dobrze to połaczyli :) Ale współczuje tym co codziennie będę musieli przesiadać się w tą i z powrotem :/ Oby jak najszybciej to zrobili bo będzie niezły sajgon :/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

pawelp19 napisał(a):

> Hmm ciekawe rozwiązanie z tym 853 dobrze to połaczyli :) > Ale współczuje tym co codziennie będę musieli przesiadać > się w tą i z powrotem :/ Oby jak najszybciej to zrobili bo > będzie niezły sajgon :/

Nawet, tylko kijowy dojazd ze szkoły ponieważ omija przystanek Kwiatowa:)A współczuje tym co np. ze Stoczni chcą dojechać na Cukrową :P Ciekawe dlaczego nazwali 853 a nie 860 :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Neo 42

marcinek napisał(a):

>Ciekawe dlaczego nazwali 853 a nie 860 :)

To,ze 853,a nie 860 to chyba bez różnicy wiec po co pytać. To jest pierwsza linia zastępująca w części linie autobusową.

-- MAN NG272 #2254 ex 262 (Cottbusverkehr Cottbus)

wysłane przez 105ngs

MAN_2254 napisał(a):

> To jest pierwsza linia zastępująca w części linie > autobusową.

No nie zupełnie. A np. takie 53bis (przy okazji remontu wiaduktu na Milczańskiej kursowało, tak dla przypomnienia) ? Jedyna nowość jest taka, że po raz pierwszy zastosowano numerację 8xx w przypadku "zaautobusu".

-- Generalnie chodzę w skarpetach i nie pokazuję stopek publicznie...

wysłane przez damian

a wiadomo jakie autobusy będą jeździły?

wysłane przez mike_1994

damian napisał(a):

> a wiadomo jakie autobusy będą jeździły?

Vovlo B10MA? Ikarus 280? ;)

wysłane przez pawelp19 −3

mike_1994 napisał(a):

> damian napisał(a):

> > a wiadomo jakie autobusy będą jeździły? > > Vovlo B10MA? Ikarus 280? ;)

W sumie kto wie może w weekendy puszczą solówki na 853 w końcu trasa jakaś długa i oblegana przez pasażerów nie będzie :P

wysłane przez Neo 42

Narazie niewiadomo jaki przewoxnik będzie ja obsługiwać więc każdy tabor może się pojawić.

wysłane przez MQ ?

MAN_2254 napisał(a):

> Narazie niewiadomo jaki przewoxnik będzie ja obsługiwać

SPAK.

wysłane przez Neo 42

mkubien napisał(a):

> SPAK.

Acha ale to w informacji możnaby napisać jaki przewoxnik i źródło z kąd ta infotmacja jest.

wysłane przez leks 17

MAN_2254 napisał(a):

> Acha ale to w informacji możnaby napisać jaki przewoxnik i źródło > z kąd ta infotmacja jest.

Ja napisałem, ale oczywiście KOMIS musiał napisać swoją informacje gdzie takich danych nie było...

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez MQ ?

lex napisał(a):

> Ja napisałem, ale oczywiście KOMIS musiał napisać swoją informacje > gdzie takich danych nie było...

Po pierwsze pierwszy raz się zdarza awantura z powodu braku wymienionego przewoźnika. Wszyscy oczka i rączki mają sprawne, zawsze można zajrzeć na stronę ZDiTM do rozkładu jazdy. Dziwi mnie zatem, że akurat dzisiaj sprawia to wszystkim problem.

Po drugie może spuśćmy zasłonę milczenia na jakość Twojej informacji. Musiałbym współczuć wszystkim, którzy na jej podstawie mieliby planować swoją podróż.

Jeśli są jeszcze jakieś uwagi, to zapraszam na priv.

wysłane przez damian

Vovlo B10MA? Ikarus 280? ;)

a czy mogą się pojawią Many Ng272

wysłane przez X

> a czy mogą się pojawią Many Ng272

A czy ktoś z nas jest Nostradamusem?

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez Ralf

damian napisał(a):

> a czy mogą się pojawią Many Ng272

Ciężko cokolwiek zrozumieć z Twojej wypowiedzi. Proponowałbym przeczytać: http://www.mkm.szczecin.pl/help.php?problem=instrukcja_forum Co do Twojego pytania - z tego co mi wiadomo to może się pojawi na 860 albo ewentualnie w dzień świąteczny na 853. Chociaż nic nie powiedziane w przypadku naszej KM.

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez end 52

Ralf napisał(a):

> z tego co mi wiadomo to może się pojawi > na 860 albo ewentualnie w dzień świąteczny na 853. Chociaż nic > nie powiedziane w przypadku naszej KM.

Na 860? Czyli linia jest oficjalnie potwierdzona? Bo jakoś na ZDITM w komunikatach i rozkładach nic takiego nie widzę. Tylko w Gazecie Wyborczej ciągle o tym piszą.

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

wysłane przez Ralf

andekalbin napisał(a):

> Na 860? Czyli linia jest oficjalnie potwierdzona? Bo jakoś na ZDITM > w komunikatach i rozkładach nic takiego nie widzę. Tylko w Gazecie > Wyborczej ciągle o tym piszą.

Oficjalnie potwierdzona nie jest ale numer zarezerwowany więc kto wie.

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez MQ ?

Ralf napisał(a):

> Co do Twojego pytania - z tego co mi wiadomo to może się pojawi > na 860

Akurat w jednym "Wyborcza" ma rację - 860 ma być obsługiwane _małym_ autobusem.

wysłane przez Ralf

Z tego co rozumiem - 53 i 60 wjeżdżają w Świerczewską, dojeżdżają do Santockiej, skręcają w stronę Ku Słońcu i tutaj pojawią się pewne problemy bo gdy wjadą już w Ku Słońcu to gdzieś przy stacji Shell spotka ich korek złapią niezłe opóźnienia. Co do 853 - hmm ciekawy pomysł z rozdzieleniem tego na dwie trasy i dość trafny choć trasę od Cukrowej mogliby puścić bardziej zbliżoną do trasy 60 tyle, że przy Kwiatowej skręcałby w ulicę Św.Kingi z powrotem do Wrocławskiej. Udogodnienie dla uczniów obu szkół znajdujących się przy przystanku Kwiatowa.

P.S. - Marcinek - IV LO ?

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez kapil

Ralf napisał(a):

> Z tego co rozumiem - 53 i 60 wjeżdżają w Świerczewską, > dojeżdżają do Santockiej, skręcają w stronę Ku Słońcu > i tutaj pojawią się pewne problemy bo gdy wjadą już w Ku > Słońcu to gdzieś przy stacji Shell spotka ich korek > złapią niezłe opóźnienia.

Szczerze to też mi się to zbytnio nie podoba. Co prawda na pokonanie odcinka Świerczewska - Ku Słońcu ma 4 minuty + postój z tego co zdążyłem wywnioskować to średnio będzie gdzieś z 5 minut czyli opóźnień aż takich nie powinno być. Ale zastanawia mnie czy autobusy nie byłyby w stanie zawracać na "rondzie", nie wiem w jakim stopniu ma być zamknięta południowa część, ale jeżeli ósemka będzie jeździć normalnie autobusy powinny też być w stanie zawrócić.

> Co do 853 - hmm ciekawy > pomysł z rozdzieleniem tego na dwie trasy i dość trafny

Czy ja wiem czy trafny, jeden numer linii a dwie zupełnie różne trasy, jeżeli tak to zostawią to będą piękne rzeczy się działy...

wysłane przez MQ ?

kapil napisał(a):

> Czy ja wiem czy trafny, jeden numer linii a dwie zupełnie > różne trasy, jeżeli tak to zostawią to będą piękne > rzeczy się działy...

Jeżeli rozkłady dla kierowców wyglądają podobnie do rozkładu tabelarycznego, to obawiam się, że przez pierwsze dni nie tylko pasażerowie, ale również kierowcy będą się gubić. Ale mam nadzieję, że jakoś to się tam ułoży. Zresztą to tylko dwa tygodnie.

A dlaczego nie ma osobno 853 i 860? Bo numerek 860 jest zarezerwowany na coś innego, tylko jeszcze nie wiadomo, czy taka linia się pojawi, czy nie.

wysłane przez kapil

mkubien napisał(a):

> A dlaczego nie ma osobno 853 i 860? Bo numerek 860 jest > zarezerwowany na coś innego, tylko jeszcze nie wiadomo, czy taka > linia się pojawi, czy nie.

Czyżby chodziło o ten "mały autobus" wg "gazety"? Z tego co rozumiem linia 853 ma kursować Pomorzany Dobrzyńskiego - Cukrowa, to nie mogli umieścić tego w jednym rozkładzie a nie rozbijać na dwie trasy? Jak dla mnie jest to większe zamieszanie. A przystanek Ku Słońcu dla 853 w kierunku Cukrowej rozumiem, że ma to być obecnie istniejący dla 53 przed Shell'em, a w kierunku Pomorzan? I jakby ktoś był zorientowany co z darmobusami 702 i 705?

wysłane przez LLUZNIAK

kapil napisał(a):

> Czyżby chodziło o ten "mały autobus" wg "gazety"? > Z tego co rozumiem linia 853 ma kursować Pomorzany Dobrzyńskiego > - Cukrowa, to nie mogli umieścić tego w jednym rozkładzie a nie > rozbijać na dwie trasy? Jak dla mnie jest to większe zamieszanie.

Nie bardzo, a to ze względu na postój na Ku Słońcu.

wysłane przez MQ ?

kapil napisał(a):

> Czyżby chodziło o ten "mały autobus" wg "gazety"?

Tak.

> Z tego co rozumiem linia 853 ma kursować Pomorzany Dobrzyńskiego > - Cukrowa, to nie mogli umieścić tego w jednym rozkładzie a nie > rozbijać na dwie trasy?

Ograniczenia techniczne programu do układania rozkładów jazdy.

wysłane przez kapil

mkubien napisał(a):

> Ograniczenia techniczne programu do układania rozkładów jazdy.

Myślałem że te parominutowe postoje na Ku Słońcu (co prawda jakoś różne czasy przejazdu na innych liniach nie sprawiały problemu, ale ok nie znam tego programu albo chodzi tu o coś innego) są związane z synchronizacją 53, 60 -> 853 i vice versa, ale przykro się zawiodłem gdyż na przesiadkę trzeba będzie czekać po ładnych kilkanaście minut. Przykład: połączenie z którego korzystam jeżdżąc do szpitala na Pomorzanach na zajęcia na 8.00: 53 Zawadzkiego Kościół 7.25 -> Ku Słońcu 7.40 853 Ku Słońcu 7.41 i 7.57. Na pierwszy z w/w mam szanse zdążyć chyba tylko opuszczeniu pojazdu na Świerczewkiej i wypiciu Red Bull'a a czekać na kolejny 15min. to tylko pogratulować pomysłu ZDiTM'owi... :( Analizując synchronizację dalej (międzyszczyt i dni świąteczne po 10.00 kiedy częstotliwość na wszystkich trzech liniach wynosi 20minut) widzę kolejne cudowne rzeczy: przesiadka w kierunku Pomorzan dni powszednie 16min., świąteczne 18min., w kierunku Cukrowej odpowiednio 17 i 20 minut. Jedyne co w miarę ładnie wygląda to przesiadki 853 -> 53,60 gdzie jest po 5-7minut, ale obawiam się że to tylko na papierze....

wysłane przez lhb178 19

kapil napisał(a):

> mkubien napisał(a):

> > Ograniczenia techniczne programu do układania rozkładów jazdy. > > Myślałem że te parominutowe postoje na Ku Słońcu (co prawda jakoś > różne czasy przejazdu na innych liniach nie sprawiały problemu,

Postój w trasie masz tylko na linii 522, mającej jeden czas przejazdu.

> ale > ok nie znam tego programu albo chodzi tu o coś innego) są związane z > synchronizacją 53, 60 -> 853 i vice versa, ale przykro się zawiodłem > gdyż na przesiadkę trzeba będzie czekać po ładnych kilkanaście > minut.

853 w kierunku Pomorzan i Cukrowej jest zgrywany z 53 lub60, w drugą stronę jest inaczej.

> Przykład: połączenie z którego korzystam jeżdżąc do szpitala na > Pomorzanach na zajęcia na 8.00: > 53 Zawadzkiego Kościół 7.25 -> Ku Słońcu 7.40 > 853 Ku Słońcu 7.41 i 7.57.

75->60... zresztą lepiej chyba 75 + 4/11/12.

> Analizując synchronizację dalej (międzyszczyt i dni świąteczne po > 10.00 kiedy częstotliwość na wszystkich trzech liniach wynosi > 20minut) widzę kolejne cudowne rzeczy: przesiadka w kierunku Pomorzan > dni powszednie 16min., świąteczne 18min., w kierunku Cukrowej > odpowiednio 17 i 20 minut.

Jak wyżej.

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez kapil

lhb178 napisał(a):

> Postój w trasie masz tylko na linii 522, mającej jeden czas > przejazdu.

Chodziło mi o "wciśnięcie" postoju w czas przejazdu, tak jak kiedyś było na 529, na odcinek Klonowica MZK - Krzekowo według rozkładu było bodajże 6 minut.

> 853 w kierunku Pomorzan i Cukrowej jest zgrywany z 53 lub60, w > drugą stronę jest inaczej.

Rozumiem, że chodzi ci 53 zgrywany z 853 do Pomorzan, i 60 - 853 do Cukrowej. Tyle tylko że w większości chyba jest to zgrane odwrotnie przykład: 53 przyjazd 11.11 853 do Pomorzan 11.27 853 do Cukrowej 11.16

60 przyjazd 11.19 853 do Cukrowej 11.36 853 do Pomorzan 11.27

Jeżeli to jest zgranie to chyba albo jestem tępy albo ślepy...

> zresztą lepiej chyba 75 + 4/11/12.

Czas przejazdu wydłuża się z lekka o 10minut. Preferuję to w drugą stronę gdy mam więcej czasu 4/11/12 + 9 i spacer lub 7 + 75/53/80

wysłane przez lhb178 19

kapil napisał(a):

> > 853 w kierunku Pomorzan i Cukrowej jest zgrywany z 53 lub60, w > > drugą stronę jest inaczej. > > Rozumiem, że chodzi ci 53 zgrywany z 853 do Pomorzan, i 60 - 853 do > Cukrowej.

Nie, chodzi mi o 853 w kierunku Pomorzan lub Cukrowej zgrywany z czym popadnie.

> Tyle tylko że w większości chyba jest to zgrane odwrotnie

No właśnie o to mi chodzi.

> > zresztą lepiej chyba 75 + 4/11/12. > > Czas przejazdu wydłuża się z lekka o 10minut.

Świerczewska + labirynt wydłuża przynajmniej o 9.

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez kapil

lhb178 napisał(a):

> Nie, chodzi mi o 853 w kierunku Pomorzan lub Cukrowej zgrywany z czym > popadnie. > > > Tyle tylko że w większości chyba jest to zgrane odwrotnie > > No właśnie o to mi chodzi.

I widać poziom ZDiTM ułożyć rozkład jak popadnie byle coś tam wisiało na przystanku, i zrobić na przekór pasażerom, bo kogo obchodzi, że przez naście lat jeździł 53 na Pomorzany, a tu nagle po przesiadce ma autobus na Cukrową... Równie dobrze można było powiesić tabliczki 60 na Zawadzkiego, a 53 na Unii bo cóż to za różnica, a przecież wszystko później będzie można zwalić na remont, utrudnienia na "rondzie" i wykonawcę robót, który nie wiadomo czemu śmiał zamknąć część "ronda"...

wysłane przez lhb178 19

kapil napisał(a):

> > Nie, chodzi mi o 853 w kierunku Pomorzan lub Cukrowej zgrywany z czym > > popadnie. > > > > > Tyle tylko że w większości chyba jest to zgrane odwrotnie > > > > No właśnie o to mi chodzi. > > I widać poziom ZDiTM ułożyć rozkład jak popadnie byle coś tam > wisiało na przystanku, i zrobić na przekór pasażerom, bo kogo > obchodzi, że przez naście lat jeździł 53 na Pomorzany, a tu nagle > po przesiadce ma autobus na Cukrową...

Czy ja muszę pisać wszystko wprost? "Jak popadnie" znaczy z jedną z linii różniących się między sobą 3 (60) lub 5 (53) przystankami, będącymi w zasięgu innych linii albo dojścia pieszego. Nie wspominając już o tym, że ten kierunek był zawsze wielką niewiadomą (zrobią korek? a może tym razem nie?).

> Równie dobrze można było > powiesić tabliczki 60 na Zawadzkiego, a 53 na Unii bo cóż to za > różnica, a przecież wszystko później będzie można zwalić na > remont, utrudnienia na "rondzie" i wykonawcę robót, który nie > wiadomo czemu śmiał zamknąć część "ronda"...

Równie dobrze można było ułożyć zupełnie nowe i niezależne od siebie rozkłady, pasujące do aktualnych obiegów.

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez Ralf

kapil napisał(a):

> Z tego co rozumiem linia 853 ma kursować Pomorzany Dobrzyńskiego > - Cukrowa, to nie mogli umieścić tego w jednym rozkładzie a nie > rozbijać na dwie trasy?

mkubien napisał(a):

> Ograniczenia techniczne programu do układania rozkładów jazdy.

LLUZNIAK napisał (a):

> Nie bardzo, a to ze względu na postój na Ku Słońcu.

A pozatym również z tego powodu, że w pewnym momencie trasa jest równoległa.

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez MQ ?

Ralf napisał(a):

> A pozatym również z tego powodu, że w pewnym momencie trasa jest > równoległa.

Co przez to rozumiesz?

wysłane przez Bauer

Ralf napisał(a):

> A pozatym również z tego powodu, że w pewnym momencie trasa jest > równoległa.

Równoległa do czego?

wysłane przez Ralf

mkubien napisał (a):

> Co przez to rozumiesz ?

Bauersoon napisał(a):

> Równoległa do czego?

Zauważyliście, że przystanki Płocka, Bronowicka, Zielona, Wrocławska Rubież znajdują się na mniej więcej tej samej wysokości co przystanki Wierzbowa, Braniborska, Chobolańska ? A nikomu chyba nie trzeba mówić, że przez pierwsze z wymienionych przeze mnie przystanków jeździ 53, a przez drugie 60. To jest jeden i chyba jeden z głównych powodów dla których są wyznaczone dwie trasy.

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez kapil

Jeżeli linie przebiegają w miarę równolegle, pomimo że są skierowane do zupełnie innych odbiorców jest powodem żeby nazwać je tak samo to po co rozgraniczać 53 i 60 niech będzie jedna linia XYZ i nie będzie żadnego problemu, przecież przystanki znajdują się równolegle....

wysłane przez MQ ?

Ralf napisał(a):

> To jest jeden i > chyba jeden z głównych powodów dla których są wyznaczone dwie > trasy.

Nawet, jak Ci układający rozkład własnoręcznie napisze, że nie? :-)

Zdarzają się sytuacje w mieście, kiedy ta sama linia jeździ na równoległych, niezbyt oddalonych od siebie trasach. Przykładem jest "czwórka" na Potulickiej i Piastów. Inną ciekawostką są linie 103 i 524 kursujące przez wszystkie cztery wloty polickiego ronda. I ludzie sobie radzą.

Natomiast rozwijając temat "dlaczego nie dało się postoju wpisać do czasu przejazdu". Otóż dla każdej linii na jednym kierunku można wyznaczyć do siedmiu wariantów czasu przejazdu. I tak jak Olaf napisał - na linii 522 jest jeden kurs z dłuższym postojem na przystanku "Krasińskiego". W tym przypadku czas przejazdu wygląda tak:

wariant 1 wariant 2 ... Niemcewicza 0 0 Naruszewicza 1 1 Krasińskiego T 0 8 Kołłątaja 1 1 Odzieżowa ...

Tym samym w czasie przejazdu został "ukryty" ośmiominutowy postój. Ale linia 522 ma tylko jeden, niezależny od pory dnia czas przejazdu. Tymczasem w przypadku linii 853 tych wariantów jest więcej (w zależności od pory dnia, sytuacji na drogach itp.). Do tego dochodzi różna długość postojów na Ku Słońcu. A to wszystko razem oznacza, że nie ma możliwości zmieszczenia się w siedmiu wariantach.

wysłane przez torwid  67

kapil napisał(a):

Ale zastanawia mnie czy autobusy nie byłyby w stanie > zawracać na "rondzie", nie wiem w jakim stopniu ma być > zamknięta południowa część, ale jeżeli ósemka będzie > jeździć normalnie autobusy powinny też być w stanie > zawrócić.

Wykonawca twierdzi, że całkowicie. Nieprzejezdne będzie wszystko, co znajduje się na południe od torów tramwajowych. W tym czasie ma powstać już docelowy zarys ronda wytyczony krawęznikami, podbudowa i nawierchnia (jeszcze bez warstwy ścieralnej). A potem zamkniemy pólnocną część. Będzie to ostatni etap z utrudnieniami do kierowców, który potrwa od ok. 27 kwietnia do końca lipca.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

To jak to będzie, że autobus będzie jechać z Cukrowej do Ku-Słońcu i tam skończy trasę?czy będzie dalej jechać do Pomorzan?

wysłane przez MQ ?

marcinek napisał(a):

> To jak to będzie, że autobus będzie jechać z Cukrowej do > Ku-Słońcu i tam skończy trasę?czy będzie dalej jechać > do Pomorzan?

Będzie jechać dalej do Pomorzan. Na Ku Słońcu czasem będą kilkuminutowe postoje.

wysłane przez pawelp19 −3

Zauważyłem pewną ciekawostkę w rozkłądach 60 i 853. Otóż jutro w godzinach wieczornych 60 dojeżdża na Ku SŁońcu np o 20.10 a 853 w kierunku Cukrowej odjeżdża z Ku SŁońcu o 20.32 i tka cały czas wieczorem o 2 minuty szybciej 853 odjeżdża :| Świetnie dopasowane do potrzeb pasażerów... :/

wysłane przez lhb178 19

pawelp19 napisał(a):

> Zauważyłem pewną ciekawostkę w rozkłądach 60 i 853. > Otóż jutro w godzinach wieczornych 60 dojeżdża na Ku > SŁońcu np o 20.10 a 853 w kierunku Cukrowej odjeżdża z Ku > SŁońcu o 20.32 i tka cały czas wieczorem o 2 minuty > szybciej 853 odjeżdża :| Świetnie dopasowane do potrzeb > pasażerów... :/

I to jest właśnie to. Dać 5 minut czasu na przejście - za mało. Dać 9 - zbliży się do następnego kursu i znów krzyk, że 2 minut brakuje.

Przeteleportujesz się w 0 minut na drugą stronę skrzyżowania?

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez pawelp19 −3

lhb178 napisał(a):

> pawelp19 napisał(a):

> > Zauważyłem pewną ciekawostkę w rozkłądach 60 i 853. > > Otóż jutro w godzinach wieczornych 60 dojeżdża na Ku > > SŁońcu np o 20.10 a 853 w kierunku Cukrowej odjeżdża z Ku > > SŁońcu o 20.32 i tka cały czas wieczorem o 2 minuty > > szybciej 853 odjeżdża :| Świetnie dopasowane do potrzeb > > pasażerów... :/ > > I to jest właśnie to. Dać 5 minut czasu na przejście - za > mało. Dać 9 - zbliży się do następnego kursu i znów > krzyk, że 2 minut brakuje. > > Przeteleportujesz się w 0 minut na drugą stronę > skrzyżowania?

Ale 22 minuty na przejście 200 metrów to troche za dużo chyba czasu ;]
Ciąć cytaty!

wysłane przez lhb178 19

pawelp19 napisał(a):

> Ale 22 minuty na przejście 200 metrów to troche za dużo chyba > czasu ;]

Toć pisałem w tym wątku, że od Stoczni jest koordynacja na odwrót (czytaj: musisz pojechać 53).

-- Przyjaciół Żołnierza - disconnecting people.

wysłane przez pawelp19 −3

lhb178 napisał(a):

> Toć pisałem w tym wątku, że od Stoczni jest koordynacja na > odwrót (czytaj: musisz pojechać 53).

A no z tym się w pełni zgadzam bo różnica wtedy jest koło 7-8 minut.