Forum

Kolejny tester

Dzisiaj około godziny 11:00 na terenie zajezdni Dąbie zauważono Solarisa Urbino 18 Hybrid. Autobus jest koloru szaro-grafitowego, a rejestracja odpowiada powiatowi poznańskiemu. Hybryda wracała z testów w Berlinie.

wysłane przez Korczian

To się nazywa uczucie deja vu. Ciekawe, czy tym razem Solaris nie pochrzani cyferek w ofercie, jeżeli złoży takową po testach :P

Vmax>=160 na D29-351!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy tylko ja cieszę się na samą myśl, że będzie się można niedługo przejechać tą hybdrydką? Ktoś wie kiedy zaczną się testy, przez jaki czas i na jakich liniach? :)

wysłane przez PawlukBoss21

projack napisał(a):

> Czy tylko ja cieszę się na samą myśl, że będzie się > można niedługo przejechać tą hybdrydką? Ktoś wie > kiedy zaczną się testy, przez jaki czas i na jakich > liniach? :)

Też się ciesze :) Myślę, że pojawi się na liniach 61,81, A i B lub C.

wysłane przez 333Wojtas333 15

PawlukBoss21 napisał(a):

> Też się ciesze :) Myślę, że pojawi się na liniach 61,81, > A i B lub C.

Nie wiem czy jest to dobry pomysł. O ile na 61 i 81 jeszcze by to było opłacalne, to na pośpiechach jest to moim zdaniem nie wskazane.

wysłane przez pioko17 38

333Wojtas333 napisał(a):

> na pośpiechach jest to moim zdaniem nie > wskazane.

Bo?

wysłane przez 333Wojtas333 15

pioko17 napisał(a):

> Bo?

Tesco :) O ile się nie mylę energia elektryczna odzyskuje się podczas hamowania, a pośpiechy potrafią spory kawał zasuwać bez postoju. Z resztą to tylko testy i się okaże, jeżeli dojdzie do testów na tych liniach.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pioko17 38

333Wojtas333 napisał(a):

> O ile się nie mylę energia elektryczna odzyskuje się > podczas hamowania, a pośpiechy potrafią spory kawał zasuwać bez > postoju.

Gdzie ty widzisz takie odcinki, bo ja nie? Jedyny fragment, gdzie faktycznie bez postojów można długo przejechać to Basen - Gierczak na linii C. Już nawet 61 ma dłuższe odcinki bez postojów (na Autostradzie Poznańskiej, gdzie większość przystanków to NŻty)

wysłane przez 333Wojtas333 15

pioko17 napisał(a):

> Gdzie ty widzisz takie odcinki, bo ja nie? Jedyny fragment, gdzie > faktycznie bez postojów można długo przejechać to Basen - Gierczak > na linii C. Już nawet 61 ma dłuższe odcinki bez postojów (na > Autostradzie Poznańskiej, gdzie większość przystanków to NŻty)

Struga - Wyszyńskiego w stronę centrum (Basen Górniczy też NŻ) na A, trochę krótszy odcinek B od Zdrojów do Wyszyńskiego.

wysłane przez pioko17 38

333Wojtas333 napisał(a):

> Struga - Wyszyńskiego w stronę centrum (Basen Górniczy też NŻ) na > A, trochę krótszy odcinek B od Zdrojów do Wyszyńskiego.

A pomyślałeś o tym, że w mieście autobus nie zatrzymuje się tylko na przystankach?

wysłane przez man1995 55

pioko17 napisał(a):

> Bo?

Bo ma dłuższe przeloty pomiędzy przystankami z racji tego, że jest ich mniej. Chociaż spróbować zawsze można :)

wysłane przez Tatra108 10

Oj, Kuba, Kuba... Ty byś pewnie wolał żeby testy były na 55, 77 i C :-P

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez man1995 55

Tatra108 napisał(a):

> Oj, Kuba, Kuba... Ty byś pewnie wolał żeby testy były na 55, 77 i C > :-P

No co ty Mariusz, dobrze wiesz że ja jestem antySolaris :D

wysłane przez Man2401

projack napisał(a):

> Czy tylko ja cieszę się na samą myśl, że będzie się > można niedługo przejechać tą hybdrydką?

Nie tylko ty projack. Mnie też pojawia się uśmiech, a "banana" na twarzy będę miał jak na płycie zajezdni Dąbie pojawią się hybrydy z logo SPAD-u i numerem taborowym. :)

wysłane przez konrad123456

Ciekawe czy SPAK go też przetestuje?

wysłane przez DAWO

Nie będzie żadnych testów. Autobus był przejazdem przez Szczecin.

wysłane przez Sebek821 1

DAWO napisał(a):

> Nie będzie żadnych testów. Autobus był przejazdem przez > Szczecin.

Skąd pewność?

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez Mareczek 5

Sebek821 napisał(a):

> Skąd pewność?

Skoro DAWO tak piszę, to jest to w 100% potwierdzona informacja.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids