Forum

Z Niebuszewa na Warszewo

zdjęcie
Z Niebuszewa na Warszewo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Sebek821 1

Pytanie do autora. O której godzinie było robione zdjęcie? Bardzo potrzebna jest mi ta informacja.

Z góry podziękował ;)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez djdark  0

Sebek821 napisał(a):

> Pytanie do autora. O której godzinie było robione zdjęcie? > Bardzo potrzebna jest mi ta informacja. >  > Z góry podziękował ;)

W EXIF-a nie chciało się wejść? "czas wykonania: 2013:02:03 11:52:47"

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez Sebek821 1

djdark napisał(a):

> Sebek821 napisał(a):

> > Pytanie do autora. O której godzinie było robione zdjęcie? > > Bardzo potrzebna jest mi ta informacja. > >  > > Z góry podziękował ;) >  > W EXIF-a nie chciało się wejść? "czas wykonania: 2013:02:03 > 11:52:47"

Wychodzi na to że nie czytałem instrukcji obsługi :P

-- Uwaga... W razie rażącej ilości "bzdur" - poprawcie mnie. :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez Administracja 0

Sebek821 napisał(a):

> djdark napisał(a):

> > Sebek821 napisał(a):

> > > Pytanie do autora. O której godzinie było robione > zdjęcie? > > > Bardzo potrzebna jest mi ta informacja. > > >  > > > Z góry podziękował ;) > >  > > W EXIF-a nie chciało się wejść? "czas wykonania: > 2013:02:03 > > 11:52:47" >  > Wychodzi na to że nie czytałem instrukcji obsługi :P

http://www.mkm.szczecin.pl/help.php?problem=instrukcja_forum http://www.mkm.szczecin.pl/regulamin.php

Radzę się zapoznać, następne źle wycinane cytaty spowodują urlop od forum.

wysłane przez bartez 336

Sebek821 napisał(a):

> Pytanie do autora.

Odpowiedź już padła;)

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez pawelp19 −3

Na tym zdjęciu fajnie widać jak roi się od Solniczek w Szczecinie :P