Forum

Dodatkowy tramwaj na Noc Muzeów

W celu ułatwienia dojazdu na Noc Muzeów, 21 maja uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa M, kursująca na trasie Potulicka - Las Arkoński.

wysłane przez Mareczek 5

Ja pier**iu, na jednej stronie ZDiTM linia M, na kolejnej podstronie linia... 800. Organizacja pracy po całości :|

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Ja pier**iu, na jednej stronie ZDiTM linia M, na kolejnej > podstronie linia... 800. Organizacja pracy po całości :|

Ta sama reakcja. Wszedłem na stronę główną ZDiTM i czytam, że będzie linia 800. OK, fajnie (ani słowa jakim taborem będzie obsługiwana, ale ok.). Po chwili wchodzę na ZDiTM/rozkłady i już linia M. Za organizację brawa.

BTW. Nadal nie ma rozkładu linii 861. Może należy im puchar kupić... :(

-- Wojciech XD

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez MQ ?

fan004 napisał(a):

> BTW. Nadal nie ma rozkładu linii 861. Może należy im puchar > kupić... :(

A przepraszam, po co Ci rozkład dla linii wykonującej jeden kurs, i to w dodatku na polecenie CR?

wysłane przez MQ ?

Wygląda na to, że jednak doszło do uzgodnienia stanowisk.

wysłane przez man1995 55

Jaki pojazd będzie ob sługiwał linię M?

wysłane przez Kacpi 27

man1995 napisał(a):

> Jaki pojazd będzie ob sługiwał linię M?

Wyczytałem, iż ma to być 4N z zajezdni Golęcin.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez ricardo78 0

Kacpi napisał(a):

> man1995 napisał(a):

> > Jaki pojazd będzie ob sługiwał linię M? >  > Wyczytałem, iż ma to być 4N z zajezdni Golęcin.

To naprawili go wreszcie?

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

wysłane przez fan004 86

ricardo78 napisał(a):

> To naprawili go wreszcie?

Nie miał awarii. Ostatnio nawet go widziałem jak był używany jako holownik :)

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Luke_Police  163

Będzie linia M. Tablice są przygotowane z takim oznaczeniem i nikt nie będzie tego już zmieniał.

Technik serwisu :)

wysłane przez Mareczek 5

Luke_Police napisał(a):

> i nikt nie będzie tego już zmieniał.

Ehe...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Michal 2

Luke_Police napisał(a):

> Będzie linia M. Tablice są przygotowane z takim oznaczeniem > i nikt nie będzie tego już zmieniał.

Skoro są wydrukowane tablice to jest jakaś szansa, że przy kolejnych tego typu imprezach już na stałe pozostanie to linia M i bałaganu wiecej nie będzie. :)

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez NWO

W noc muzeów zauważyłem taką ciekawostkę, że linia M była wyświetlana na tablicach informacyjnych GMV na przystankach. Oczywiście tablice pokazywały czas rozkładowy, a nie rzeczywisty.