Forum

Pali się!

Dziś o godzinie 16:15 na przystanku "Walecznych" (kierunek Basen Górniczy) widziany był płonący Solaris Urbino 12 2551 (najprawdopodobniej 65/1). Przyczyna pożaru nie jest znana.

wysłane przez PawlukBoss21

eh ;/ Coś czuje, że po przyjeździe wszystkich Mercedesów z Schwerin będą to kandydaci do wycofania ( mam nadzieje, że to nie groźny pożar )

wysłane przez man1995 55

PawlukBoss21 napisał(a):

> eh ;/ Coś czuje, że po przyjeździe wszystkich Mercedesów > z Schwerin będą to kandydaci do wycofania ( mam nadzieje, > że to nie groźny pożar )

Nadzieja matką... Pożar konkretny. Tkaczyk w drodze. :D

wysłane przez Sebek821 1

man1995 napisał(a):

> PawlukBoss21 napisał(a):

> > eh ;/ Coś czuje, że po przyjeździe wszystkich Mercedesów > > z Schwerin będą to kandydaci do wycofania ( mam nadzieje, > > że to nie groźny pożar ) >  > Nadzieja matką... > Pożar konkretny. Tkaczyk w drodze. :D

Tylko po szkielet ;) Zrobi za konkretnego dawcę dla swojego Polskiego brata jak i kuzynów z Niemiec :)

-- "Pewne miejsca, faktycznie schodzą na psy. Wszystko się zepsuło."

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez Neo 42

PawlukBoss21 napisał(a):

> eh ;/ Coś czuje, że po przyjeździe wszystkich Mercedesów > z Schwerin będą to kandydaci do wycofania ( mam nadzieje, > że to nie groźny pożar )

Na Facebooku w grupie suszą Szczecin są 2 zdjęcia z pożaru Solarisa. Raczej to już koniec jego kariery liniowej.

-- Kiedy byłem małym chłopcem...

wysłane przez man 128

wysłane przez Lutek

man napisał(a):

> http://i.imgur.com/7b4bW2d.jpghttp://i.imgur.com/BpIAjpk.jpg > Facebook: Suszą Szczecin!

Przeżył poważny wypadek a zkończył żywot w wyniku pożaru. Szkoda go bo jak na swój wiek to nieźle się trzymał

-- Kolej żelazna potrafi być przyjazna.

Kolej żelazna potrafi być przyjazna.

wysłane przez Tatra108 10

Lutek napisał(a):

> to nieźle się trzymał

Silnik rzęził, ledwo pod górę dawał radę podjechać. To było do przewidzenia, że albo go skasują albo będzie jeździł ile wlezie aż się zapali. Taka jakość Solarisa ;-)

-- "- Panie! Ziemniaki Pan wieziesz? - A z którego worka się wysypała?" codzienność na linii 61.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez bartez 336

Tatra108 napisał(a):

> Taka jakość Solarisa ;-)

Chyba serwisu na zajezdni...

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez LagunaGrandtour 105

Pożar to akurat wynik połączenia marki Solaris i naszego serwisu.

wysłane przez Cezar007 2

Chwila, chwila, autobus miał nieco ponad rok temu regenerowany silnik. Nie był on czasem jeszcze na gwarancji?

W prezencie ode mnie prawdopodobnie ostatnie zdjęcie sprawnego silnika tego wozu, wykonane przeze mnie przedwczoraj, 21 czerwca, podczas sprawdzania stanu i naciągu pasków: http://s5.ifotos.pl/img/201706212_qppnwwq.jpg

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Jasiek 36

Tak poza tym wszystkim, ale co ma wspólnego linia 65 z przystankiem Walecznych?

wysłane przez man 128

Jasiek napisał(a):

> Tak poza tym wszystkim, ale co ma wspólnego linia 65 z > przystankiem Walecznych?

To był zjazd awaryjny z linii 65, który odbywał się trasą 54/84.

wysłane przez Jasiek 36

man napisał(a):

> To był zjazd awaryjny z linii 65, który odbywał się trasą > 54/84.

Ok doczytałem na fb.