Forum

SPAK wita na 121

Dzisiaj około godziny 16:32 na przystanku "Dobra Spacerowa NŻ" widziano Solarisa Urbino 12 1248 w obsłudze linii 121.

wysłane przez Jasiek 36

To prawdopodobnie R/11 uruchomiona od 01.06. SPAK wzorem SPAD ma teraz rezerwę autobusową w dni powszednie, planowaną przez Zditm do dyspozycji CR, ale nie wiem gdzie stacjonuje.

wysłane przez Kacpi 27

Jasiek napisał(a):

ale nie wiem gdzie stacjonuje.

Chyba na zajezdni, bo tam wcześniej widziałem ten wóz :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez radunio_szwecja 0

Kacpi napisał(a):

> Jasiek napisał(a):

>  > ale nie wiem gdzie stacjonuje. >  > Chyba na zajezdni, bo tam wcześniej widziałem ten wóz :)

Narazie na zajezdni. A docelowo będzie stać na Potulickiej. 1248 narazie jest przydzielony bo ma wgrane wszystkie linie.

wysłane przez Kacpi 27

radunio_szwecja napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

> > Jasiek napisał(a) > Ciach > > Narazie na zajezdni. A docelowo będzie stać na Potulickiej. > 1248 narazie jest przydzielony bo ma wgrane wszystkie linie.

Wszystkie? Bo na 121 miał "SPA KLONOWICA" :P

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez radunio_szwecja 0

Kacpi napisał(a):

> Wszystkie? Bo na 121 miał "SPA KLONOWICA" :P

Widocznie PKSu niema wgranych. A dzisiaj jeździ 1249.

wysłane przez volvo

radunio_szwecja napisał(a):

> A dzisiaj jeździ 1249.

Który zbytnio się dziś nie nudził. Odwiedził dziś 88, 81, 63, za tramwaj i trzy razy 87 ;)

wysłane przez Mati524

Jasiek napisał(a):

> To prawdopodobnie R/11 uruchomiona od 01.06. SPAK wzorem SPAD > ma teraz rezerwę autobusową w dni powszednie, planowaną > przez Zditm do dyspozycji CR, ale nie wiem gdzie stacjonuje.

Takie braki w wozach a oni rezerwę jeszcze dostali? Ciekawe...

I tak przy okazji - ten sam wóz zrobił w poniedziałek jedno kółko na linii 101.

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez man 128

Jasiek napisał(a):

> To prawdopodobnie R/11 uruchomiona od 01.06. SPAK wzorem SPAD > ma teraz rezerwę autobusową w dni powszednie, planowaną > przez Zditm do dyspozycji CR, ale nie wiem gdzie stacjonuje.

Bardzo dobrze! Jeszcze z SPPK by się przydała jakaś.

wysłane przez Mati524

man napisał(a):

> Bardzo dobrze! Jeszcze z SPPK by się przydała jakaś.

I codziennie by robiła puste 40km żeby dojechać na Rodła/Kołłątaja a wieczorem zjechać, bo zakładam że nikt by takiej rezerwy nie trzymał na Osiedlu Chemik. No i wątpię czy potrzeba trzeciej rezerwy.

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez t105n  49

Mati524 napisał(a):

> I codziennie by robiła puste 40km żeby dojechać na > Rodła/Kołłątaja a wieczorem zjechać, bo zakładam że nikt > by takiej rezerwy nie > trzymał na Osiedlu Chemik. No i wątpię czy potrzeba trzeciej > rezerwy.

Ile razy zabierano wóz ze 107 na zatramwaj... Tylko, że na Rodła i na Kołłątaja nie ma miejsca na postój rezerwy. A na Chemiku nie warto wystawiać, bo równie dobrze może stać w zajezdni.

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")