Forum

1581 na holu

O godzinie 19:15 na ulicy Żołnierskiej zauważono techniczną 100 połączoną sztywnym holem z Volvo B10MA 1581 (wcześniej linia 53). Przyczyna holowania jest nie znana.

wysłane przez riversedge_pl 1

GPS wskazywał, że pojazd wcześniej obsługiwał czwartą brygadę. Jeżeli to była prawda, to dosyć późno go holowano.

2008, 1410, 2876, 1571

wysłane przez bartez 336

Wòz kursuje dzisiaj na 68 więc awaria niezbyt poważna. Przy okazji wie ktoś czemu na 80 przestały pojawiać się Volva, a kursują krótkie Man-y?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man 128

bartez napisał(a):

> Wòz kursuje dzisiaj na 68 więc awaria niezbyt poważna. > Przy okazji wie ktoś czemu na 80 przestały pojawiać się > Volva, a kursują krótkie Man-y?

Obiło mi się o uszy, że to była destrukcyjna trasa dla B10MA i m.in. z tego powodu wycofano 1573 i 1575 w zeszłym tygodniu.

wysłane przez Kacpi 27

man napisał(a):

> bartez napisał(a):

  > Obiło mi się o uszy, że to była destrukcyjna trasa dla > B10MA i m.in.(...)

Przepraszam, a dla MANów nie jest to trasa destrukcyjna?

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Mareczek 5

Kacpi napisał(a):

> man napisał(a):

> > bartez napisał(a):

>   > > Obiło mi się o uszy, że to była destrukcyjna trasa dla > > B10MA i m.in.(...) >  > Przepraszam, a dla MANów nie jest to trasa destrukcyjna?

Na równym asfalcie popękana kratownica się aż tak nie buja.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez t105n  49

man napisał(a):

> Obiło mi się o uszy, że to była destrukcyjna trasa dla > B10MA i m.in. z tego powodu wycofano 1573 i 1575 w zeszłym > tygodniu.

Obstawiałbym skargi pasażerów na brak niskiej podłogi w drodze do szpitala.

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")

wysłane przez Kacpi 27

man napisał(a):

> bartez napisał(a):

> > Wòz kursuje dzisiaj na 68 więc awaria niezbyt poważna. > > Przy okazji wie ktoś czemu na 80 przestały pojawiać się > > Volva, a kursują krótkie Man-y? >  > Obiło mi się o uszy, że to była destrukcyjna trasa dla > B10MA i m.in. z tego powodu wycofano 1573 i 1575 w zeszłym > tygodniu.

1573 dzisiaj na 53/2 :)

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez riversedge_pl 1

Kacpi napisał(a):

> 1573 dzisiaj na 53/2 :)

Wg mapy GPS reinkarnacji #1573 doznał już wczoraj. :-)

2008, 1410, 2876, 1571

wysłane przez Jasiek 36

riversedge_pl napisał(a):

> Wg mapy GPS reinkarnacji #1573 doznał już wczoraj. :-)

Cud zatem powrócił.

wysłane przez man1995 55

Jasiek napisał(a):

> Cud zatem powrócił.

Volvo nie do zaorania. :D

wysłane przez t105n  49

man1995 napisał(a):

> Volvo nie do zaorania. :D

A kto go tak szybko uśmiercił w księdze taborowej?

wysłane przez MlodyS53 78

t105n napisał(a):

> man1995 napisał(a):

> > Volvo nie do zaorania. :D >  > A kto go tak szybko uśmiercił w księdze taborowej?

Ten co cudy stwierdza.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Jasiek 36

t105n napisał(a):

> A kto go tak szybko uśmiercił w księdze taborowej?

Ja go wykreślam na podstawie Waszych informacji, sorry nie jestem w stanie ogarnąć całego miasta, a nie będę specjalnie wybierał się aby sprawdzić, czy ktoś kto mnie poinformował faktycznie ma rację. W tym przypadku nikt nie przypuszczał, że będą ratować #1573 kosztem #1575.

wysłane przez t105n  49

Jasiek napisał(a):

> Ja go wykreślam na podstawie Waszych informacji, sorry nie jestem w > stanie ogarnąć całego miasta, a nie będę specjalnie wybierał się > aby sprawdzić, czy ktoś kto mnie poinformował faktycznie ma rację. > W tym przypadku nikt nie przypuszczał, że będą ratować #1573 > kosztem #1575.

No właśnie, ktoś miał przesłanki do wyciągnięcia wniosku o wycofaniu #1573 i ten wniosek przesłał do Łukasza. Żeby była jasność: nie mam do nikogo pretensji.

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")

wysłane przez Michal105N

Jasiek napisał(a):

  > Cud zatem powrócił.

1573 dostał silnik od 1575.