Forum

Już jeżdżę z "kleksami"

Dziś na linii 63 widziano Solarisa Urbino 12 Hybrid 1848 z naklejonymi na oknach "kleksami" Floating Garden.

wysłane przez man 128

Od kilku dobrych tygodni. Swoją drogą nie zostały najładniej i najpoprawniej naklejone...

wysłane przez Karton_03 91

man napisał(a):

> Swoją drogą nie zostały najładniej i najpoprawniej naklejone...

I to właśnie boli i kłuje w oczy... No cóż, takie podwójne standardy Klonowica

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...

wysłane przez dg93 5

Karton_03 napisał(a):

> man napisał(a):

> > Swoją drogą nie zostały najładniej i najpoprawniej > naklejone... >  > I to właśnie boli i kłuje w oczy... No cóż, takie > podwójne standardy Klonowica

A biletomatów, GPS-u itp. jak nie było, tak nie ma...

wysłane przez Jasiek 36

Karton_03 napisał(a):

> I to właśnie boli i kłuje w oczy... No cóż, takie > podwójne standardy Klonowica

Nie, to jest tak, bo ktoś w końcu SPAK przymusił i robią to na odwal.

wysłane przez man 128

Jasiek napisał(a):

> Nie, to jest tak, bo ktoś w końcu SPAK przymusił i robią to > na odwal.

Ale przecież mieli już sporo wozów z kleksami (nawet używanych), gdzie te kleksy wyglądały normalnie...

wysłane przez Jasiek 36

man napisał(a):

> Ale przecież mieli już sporo wozów z kleksami (nawet > używanych), gdzie te kleksy wyglądały normalnie...

A może to nowy pomysł na urozmaicenie? I nie jestem pewien czy wcześniej w SPAK naklejano kontury kleksów.

wysłane przez volvo

W tym wozie została również naklejona czarna folia na drzwiach kierowcy - wzorem z Dąbia, został założony kawałek kartonu między drzwiami kierowcy a pierwszymi drzwiami pasażera, i przyciemnione zostały folią pierwsze lampy pod sufitem i ledowy pas nad pierwszymi drzwiami. Taki wóz doświadczalny. W jakiejś hybrydzie ma się również pojawić (albo już się pojawiła) lustrzana folia na drzwiach kabiny kierowcy.

wysłane przez Jasiek 36

volvo napisał(a):

> W tym wozie została również naklejona czarna folia na > drzwiach kierowcy - wzorem z Dąbia, został założony > kawałek kartonu między drzwiami kierowcy a pierwszymi > drzwiami pasażera, i przyciemnione zostały folią pierwsze > lampy pod sufitem i ledowy pas nad pierwszymi drzwiami. Taki > wóz doświadczalny. W jakiejś hybrydzie ma się również > pojawić (albo już się pojawiła) lustrzana folia na > drzwiach kabiny kierowcy.

Niestety ale design SU IV generacji praktycznie mija się z funkcjonalnością, a projektowali je ludzie chyba tylko zza biurek.

wysłane przez lukaszenko 16

volvo napisał(a):

> [ciach]

Docelowo wszystkie hybrydy mają mieć tak zrobione.

wysłane przez volvo

lukaszenko napisał(a):

> Docelowo wszystkie hybrydy mają mieć tak zrobione.

Też to słyszałem. Słyszałem nawet, że wszystkie wozy mają być tak oklejone. Ale na początku zeszłego roku słyszałem też, że wszystkie nasze wozy (Spak) mają mieć dyski do monitoringów. A jak widać na chwilę obecną, wóz z dyskiem do monitoringu to rzadkość. A więc póki nie zobaczę to nie uwierzę ;) Wiesz jak jest, w Spaku dużo sie mówi, i zazwyczaj na tym się kończy...