Forum

Awaria 105

Wczoraj o godzinie 20:14 na ulicy Lipowej w Wołczkowie doszło do awarii Solarisa Urbino 18 10467 kursującego na linii 105. W autobusie prawdopodobnie wystąpiła usterka skrzyni biegów.

wysłane przez Pawelinho 5

Dzisiaj ok. 15:30 widziałem Pogotowie Techniczne, które czekało na Solarisa Urbino 12 SPAK#1908, który kursował na linii 82 (odjazd o 16). Następnie o 15:40 coś naprawiali lub sprawdzali bo widziałem podniesioną klapę od silnika. Zdarzenie miało miejsce na pętli Kołłątaja.

wysłane przez Olo07

PawelSzczecinFG2050 napisał(a):
Dzisiaj ok. 15:30 widziałem Pogotowie Techniczne, które czekało na Solarisa Urbino 12 SPAK#1908, który kursował na linii 82 (odjazd o 16). Następnie o 15:40 coś naprawiali lub sprawdzali bo widziałem podniesioną klapę od silnika. Zdarzenie miało miejsce na pętli Kołłątaja.

Neewsroom nie boli.
3

wysłane przez Administracja 0

PawelSzczecinFG2050 napisał(a):
Dzisiaj ok. 15:30 widziałem Pogotowie Techniczne, które czekało na Solarisa Urbino 12 SPAK#1908, który kursował na linii 82 (odjazd o 16). Następnie o 15:40 coś naprawiali lub sprawdzali bo widziałem podniesioną klapę od silnika. Zdarzenie miało miejsce na pętli Kołłątaja.

Nic nam nie wiadomo o zamknięciu newsroomu. Po raz kolejny robisz to samo. Tym razem nie bez echa.
3

wysłane przez Pawelinho 5

Administracja napisał(a):
Nic nam nie wiadomo o zamknięciu newsroomu. Po raz kolejny robisz to samo. Tym razem nie bez echa.

W takim wypadku więcej żadnych informacji nie będę dodawał nawet i tak wasi cenzorzy ich nie dodają. Tak jak zresztą ten post jest aktualnie cenzurowany przed dodaniem. Szkoda na to czasu.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez MlodyS53 78

PawelSzczecinFG2050 napisał(a):
W takim wypadku więcej żadnych informacji nie będę dodawał nawet i tak wasi cenzorzy ich nie dodają. Tak jak zresztą ten post jest aktualnie cenzurowany przed dodaniem. Szkoda na to czasu.

A co Ci szkodzi napisać poprzez newsroom?

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
2

wysłane przez fan004 86

PawelSzczecinFG2050 napisał(a):
W takim wypadku więcej żadnych informacji nie będę dodawał nawet i tak wasi cenzorzy ich nie dodają.

Przecież wiesz, kto jest owym cenzorem. Myślę, że jak napiszesz prywatną wiadomość do Pepe, z uprzejmym pytaniem czemu twój news nie został opublikowany, chętnie ci odpowie ;).

#TramwajemPoŚwiecie
2