Forum

Awaria, konsultacja, podmiana

O godzinie 10:10 na pętli „Stocznia Szczecińska” widziano zdefektowanego MAN-a NG313 1654 stojącego w towarzystwie technicznej „setki”. Awaria okazała się być na tyle poważna, że pechowca podmieniono bliźniaczym wozem 1598, który kontynuował obsługę zadania 835/8.

wysłane przez Michau 13

Około godziny 18:30 widziałem 1654, który ponownie obsługiwał 835.

wysłane przez Bebe Tosiek

Michau napisał(a):
Około godziny 18:30 widziałem 1654, który ponownie obsługiwał 835.

Kolego, jest takie coś co nazywa się Newsroom który nie gryzie.
2
DREAMLINER napisał(a):
Kolego, jest takie coś co nazywa się Newsroom który nie gryzie.

Kolego, po co tworzyć spam kolejnym newsem, jeśli można dodać jakże krótką informację w komentarzu na forum?
6

wysłane przez Bebe Tosiek

AutobusemxSzczecin napisał(a):
Kolego, po co tworzyć spam kolejnym newsem, jeśli można dodać jakże krótką informację w komentarzu na forum?

Sprawa wygląda tak: Wielokrotnie byłem pouczany przez zarządców tej strony że nie posługuje się Newsroomem. To nie był atak tylko przypomnienie że za bezsensowne rzeczy na tym portalu można oberwać między innymi czerwoną kartkę albo tygodniowy urlop od forum.

wysłane przez Mareczek 5

AutobusemxSzczecin napisał(a):
Kolego, po co tworzyć spam kolejnym newsem, jeśli można dodać jakże krótką informację w komentarzu na forum?

Jeżeli coś takiego byś zgłosił na newsroom, nie byłby kolejnym newsem, tylko powyższy zostałby uzupełniony o Twoją informację. Zapraszamy do korzystania z newsrooma :-)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
6