Forum

Krócej na „siódemce”

Na pięciu brygadach w porannym szczycie na linii 7 kursowały pojedyncze wagony Tatra KT4Dt.

wysłane przez kasper1 50

Czy ktoś wie, dlaczego był poranny wysyp aż pięciu solowych "katówek" na linii 7?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.
kasper1 napisał(a):
Czy ktoś wie, dlaczego był poranny wysyp aż pięciu solowych "katówek" na linii 7?

Bo może nie było dostępnych sprawnych składów w odpowiedniej ilości, aby zapewnić obsługę na wszystkich właściwych brygadach? Myślenie nie boli.
14

wysłane przez Fryga −1

Alex Simulations napisał(a):
Bo może nie było dostępnych sprawnych składów w odpowiedniej ilości, aby zapewnić obsługę na wszystkich właściwych brygadach? Myślenie nie boli.

Proszę o trochę kultury. A dodatkowo: pomyśl, czy od wczoraj mogło zaniemóc pięć składów?
Fryga napisał(a):
Proszę o trochę kultury. A dodatkowo: pomyśl, czy od wczoraj mogło zaniemóc pięć składów?

Ależ ja jestem bardzo kulturalny. Nie mogło zaniemóc, ale chyba zapomniałeś, że uruchomiono linię nr 13 - gdzie Pogodno musi wyłożyć dodatkowe 7 długich tramwajów.
Post został wyedytowany przez autora.
8

wysłane przez Pepe 235

Alex Simulations napisał(a):
Ależ ja jestem bardzo kulturalny. Nie mogło zaniemóc, ale chyba zapomniałeś, że uruchomiono linię nr 13 - gdzie Pogodno musi wyłożyć dodatkowe 7 długich tramwajów.

No nie z tym się nie zgodzę. Po pierwsze nie 7, tylko 3 bo pozostałe 4 przeszły z zawieszonych rezerw, które funkcjonowały od 1.10. A po drugie w poniedziałek wszystkie brygady były obsadzone prawidłowo i nawet było coś na wymianę. A tu nagle buuuum? 5 do piachu?

Oczywiście nie takie rzeczy się zdarzały, ale ja tam bym stawiał na jakieś badania wagonów. Po południu było zdecydowanie lepiej, ale coś tam jeszcze krótkiego zostało na linii.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
1
Rzeczywiście 3 a nie 7, ale jednak zgodne jest to, że po powstaniu linii 13 Pogodno może mieć problemy z taborem, szczególnie jeśli jakieś wagony zostaną wyłączone z użytku.

wysłane przez Pepe 235

Alex Simulations napisał(a):
Rzeczywiście 3 a nie 7, ale jednak zgodne jest to, że po powstaniu linii 13 Pogodno może mieć problemy z taborem, szczególnie jeśli jakieś wagony zostaną wyłączone z użytku.

Świeżą stójkę zalicza 171+172, także z kilkoma Swingami (m. in. 801) są problemy i właśnie dlatego brakuje co nieco na realizację.
1

wysłane przez bartez 336

Pepe napisał(a):
Świeżą stójkę zalicza 171+172, także z kilkoma Swingami (m. in. 801) są problemy i właśnie dlatego brakuje co nieco na realizację.

A Golęcin nie ma nic na placu, żeby wysłać?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
1

wysłane przez stochu 2

bartez napisał(a):
A Golęcin nie ma nic na placu, żeby wysłać?

O ile mi wiadomo, prędzej nie mieliby kogo wysłać.

wysłane przez Pepe 235

bartez napisał(a):
A Golęcin nie ma nic na placu, żeby wysłać?

Sytuacja na golęcinie w ostatnich tygodniach faktycznie się poprawia i tabor na wymianę (w przeciwieństwie do pierwszej połowy roku) się zdarza, ale generalnie obowiązuje niepisane prawo, że póki dana zajezdnia ma cokolwiek do obsługi (niezależnie od pojemności) to się nie pożycza. Odnośnie odpowiedzi Kamila to motorniczego zawsze można przypisać z pogodna.
Post został wyedytowany przez autora.
1